vecsipc (29) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
AnnaMara85 (1360) (Eladó)
Semleges
2013.05.10. 14:14:46
1737164393
A vevő 4.hó19.-én leütötte a terméket.24.-én írt, hogy átutalt,nem jött meg.Máj.3.-án saját maga gondolt postadíjjal, nem a hirdetettel.máj.6-án pótolta,de mindig állította,h szerinte a postaktg 1130Ft helyett biztos 600Ft és h utaljam vissza a különbözetet.Miután megkapta,megírta értékelésben,h túlcsomagoltam a csizmát,h több legyen a postaköltség!AHELYETT H VETTE VOLNA A FÁRADSÁGOT H LEMÉRJE!Csizma súlya csomagolás nélkül 870gr!postadíj 750gr felett 1130Ft!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben volt minden, a fizetéssel volt pár nap késedelem az igérthez képest, de végül a pénz megérkezett. Egyébként korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
