pioneerhifi (183) 98.92% felhasználó összefoglaló oldala

98.92% pozitív visszajelzés
(184 Felhasználó adta)
98.92% pozitív visszajelzés
(184 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 184 213 adásvétel
Semleges: 5 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 191 220 adásvétel
Az eladóként kapott 77 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Tiszaújváros
Regisztráció dátuma: 2011.09.14.
Utolsó belépés: 2026.06.23. 09:29
Teljes jogú felhasználó!
3 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

pistaxxxsmile (181) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2023.08.21. 19:28:57

Termékkód

3307551113

Sajnos az én hibám. Összetörtem a készüléket.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos összetörtem a lemezjátszót
Felhasználó

szabopeter87 (3200) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2017.10.11. 15:27:02

Termékkód

2529050912

Nem fizette ki.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

scally12 (17) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2014.12.16. 08:50:28

Termékkód

2015378660

Sajnos az adás-vétel nem jött létre de a vevő korrekt volt,és ajánlom

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos az adás-vétel nem jött létre de a vevő megértő és pozitív volt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

HIFICsaba (49) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.12.30. 15:37:11

Termékkód

1688242763

Az eladó gyors pontos,és komunikatív. A termék teljesen megfelelt a leírtaknak. Mindenkinek bátran merem ajánlani! A tranzakcio mindkét fél hibáján kívül,technikai okok miatt hiusult meg...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

korzika69 (980) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.01.10. 20:31:03

Termékkód

1525696670

Ne túlozzunk, csak egy e-mailt küldött amiben a számlaszámom után érdeklődik. Talán ha elolvasná a vatera által küldött értesítőt amiben minden fontos adatot megtalál, a számlaszámot is. Majd legközelebb....
Másik fél: NEM TÚLOZTAM! Pontosan 2 e-mailt küldtem és telefonon is próbáltam elérni! De ha csak 1 e-mailt küldtem volna- arra talán nem kellett volna válaszolni? Valószínű nem fogok olyan eladónak a számlájára küldeni pénzt, aki nem válaszol a e-mailjaimra,és a telefont sem veszi fel, ráadásul inaktív a VATERA-n. Örüljön, hogy ezek után még semleges értékelést adtam. Nem, nem lesz legközelebb.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő "nem ért el".
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.