marton29 (199) 99.01% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 200 | 240 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 23 | 23 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 225 | 265 adásvétel |
| Az eladóként kapott 34 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
szpszabi1 (1303) (Eladó)
Semleges
2016.10.20. 14:25:59
2359102391
Sajnos a pólón van egy pici hiba amit így a vevő nem kér , megértem , nálam ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: HIBA a pólón !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
892212.kevinamanda (294) (Eladó)
Semleges
2013.07.26. 18:16:09
1728523271
A hozzáállás miatt negatívot adnék, a szegény postásokról meg annyit,hogy elsőbbségi borítékban feladott dolgot amibe műanyag szemcseppentős flakon van hogy tudnak széjjelnyomni ha sikerült nekik oldják meg a kézmosást is./Ja akkor hogy foglalkoznak a feladott dolgokkal?/A gyógyszertárban is ebben adják ki az úgynevezett mérgeket akkor azt hogyan bírja?Egyébként egy pár százat eladtam és csak itt volt gond egyébként a postát kellene hibáztatni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cooler25_a (35) (Eladó)
Semleges
2012.12.12. 18:25:14
1682912555
Az adásvétel nem jött össze.Korrekt kapcsolattartó partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Majorpetya (16) (Eladó)
Semleges
2012.08.21. 10:59:30
1618468607
Nem nagyon értem az értékelést, mivel személyes átvétel történt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: más vette megAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hbence11 (208) (Eladó)
Semleges
2012.04.06. 21:39:37
1570928111
Ha engedné a vatera pozitívat adnék!Maximálisan korrekt,gyors,kommunikatív vevő!Mindenkinek szívből ajánlom!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem stimmelt a méretAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
LaBoutique1 (42) (Eladó)
Semleges
2012.03.03. 16:15:14
1544576933
Az autómban hordozom már 3 hete!:)) Várom a jelentkezésed!:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos még nem tudtuk megoldani a találkozót!!!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
antikhunter_a (8336) (Eladó)
Semleges
2011.12.26. 13:32:14
1497643034
A vevő kifogásolta a termék minőségét,igy az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
manczahedi (985) (Eladó)
Semleges
2011.12.25. 19:15:46
1522794119
Sajnos nem lett jó a méret,de ettől függetlenül ajánlom, mint vevőt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem lett jó a méretAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nuartkft (378) (Eladó)
Semleges
2011.12.01. 07:53:48
1495954778
Az üzlet nem jött létre ,
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő meggondolta magátAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, de sajnos nem volt sikeres az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő időben fizetett és készhezvétel után azonnal értesített, hogy a termék sajnos kicsi lett! A tranzakció tehát nem valósult meg! A fizetéssel, majd a termék visszaküldésével minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék méretben nem felet meg!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az árut rendben megkaptam, bár hiányzott egy tartozék róla, amit nem tudok pótolni, így használhatatlan a termék. Rugalmasságban viszont pozitív volt a tapasztalatom. Nagyon olcsó volt ezért nem foglalkoztam vele.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1542201.fashiondesign111 (327) (Eladó)
Semleges
2011.03.08. 10:39:09
1437463862
Még nem tudtuk megoldani a találkát,de ahogy megtörténik,rögtön módosítom az értékelést! A rendszer nem enged be,így értékelnem kellett!!:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: -----------------------------------------------------Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner
Másik fél: okay
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
799933.theluckyboys (869) (Eladó)
Semleges
2009.07.10. 11:23:12
147442440
A legkorrektebb vásárlók egyike. Saját hibámból híúsult meg az adásvétel! A vásárló gyors, precíz és nagyon barátságos! Mindenkinek szívből ajánlom!
Másik fél: Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsanbalzsam (513) (Eladó)
Semleges
2008.08.25. 11:10:28
84538676
Nem jött össze.
Másik fél: No comment...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az Eladó megnyerő de a cucc rengeteg hibával rendelkezett : pld dolby surroundot tulzásnak tartom
termékismertetőbe beírni 6+1 ből egy közép és két front mukodött,jobb oldali kapcsolósor
tönkre van menve Összegezve:
odaadtam egy elektronikai
müszerésznek haveromnak hogy javitsa ki a fent problémákat problémákat
ki tudja mit tud kihozni belőle?!
Ha előre figyelmeztettek volna a hibákra nem veszem meg a terméket!!!!!!
Másik fél: A kapcsolósor hibájára figyelmeztettem a Vevőket a termékleírásban, Veled pedig abban állapodtunk meg, hogy ha több hibája lenne a készüléknek, akkor visszaveszem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem volt megfelelő a méret.Pontos jó Vaterás.
Másik fél: Köszönöm szépen a türelmét, rugalmas, jó Vatreás!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termékröl kiderült hogy nem olyan, mint a leírtakban, igy az üzlet nem történt meg!
Másik fél: Igen, a vevőnek igaza van, nem figyeltem...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nefkisker (4397) (Eladó)
Semleges
2008.03.02. 11:50:33
51194137
A megrendelt kartámasz nem lett jó az autóba. Keressük az igazit!:)
Másik fél: Nagyon segítőkész, szuper csapat, csak ajánlani tudom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos eddig nem volt módom kipróbálni hogy 3-ajtós autóra felmegy e a tetőcsomagtartó. Sajnos nem.
Másik fél: Sajnos a tetőcsomagtartó 5 ajtós polora való... Az eladó nagyon korrekt, barátságos, ajánlom mindenkinek
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
236855.csinibá (2) (Vevő)
Semleges
2007.08.30. 09:32:30
29954904
Az átvételnél segítőkész rugalmas partner volt,
viszont az áru hibáit nem árulta el, így a nyakán maradt.
Másik fél: korrekt, barátságos, ajánlom mindenkinek
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
