Twightlight77 (912) 99.78% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 891 | 1943 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 904 | 1956 adásvétel |
| Az eladóként kapott 425 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
AlterMax (290) (Eladó)
Semleges
2020.03.22. 19:22:27
2893378697
A termék nem beszerezhető.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék nem beszerezhető.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem akartam negatív értékelést írni, mert az eladó kedves volt és korrektnek tűnt, de sajnos a termékleírásban nem volt feltüntetve egy apró információ. Mégpedig az, hogy a mosógépen nem indul el semmilyen rövid program. Ha erre felhívják a figyelmet, akkor nem vásároltam volna meg a terméket. :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adás-vétel nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
akosgyal (1375) (Eladó)
Semleges
2017.01.23. 19:05:20
2425494722
A gépet erősebbnek gondolta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az aukció során megadtam a pontos méretek, de ettől függetlenül nem lett jó neki a ruha, így az adás-vétel nem jött létre. A ruhát visszavettem. Ettől függetlenül rendes vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Telefonon megbeszéltük, hogy küldi e-mailen az adatokat a sima postai feladásról, sajnos a mai napig nem kaptam az eladótól semmilyen jelzést a tegnapi semleges visszajelzésen kívül :( Sajnálom, mert tetszett a felső.
Másik fél: Ez nem igaz!!!! 2x írtam e-mailt amire a mai napig nem kaptam választ és utalás se jött!!!! Idáig érdekes mindenki megkapta a leveleimet közel 300-an! Én is sajnálom! Hátha ezt megkapja :-(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
farkasszilvi (1450) (Eladó)
Semleges
2013.10.24. 06:23:10
1808692613
A vevő nagyon aranyos volt,de sajnos nem jól működött a gép. Tiszta+++++.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Georgina032 (57) (Vevő)
Semleges
2013.03.28. 16:33:35
1721990576
A tranzakció nem jött létre. Kölcsönösen megegyeztünk, hogy én visszaléphetek, az eladó pedig ezt nem kifogásolja, mivel a termékleírásban nem szerepelt, hogy a magnó rossz, ill. zsinórt nem tud adni a készülékhez.
Másik fél: Igen valóban hibáztam de sok terméket hirdetek és szerintem előfordul,hogy nem szándékosan de elkerüli a figyelmemet egy dolog. Viszont leütés előtt kérdezni is lehet,de te elismerted,hogy az utolsó pillanatban ütöttél rá és azt sem tudtad mire licitáltál. Tehát nem egyedül hibáztam szerintem. A madzag a képen nem szerepelt!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre az adás-vétel, de korrekt eladó! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos apró műszaki hiba miatt meghiúsult az adásvétel. Ettől függetlenül az eladó korrekt volt, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lassan, de létrejött. megbízható, ajánlom. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
