21478.donrobi_a (441) 99.77% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Félreértés miatt meghiusult
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagyon koszonom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a tv minősége nem volt megfelelő és a férjem ezért nem hozta el, de az eladó hozzáállása maximálisan korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A tranzakció sajnos nem jött létre,mert az eladó postán nem adta fel a terméket és sajnos a személyes találkozó pedig egyszer az egyik másszor a másik fél miatt elmaradt. Egyébként semmi problémám nincsen az eladóval és is annyira hibás vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos az eladó nem hajlott semmilyen csomagküldésre sem.
Másik fél: Nem hírdettem, hogy elküldöm, csak személyes átvétel !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt, sajnos az én figyelmetlenségem miatt nem jött létre az adás-vétel. A méretet nem jól tudtam.
Másik fél: korrekt vevő.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre méret beli probléma miatt. Az eladó egyépként nagyon készséges volt.
Másik fél: Korrekt partner.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nagyon korrekt,kedves.Sajnos az ágy nekünk nem felelt meg,de nem a minőséggel volt gondunk,más az elképzelésünk.Reméljük még találkozunk.Köszönjük.
Másik fél: Kedves,korrekt házaspár.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nagyon türelmes volt és segítőkész. Azonban a termék nem nyerte el a tetszésemet, mert mások voltak az igényeim. Az eladót bárkinek továbbra is merem ajánlani.
Másik fél: talán legközelebb
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
538520.szilvia.vik (2) (Vevő)
Semleges
2007.08.07. 09:06:51
30039545
Nem szeretném minősiteni!
Másik fél: Én szem szeretné minősiteni
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
daninger200 (328) (Eladó)
Semleges
2007.07.22. 23:48:14
30012723
Sajnálom,nem felelt meg a vevőnek,de egy nagyon korrekt,gyors partner. AJÁNLOM MINDENKINEK!
Másik fél: Köszi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó korrekt, készséges, a három napos garancia hiánya kellemetlenül érintett! A mosógép jó.
Másik fél: Köszönöm
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
likvidátor_a (125) (Vevő)
Semleges
2007.06.18. 18:00:25
26297012
Sajnos feleslegesen utaztam le farmosra, mert az "aprob használati nyomok vannak rajta de nem szembetünö" a gyakorlatban azt jelentette, hogy az összes él össze volt verve.
Tekintettel arra, hogy az eladó megértőnek mutatkozott, semmiképpen nem adhatok negatív értékelést, inkább csak figyelemfelhívásnak szánom, ami másnak apró, az lehet, hogy neked óriási, vagy éppen fordítva.
Ettől függetlenül ajánlom az eladót, csak a példámból okulva célszerű egyeztetni, a sérülések pontos mértékét. :)
Másik fél: Figyelemfelhivásnak szánom én is ezt! Egy kekeckedő alatomos,mindenkivel ezt játszod el ez olvasható az értékeléseidbe is ! Javaslom mindenki tegye tiltó listára ugy sem vásárol ! Jó lenne ha felfognád ,hogy amit ugy hirdetnek hogy használt az nem uj!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A partner a problémákat figyelembevéve korrekt, megértő hozzáállást tanúsított.
Másik fél: ennyi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
241245.colt81_a (194) (Vevő)
Semleges
2007.04.10. 15:21:48
21702846
Sajnos, nem tudok pozitívan értékelni, mert elfelejtette közölni az Eladó, hogy foltosak a ruhák. Nem azért fizettem, hogy ilyen minőségű árut kapjak.
Másik fél: Szerintem nem volt foltos.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
241245.colt81_a (194) (Vevő)
Semleges
2007.04.10. 15:20:46
21702812
Sajnos, nem tudok pozitívan értékelni, mert azt elfelejtette közölni az Eladó, hogy foltosak a ruhák. Nem azért fizettem, hogy ilyen minőségű árut kapjak.
Másik fél: Szerintem nem voltak foltosak.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves DON majd talán ha pali leszek!
Másik fél: Töllem lehetsz Pali vagy Juszuf csak annyira lehetnél gerinces ha kétszer megigéred,hogy lejössz akkor legalább szóltál vólna hogy mégse várjunk!És nem vóltál kényszeritve hogy valamire is licitálj! Ezért nem értem a problémádat! És más becsületes ember ilyenkor Pozitivan szokott értékelni ha ö álltala hiusul meg a vásárlás nem semlegessel! Jó lenne az ilyen emberek más honlap után néznének,talán a Mese oldal megfelelő!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Miután leütöttem a terméket kaptam egy új tévét ajándékba.Ezért nem kötöttünk üzletet.
Másik fél: Mért nem pozitiv?Hiszen a te licitáltál és nem jöttél el megnézni!Csak szöveg "KAPTAM EGY LCD tévét"Csak nem tudom minek licitál az ilyen ember KOMOLYTALAN
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az árut nem lehetett átvenni,mert nem tartozkodot otthon!
Másik fél: Egyszer akartál érte jönni!Utánna a garanciára hivatkoztál!Komolytalan !!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden oké.
Másik fél: Nem tudom miért semleges,ha minden oké?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
