214793.szmandra (68) 93.59% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Közös megegyezéssel végül elálltunk az üzlettől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.dobidius (333) (Eladó)
Semleges
2011.02.18. 09:49:29
1438669058
Nagyon kedves, korrekt partner, sajnos a csizma mérete nem volt megfelelő, így nem jött létre az adásvétel. Sajnálom, de egyébként ajánlom a a partnert.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, korrekt, szimpatikus vásárló. A méret nem felelt meg, így nem jött létre az adás-vétel, ezért nem tudok pozitívan értékelni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
baranyitamas (28) (Vevő)
Semleges
2010.12.18. 19:42:51
190384023
Sajnos nem ilyen hűtőt kerestem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagyon kedves eladó, de sajnos a mérete ennek a felsőnek nagyon megnehezíti, hogy valakire is jó legyen :) sajnos nem volt rám jó, így nem vásároltam meg. de az eladó megértő volt, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel nem jött létre. Sajnos nem volt jó a méret. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A táskát megtekintettem , de a leirtnál jóval kisseb volt igy elálltam vételtöl
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, kedves partner, de a kanapé kinyitott állapotban sajnos méretbeli problémát okozott, így nem jött létre az adásvétel. :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos túl nagy volt a sérülés az asztalon amit a vevő a fényképen nem látott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Túl nagy volt az asztal sérülése amit fényképen nem lehetett látni. :(Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudtuk a szállítást megoldani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, de nem fér el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a vevovel minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az eladó nem reagált a hívásokra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
97684.cjveel01 (74) (Eladó)
Semleges
2010.04.23. 06:39:35
166069044
Továbbra is sajnálom a dolgot, nem adok negatívot, az egy is elég.. Kérlek, ha valamire licitálsz, v. megveszel egy terméket, tudd is vállalni az anyagi részét. :$ Sajnálom, hogy nem lett üzlet közöttünk. :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kép alapján nem arra gondoltam.... :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre adás-vétel. Személyes megtekintés után úgy döntöttem, hogy visszalépek, mert a fotón nem látható repedés volt a lámpán.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, a termékkel nem volt gond én gondoltam másra. Köszönöm a korrekt hozzáállást!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Érdekes, nem jelezném!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
galery8secondhand (1365) (Eladó)
Semleges
2010.03.20. 16:10:28
161304959
Sajnos az adásvétel nem jött létre:-(Szomorú vagyok
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos az adásvétel nem jött létre:-(Szomorú vagyokAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jason777_a (678) (Eladó)
Semleges
2010.03.16. 23:26:36
161459828
Az adásvétel sajnos nem jött létre, mert a vevő véletlenül licitált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
petipeti10 (116) (Eladó)
Semleges
2010.02.02. 17:16:06
161817655
A termék megsérült átvételkor.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék megsérült átvételkorAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Leírtam,hogy hétköznaponként hol és mikor tudja átvenni a terméket, majd emlékeim szerint megbeszéltük,hogy majd pontosítunk időpontot. Én arra vártam,hogy ő jelentkezzen, ezek szerint ő meg arra,hogy én.Nem értem,hogy mielőtt értékelt volna, miért nem írt egy e-mailt,mert akkor kiderülhetett volna a félreértés. Én legalábbis így szoktam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem beszéltünk meg pontos időpontot.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Állítása szerint a leütés után kapott egy hasonló terméket ajándékba ezért mégsem kívánta megvásárolni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Állítása szerint kapott egy hasonló terméket ajándékba.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a kesztyű nem volt a vevő mérete.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A kesztyű sajnos picinek bizonyult, de talán majd máskor.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos nem lett jó a méretAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
412257.Mpower100_v (508) (Eladó)
Semleges
2008.12.28. 22:38:43
107622741
Nem jött el a termékért, talán legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A jegyet Vaterán kívül értékesítettem, figyelmetlenségem miatt viszont nem vettem le innen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A jegyet Vaterán kívül értékesítettem.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szisszike_a (130) (Eladó)
Semleges
2007.04.22. 10:57:53
18267729
2 hónapja lezárult az aukció, azóta nem jelentkezett, egy mail-t sem kaptam tőle :o(. Csak azért nem adok negatívat, mert anyagilag nem károsított meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett a termékért.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
