szedlac (3) 100% felhasználó összefoglaló oldala
100% pozitív visszajelzés
(3 Felhasználó adta)
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2007.02.02.
Utolsó belépés: 2008.12.15. 20:09
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt partner, minden az előzetes megbeszélés szerint zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Igy egyeztünk meg a licit előtt,hogy akkor veszi meg,ha jó a gépéhez.Sajnos nem lett jó.
Másik fél: Kedves György!
Most látom, hogy zokon vette a "semleges" értékelést, bár én azt írtam, hogy:
"A partner mindenben segítőkész, korrekt volt, de a lencse sajnos nem volt jó a gépemhez." Azonban mivel az adás/vétel nem jött létre, (úgy tudom) nem adhattam "pozitív" véleményt. Ha rosszul tudom, és módosíthatok, szivesen megteszem!
Üdv: Szedlák László
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
