nyuszipamacs68 (281) 97.63% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 288 | 440 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 12 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 308 | 466 adásvétel |
| Az eladóként kapott 179 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
evaruha (2979) (Eladó)
Semleges
2014.11.18. 18:04:32
1993878356
Sajnos már nem tudok tovább várni. Ígérte, hogy utal, de ez a két hét alatt sem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kedves vásárló,sajnos a személyes találkozáskor mégsem tetszett neki a kép.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vásárló a fénykép alapján döntött,de személyes találkozáskor mégsem találta megfelelőnek a képet.pozsiakiraly (109) (Vevő)
Semleges
2013.01.26. 19:51:54
1691959334
Az adásvétel nem jött létre,az egész üzletet,furának éreztem és ezért vissza léptem tőle
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az újnak hirdetett áru használt volt, így a termék megvásárlásától a személyes átvétel során elálltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nehézkes volt a kapcsolattartás, a kommunikáció terén van mit fejlődnie az eladónak, de végül is sikeresen zárult az adás-vétel. Egyébként belátó, rugalmas, megbízható. (Lehet, hogy csak nekünk nem volt szerencsénk!)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyulakovacs01 (15) (Vevő)
Semleges
2012.07.28. 17:22:13
1612079441
Bár egy kicsit megkésve,de megérkezett az áru. Köszönöm és további jó üzletkötéseket kivánok az eladó részére.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2000826.capa111 (8) (Vevő)
Semleges
2012.07.05. 09:34:11
1555549160
****************
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó gyors, gyakorlott vaterás. A termékkel nem voltam maradéktalanul megelégedve, sajnos az én hibámból nem kértem méreteket.
Másik fél: Sajnos a vevő nem kérdezte meg a méreteket. Máskor kérem tegye meg. Nem igazán érzem jogosnak a semleges értékelés.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékeket megkaptam, de nagy jóindulattal sem nevezhető lábosnak mivel az átmérője nincs 10 cm.Sajnos én hibázta, hogy nem kértem az eladótól méreteket.
Másik fél: Sajnos a vevő nem kérdezte meg a méreteket. Máskor kérem tegye meg. Nem igazán érzem jogosnak a semleges értékelés.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméken hibás részek találhatóak.A leírásból hiányzott, a képeken nem látható.Véleményem szerint fel kellet volna rá hívni a figyelmet. A termékleírás nem volt pontos. Egyébként az eladó korrekt volt.
Másik fél: Mindig törekszem arra, hogy a legpontosabb leírást adjam.Mikor postára adtam a terméket én nem fedeztem fel rajta semmit hibát.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel nem jött létre, mert az áru nem olyan volt, mint azt a megadott adatok és a fotók alapján gondoltam.
A termékleírás nem volt pontos.
Egyébként az eladó korrekt volt.
Másik fél: A vevő megtekintette az órát majd a színére hivatkozva nem kérte.A képeken tisztán látszott az óra színe, amit a helyszínen a vásárló el is ismert,ráadásul közeli képek is voltak az aukcióban ahol még jobban látszódott a zöld szín.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az áru sérült és ragasztott, jelenleg nem működik.
Másik fél: A kedves vevő az órát személyesen vette át, még dicsérte is.Semmi kifogása nem volt ellene.Minden
aukcióra bocsájtott órámat, eladás előtt tesztelem,ráadásul ez az óra rég a tulajdonomban
volt,hibátlanul működött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kommunikatív partner,a felmerült problémát korrekt módon meg lehetett beszélni.Ajánlom másoknak is.
Másik fél: A vevő elállt a vásárlástól.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MayaGold86 (99) (Vevő)
Semleges
2011.12.08. 20:26:22
1508529128
Kép alapján az árú rendben volt.Méretileg nem igazán.
Másik fél: Nem igazán értem a semlegest, mivel a termék oldalán a méretek pontosan le voltak írva.Írtam neki
e-mailt is de nem válaszol.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
