jocc30 (162) 98.21% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 165 | 172 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 179 | 186 adásvétel |
| Az eladóként kapott 31 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Roninkaa (301) (Eladó)
Semleges
2014.06.24. 10:57:56
1914897173
minden rendben zajlott, korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: minden rendben zajlottAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Én több levelet írtam,mind visszajő,akkor most mi van? megjegyzés: Notification This is the mail system at host mail01d.mail.t-online.hu. I'm sorry to have to inform you that your message could not be delivered to one or more recipients. It's attached below. For further assistance, please send mail to postmaster. If you do so, please include this problem report. You can delete your own text from the attached returned message. The mail system : host
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1393167.szigetelesbolt (60) (Eladó)
Semleges
2010.07.28. 08:12:40
172844736
Reméljük még üzletelünk!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Szállítás miatt !!A mi hibánk!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Téves licit volt,semmi gond ezzel,a vevő hozzáállása pozitivot érdemel,sajnos a rendszer nem engedi,csak a semlegest.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbízható eladó. Sajnos a termék hibás volt, amiről az Eladó nem tehet, korrekt módon visszavette a hibás terméket, így a tranzakció rajtunk kivülálló okok miatt meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
396893.pederzen (104) (Vevő)
Semleges
2009.07.21. 15:04:18
149688319
A vevő nem megfelelő szakemberhez...és processzorral próbálta...
Én meg sajna elfelejtettem CMOS-t törölni :-(
Kedves jocc,
szerinted egy 1.2-es duron,meg egy hasonló athlon nem socketA?
ezt a szöveges értékelést később a kutya se fogja olvasni,csak az fog látszani,hogy nem minden adásvételem zárult pozitív értékeléssel.Talán inkább cmos-t kellett volna törölni és nem utólag magyarázkodni,engem meg leértékelni.Igazán köszi.Amúgy számítógépes szakember "próbálta" 2féle cpuval is
Granulálok
Másik fél: A számítógépes "szakembereknek az az első dolga, hogy cmos-t töröl...(már hogyha tudja mi az :-)
De szerintem szivesebben veszi, ha az alaplapot is tőle veszed és nem fog erőlködni más alaplapjával, mert az neki nem üzlet!
Egyébként a ddr-es alaplapok, mint ez nem támogatják már a duron processzorokat!
(el sem indulnak vele)
Ha ismernéd egy kicsit is a Vaterát, de látszik hogy nem, csak az adásvételeid számából is, akkor tudnád, hogy sikertelen adásvételnél nem engedi a Vatera rendszere, hogy pozitiv értékelést adjak.
A semleges és a negatív közül kellett választanom sajna. A jutalékot nem fizetem ki helyetted, így is van elég pozitiv visszajelzésem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a vevő azonnal lemondta ez a terméket, de a többi vásárolt terméket átvette és minden rendben volt. Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bar egyeztettunk, hogy kesobb megveszi, de nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos egy hónap alatt nem tudtunk időt egyeztetni az üzlet lebonyolítására az én hibámból.Elnézését és megértését kértem az eladótól az elmaradt adás-vétel kútbaesése miatt.
Másik fél: Jah, ezért kár volt...
De ha fürgébb vagyok lehet hogy összejön a bolt...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
232598.dszarka (0) (Eladó)
Semleges
2005.06.23. 17:30:31
2108476
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
