emlekiv (280) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 2 | 6 | 280 | 1489 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 2 | 6 | 285 | 1494 adásvétel |
| Az eladóként kapott 123 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A postaköltség túl magas volt, ezért elálltam az adásvételtől
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
amarillabl (635) (Vevő)
Semleges
2011.02.10. 15:53:04
1434997503
Sajnálom, hogy elnéztem a termék helyét, de azt még jobban, hogy nem sikerült megállapodni a szállításról.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tengeresz203 (203) (Vevő)
Semleges
2009.03.07. 02:21:02
128568321
Sajnos már nem volt meg a bélyeg
Másik fél: A vevőnek igaza van, sajnos tényleg odaadtam a bélyeget egy barátomnak, csak elfelejtettem kivenni. Sajnálom, de ekkora mennyiségnél sajnos előfordulnak ilyen hibák.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megérkezett, köszönöm!
Másik fél: Kedves Melinda!
kissé meglepődtem az értékelésétől! Mint írtam, elkevertem kissé a tételt, így a pénz megérkezését követően csak harmadik nap tudtam feladni a levelet. Gondolom, ez nem lehet olyan nagy probléma, hogy csak semlegest érjen, annál is inkább, mivel ön által küldött vételárat a lezárást követően pont egy hét múlva írták jóvá a számlámon. Ezek szerint nekem nem volt gond, hogy egy egyszerű átutalás egy hétbe telt, Önnek viszont az volt, hogy 3 napot késtem a bélyegekkel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
803870.sanci77 (56) (Vevő)
Semleges
2008.11.21. 19:15:27
101900878
Sajnos a tranzakció nem jött létre, mert már egy másik sorozatot sikerült megszereznem:)
A licit tárgya igy már nem kellett, már nem volt aktuális a tranzakció!
Másik fél: A tranzakció attól kezdve válik aktuálissá, hogy a vevő leüti a tételt! Az, hogy közben beugrik máshonnan is, az pech, de a vásárolt terméket akkor is ki kell fizetni! Majd ha öregebb vaterás lesz a vevő, akkor erre vagy rájön, vagy kipontozódik! Annyit tisztelni tudok benne, hogy legalább nem bennem kereste a hibát és nem adott negatívot!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
emlekiv (280) 100%
2026.04.19. 15:13:29
