martinacole77 (809) 99.75% felhasználó összefoglaló oldala

99.75% pozitív visszajelzés
(811 Felhasználó adta)
99.75% pozitív visszajelzés
(811 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 811 1050 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 817 1056 adásvétel
Az eladóként kapott 307 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Kecskemét
Regisztráció dátuma: 2011.10.20.
Utolsó belépés: 2016.08.01. 19:48
Inaktív!
7 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

vikka11 (308) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.17. 18:31:10

Termékkód

1452171695

kicsit csusztam volna a fizetéssel de nemtudta megvárni
Másik fél: Kicsit????Szerinted ha már a jutalék visszaigénylés miatt adom a negatívot az kicsi idő???Ráadásul még kamuztál is, hogy vonjam vissza a negatív értékelést mert" most utaltál" persze azóta sem érkezett meg.Hazugságot meg aztán végképp nem tudom tolerálni bocs!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Blanka-1983 (313) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.05.17. 16:36:52

Termékkód

1435431349

A sikertelen adásvétel ellenére, korrekt, kapcsolattartó vevő, csak ajánlani tudom!
Másik fél: A termékleírásból lényeges infó hiányzott a táska állapotáról ez viszont csak rákérdezésem után derült ki ezért elálltam a vásárlástól.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

curefann (952) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.04.14. 18:10:40

Termékkód

1446898181

Nem jött létre az adásvétel, a fent említett okok miatt. A képeken nem látszik 2 komoly szakadás a táska alján, lehet, hogy az én figyelmemet kerülte el. A tárka vételárát és apostaköltséget is azonnal visszatérítettem vevőnek.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Bár afotókon nem látszik a vevő szerint mégis 2 szakadás volt a táska alján. Aznap visszautaltam a postaköltséggel együtt a termék árát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kiskakaoscsiga (1325) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.12.02. 20:49:12

Termékkód

180522063

A vásárló hozzáállását értékelem semlegesre, de inkább negatívot érdemelne. A visszavásárlás lehetetlen lett volna, mivel állítása szerint már eladta 1 Ft-ért. Habár nincs az eladott árui közt. Talán mégis csak tetszett, és mégsem adta el? Problémájával nem keresett meg, egyszerűbb volt értékelést készítenie. Az ilyen hozzáállás számomra elfogadhatatlan. Csak jóindulatból nem adtam negatívot! Nem ajánlom!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.