coommeet (9002) 99.89%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 9 | 9003 | 89305 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 457 | 719 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 10 | 14 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 9 | 9470 | 90038 adásvétel |
| Az eladóként kapott 21928 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az árut nem kaptam meg
Másik fél: Nem, mivel nem lett rendezve.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az árut nem kaptam meg.
Másik fél: Nem, mivel nem lett rendezve.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az árut nem kaptam meg.
Másik fél: Nem, mivel nem lett rendezve.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az átutalás után hetek teltek el, mire az eladó feladta a terméket. A leírásban más méret szerepel, mint a ruhában a címkén.
Sajnálom, de nem szívesen ajánlom másnak az eladót.
Másik fél: 11.19-én ért véget az aukció, 11.21-én kaptam meg az utalást és 11.23-án postáztam, amit 26-án meg is kapott az eladó - nem tudom milyen számítással jön ki a több hét!? Az elmúltl 1 hónapban semmiféle visszajelzést nem kaptam, így én sem ajánlom jószívvel a Vevőt.
Először licittörlést kértem, amit valami miatt nem engedett a rendszer, majd írtam az eladónak, hogy anyagi nehézségem lett, amit ó nem értett meg.
Másik fél: Nagyon nem így történt, mivel 5 levelet is küldtem és egyikre sem kaptam választ. Részemről FEKETELISTA!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Először licittörlést kértem, amit valami miatt nem engedett a rendszer, majd írtam az eladónak, hogy anyagi nehézségem lett, amit ó nem értett meg.
Másik fél: Nagyon nem így történt, mivel 5 levelet is küldtem és egyikre sem kaptam választ. Részemről FEKETELISTA!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Először licittörlést kértem, amit valami miatt nem engedett a rendszer, majd írtam az eladónak, hogy anyagi nehézségem lett, amit ó nem értett meg.
Másik fél: Nagyon nem így történt, mivel 5 levelet is küldtem és egyikre sem kaptam választ. Részemről FEKETELISTA!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A hirdetésben nem jelezte az eladó, hogy a felső gumirozasa teljesen kiment, igy viselhetetlen! Ezt jeleznie kellett volna!!!
Másik fél: Jeleztem volna, ha ilyen jellegű hiba állt volna fent, de a fotókon is látható, hogy egyenletes a gumírozási rész.
Ez a felső foltos. -----
Másik fél: Köszi, hogy 2 hónap után sikerült ilyen klassz értékeléseket leadnod úgy, hogy előtte semmiféle megkeresést nem tettél irányomba. Jó megérzés volt még az adásvtélel lebonyolítása alatt tiltólistára helyezni a fiókodat - már az akkori levélváltások alatt is megmutatkozott a "korrekt" személyiséged.
Ez a felső foltos. -----
Másik fél: Köszi, hogy 2 hónap után sikerült ilyen klassz értékeléseket leadnod úgy, hogy előtte semmiféle megkeresést nem tettél irányomba. Jó megérzés volt még az adásvtélel lebonyolítása alatt tiltólistára helyezni a fiókodat - már az akkori levélváltások alatt is megmutatkozott a "korrekt" személyiséged.
Erről a csipkés, flitteres boleróról hiányzik egy csomó flitter, mert megbomlott. -----
Másik fél: Igen, ahogy fel is volt tüntetve...
Ennek a felsőnek sárgult a hónalja. ----
Másik fél: Köszi, hogy 2 hónap után sikerült ilyen klassz értékeléseket leadnod úgy, hogy előtte semmiféle megkeresést nem tettél irányomba. Jó megérzés volt még az adásvtélel lebonyolítása alatt tiltólistára helyezni a fiókodat - már az akkori levélváltások alatt is megmutatkozott a "korrekt" személyiséged.
Ennek a ruhának a csipkés felsőrésze szakadt, kuka. ----
Másik fél: Szintén jelezve volt - nem véletlenül van termékleírás és fotó...
Ennek a ruhának a széles pántja vissza van hajtva, s fel van varrva, amit szétbontani már nem lehet, mivel az anyag olyan típus, hogy az öltések nyoma megmarad, így kuka. ----
Másik fél: Köszi, hogy 2 hónap után sikerült ilyen klassz értékeléseket leadnod úgy, hogy előtte semmiféle megkeresést nem tettél irányomba. Jó megérzés volt még az adásvtélel lebonyolítása alatt tiltólistára helyezni a fiókodat - már az akkori levélváltások alatt is megmutatkozott a "korrekt" személyiséged.
Sajnos ez a termék nem érkezett meg, helyette küldött 5 felsőt, amik 1Ft-on maradtak, s én sem szerettem volna őket.
Kérdésemre, hogy mi történt a felsővel, azt válaszolta, hogy foltos volt, ezeket küldte helyette. Mondom, a következő csomagba tegye bele, megpróbálom helyrehozni. Hát, ő kidobta, minek tartogassa? Mondom, mert mondjuk kifizettem. Hát akkor vonjam le az árát a következő csomagból, és ne licitáljak nála többet.
Szóval érdekes eladó.
Másik fél: Köszi, hogy 2 hónap után sikerült ilyen klassz értékeléseket leadnod úgy, hogy előtte semmiféle megkeresést nem tettél irányomba. Jó megérzés volt még az adásvtélel lebonyolítása alatt tiltólistára helyezni a fiókodat - már az akkori levélváltások alatt is megmutatkozott a "korrekt" személyiséged.
Gyors volt.
Másik fél: Kíváncsi lettem volna, hogy akkor miért semleges!?
Sokáig tarttott.
Másik fél: Vevő 04.09-én vásárolta a terméket, melyet 04.10-én rendezett. Részemről a feltüntettek szerint, hétvégén postáztam és 04.16-án rendszerint kézhez is vette a csomagot. 4 munknap alatt megkapta a terméket, így szerintem kissé túlzás ez az értékelés...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
G?piesen, hosszú idő után, barátságtalanul válaszolt az eladó.
Másik fél: Automata gratuláló levél ment ki az aukciót követő 1 (!!!) percen belül... :D :D :D
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
abszolut negativra értékelek mindent- kommunikáció. a telefont sem vette fel
Másik fél: A vásárlást követő 4 napban 10 (!!!) db levélváltás volt, ugyanis a kedves Vevőnek luxus lett volna elolvasni a szállításra vonatkozó információkat.
A gratuláló levélben jeleztem, hogy telefonon nem vagyok elérhető - szóval többszörösen nem értem az értékelést...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
oroszlan55 (496) (Vevő)
Semleges
2023.12.12. 15:34:43
3329646743
A vásárlással illetve a fizetéssel kapcsolatos nézeteltérések tisztázása után rendben lezajlott a tranzakció.
Másik fél: Figyelembe kellett volna venni a gratuláló levélben feltüntetett információkat...
Az árú rendben volt.Csak a kommunikáció nehézséges.
Másik fél: 2 nap alatt 19 db (!!!) levélváltás volt - így nem igazán értem, hogy miért volt nehézséges a kommunikáció...
Korrekt adásvétel történt.
Másik fél: Akkor miért a semleges!?
Korrekt adásvétel történt.
Másik fél: Akkor miért a semleges!?
A ruha nagyon kellemetlen, műanyagos tapintású, ami a leírásból nem derül ki. Az eladó minőségi kifogást postázás után nem fogad el, holott a termékleírásai eléggé elnagyoltak és a fotók sem kellően informatívak. Elég nagy rizikó ezért tőle vásárolni, de mivel a termékei zöme nagyon olcsó, megérheti a kockázatot.
Másik fél: Amennyiben valakinek nem egyértelmű valami a termékleírásban, úgy van egy "kérdezzen az eladótól" opció - használni kellene talán...
A kabát kellemetlenül merev, kemény anyagú, ami a leírásból nem derült ki. Az eladó gyors, azonban egyáltalán nem vállal minőségi garanciát a termékeire, minőségi kifogást nem fogad el, holott a leírások elnagyoltak, a próbababára feltűzött ruhadaraboknak sem a fazonja, sem a minősége, sem az anyag esése nem ítélhető meg kép alapján. Lutri ezért tőle vásárolni, de mivel a termékei általában nagyon olcsók, megérheti a kockázatot.
Másik fél: Minden termékemre MINŐSÉGI garanciát vállalok - de elnézést; az, hogy valakinek valami merevebb vagy keményebb anyagú, annak hol van köze minőségi hibához!?
-------------------------
Másik fél: Picit bővebben: Vevő megvásárolt egy terméket, majd 2 hét alatt sem sikerült rendeznie, illetve a megkereséseimre reagálnia.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem érkezett meg az email,értesítő sem a Vaterától,én meg megfeledkeztem róla.?
Másik fél: 8 emailt küldtem én is és 3 hetet vártam... Ez így elég gyenge "kifogás"...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem érkezett meg az email,értesítő sem a Vaterától,én meg megfeledkeztem róla.?
Másik fél: 8 emailt küldtem én is és 3 hetet vártam... Ez így elég gyenge "kifogás"...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem érkezett meg az email,értesítő sem a Vaterától,én meg megfeledkeztem róla.?
Másik fél: 8 emailt küldtem én is és 3 hetet vártam... Ez így elég gyenge "kifogás"...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a legnagyobb rendben! Köszönöm.
Másik fél: Akkor miért semleges!?
20157690.Ilagyli54 (0) (Vevő)
Semleges
2023.07.13. 12:17:02
3286451726
A ruha hátsó részén három kicsi lyuk volt . Ezt nem közölte az eladó .
Másik fél: Feladás napján küldtem egy e-mailt, mivel csomagoláskor vettem észre az említett hibát - illetve ment plusszban (grátiszként) egy roll-up ujjú, fehér blúz is kompenzálásképp. Mindezek felett jeleztem azt is, hogy ha így nem megfelelő számára, akkor írjon és visszaveszem a terméket.
Néhány hete megvásároltam a felsőt de más termékere is licitáltam és az eladó hamarabb küldte el a csomagot.Nem óhajtottam még egy postaköltséget, így megkértem,hogy ajándékozza egy kedvenc vásárlójának.Láthatólag nem így történt mert pillanatnyilag is ott van az oldalán,licitáltak is rá.Minden hölgy álma,igazi GENTLEMAN!
Másik fél: 2 hetes összevárást biztosítok, ami letelt. A szóban forgó termék későbbi licit volt, így nyilván nem tudtam a már elküldött csomagba beletenni. Azt pláne nem értem, hogy egy meghiúsult adásvétel esetében miért kellene elajándékozgatnom a terméket!?
A csodaszép blúz sajnos nagyon foltos volt, amelyet az eladó nem jelzett a hirdetésben.
Ha tudom, nem licitálok rá.
Másik fél: Fel van tüntetve, hogy a termékek nincsennek tisztítva - felületi folt előfordul rajtuk.
CsJulcsika (43) (Vevő)
Semleges
2023.05.09. 21:13:31
3260625881
semleges értékelés erre a termékre, 2 helyen is szakadt a garbó úja- nem fogom meg reklamálni!!- ennyi pénzért nem fogok levelezgetni, A többi termék a leírásnak megfelelt, figyelemmel kísérem az eladó termékeit további vásárlás céljából.
Másik fél: Korrektebb lett volna 1 héttel ezelőtt, kézhezvétel után jelezni az esetleges hibát...
reginamulik (342) (Vevő)
Semleges
2023.03.02. 17:30:20
3233603429
Minden rendben zajlott, a kifizetett ruhadarabot megkaptam.. de sajnos ez egy használhatatlan darab! Még jatszósnak sem lehet használni. Az anyag foszlik, leírásban "javításra szorul" jelző azt jelenti javíthatatlan van vagy 30 éves, a képtől 80%-ban eltér a kapott ruhadarab. Kifakult, kopott és agyon használt. Nem mondhatom hogy legközelebb jobban megnézem mert ezt nem lehet kiszűrni.
Többször vásároltam egyébként mindig minden rendben volt!
Másik fél: Egy 579 Ft-ért vásárolt, használt (nem jó állapotú!!!) nadrágrólvan szó. Meglátásom szerint a termékleírás egyértelmű volt, hisz a hibák jelezve lettek ("Üleprészen és belső címke bélésénél javítani kell.") Azért jól eső érzés lett volna, ha az elmúlt 1 hónapban legalább egy megkeresés történt volna ezzel kapcsolatban...
Arra számítottam , hogy használt ruhát kapok, de arra nem , hogy a kabát mindkét ujja szakadt Nem kopott , szakadt !
Másik fél: Jelezni kellett volna kézhezvétel után az esetleges problémát - nem pedig 2 hét után, értékelés leadásával...
Hónapok óta rendeltem az Eladótól. Legutóbbi alkalommal jeleztem hogy még nem tudtam utalni, de akkor már levoltam Tiltva ! Fura hozzáállás, próbálja diktálni a tempót és besértődik ??!!
Másik fél: Valóban így volt - viszont sem az általam kért részutalást, sem a maximális összevárási időt nem tartotta soha... Az utolsó 2 tételére 1 hónapot vártam hiába... Részemről elég volt, köszönöm!
Az eladó korrekt volt én ?lltam el a vás?rlástol
Másik fél: Ráadásul nem is egytől... :(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
manita97 (1450) (Vevő)
Semleges
2022.12.03. 08:28:40
3211804868
A termékleírásból és a feltett fotókról egy nagyon lényeges információ hiányzott, aminek szerintem alapból bent kellett volna lennie (a ruhát hátul kötővel lehet összezárni) , így az számomra használhatatlan. Nem kértem, hogy vegye vissza a ruhát, hisz nekem sem kötelező a Vaterán vásárolni, de azért megírtam neki, hogy ez szerintem nem korrekt. Egyáltalán nem volt segítőkész, nem kért elnézést, mindent az én hibámnak tulajdonított. Máskor is vásároltam már tőle, de ez most nem volt szép.......
Másik fél: Vevő kézhezvétel után jelezte, hogy a termék 10 centivel rövidebb a hirdetettnél. Kértem, hogy fotózza és küldje át részemre. Kiderült, hogy a terméklapon feltüntetett adatok mégiscsak helyesek voltak - Ő mérte félre.
Ezután jött az, hogy a hátsó nyakkivágás nem megfelelő számára, mivel megkötős. Jeleztem, hogy egyik termékem sincs hátulról fotózva - de minden kérdésre szívesen válaszolok vagy ha plusz képet kérnek, akkor töltök fel. Vásárlás előtt érdeklődött a ruha anyagáról, béléséről, slicceléséről stb. - arról viszont nem, hogy a hátsó rész milyen. (Megjegyzem: semmi extrém nincs rajta - a megkötőt pedig akár le is lehet vágni, ha zavaró.)
Sajnos nem fért a csomagba:/
Másik fél: Nem rendezett terméket nem áll módomban küldeni... :/
Sajnos nem sikerült, mert munkahelyi baleset ért és nem tudtam időben átutalni, de ezt meg is írtam magán e-mail címre.
Másik fél: 2,5 hetet vártam az ígért utalásra... érdekes mód az értékelésem leadását követően meg is "oldódott" a probléma...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
edit5hajdu (537) (Vevő)
Semleges
2022.08.31. 08:36:42
3184655705
Sajnos több hétig nem tudtam net közelben lenni. Így az én hibámból nem jött létre a vásárlás.
Másik fél: ...ráadásul telefonos megkeresésre sem reagált...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a Vatera rendszer valamiért a kb 5-6 évvel ezelötti emailemet adta meg, így nem tudott létre jönni a vásárlásom...jeleztem a forum felé, remélem vissza vonják a negatív értékelést amit kaptam.. az eladó reakcióját értem...
Másik fél: 2 hét alatt a kedves Partnert semmilyen formában nem értem el, így részemről lezártam az adásvételt.
Ha a Vevő fals adatokat ad meg vagy már nem azt az e-mail címet használja és emaitt ellehetetleníti a kapcsolatfelvételt, az szerintem nem az Eladó hibája...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bianka333 (169) (Vevő)
Semleges
2022.06.25. 13:16:20
3154553534
transaction incomplete
Másik fél: Köszönöm, hogy majd' 2 hónap után sikerült közzétenni, hogy az adásvétel - Miattad - meghiúsult, mivel vásárlás után elérhetetlenné váltál...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bianka333 (169) (Vevő)
Semleges
2022.06.25. 13:16:02
3152306012
transaction incomplete
Másik fél: Köszönöm, hogy majd' 2 hónap után sikerült közzétenni, hogy az adásvétel - Miattad - meghiúsult, mivel vásárlás után elérhetetlenné váltál...
Bianka333 (169) (Vevő)
Semleges
2022.06.25. 13:15:44
3151285394
transaction incomplete
Másik fél: Köszönöm, hogy majd' 2 hónap után sikerült közzétenni, hogy az adásvétel - Miattad - meghiúsult, mivel vásárlás után elérhetetlenné váltál...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bianka333 (169) (Vevő)
Semleges
2022.06.25. 13:15:27
3151284380
transaction incomplete
Másik fél: Köszönöm, hogy majd' 2 hónap után sikerült közzétenni, hogy az adásvétel - Miattad - meghiúsult, mivel vásárlás után elérhetetlenné váltál...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bianka333 (169) (Vevő)
Semleges
2022.06.25. 13:15:03
3150695144
transaction did not happen
Másik fél: Köszönöm, hogy majd' 2 hónap után sikerült közzétenni, hogy az adásvétel - Miattad - meghiúsult, mivel vásárlás után elérhetetlenné váltál...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Turkáló minőség ár érték aránynak megfelel.
Másik fél: A kedves Vevő 2,5 hónapja vásárolt 4 terméket (Tommy Hilfiger nadrág, Puma és Champion pulóver, Nike leggings). Mindegyik termék használt, de szép állapotú volt. 3485 Ft összegről van szó - vagyis átlag 870 Ft/darabárról beszélünk. Kézhevétel után felém semmilyen észrevételt nem jelzett. Köszönöm, hogy közel negyed év után azért sikerült értékelni az adásvételt!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kifakult, turkáló minőség.
Másik fél: A kedves Vevő 2,5 hónapja vásárolt 4 terméket (Tommy Hilfiger nadrág, Puma és Champion pulóver, Nike leggings). Mindegyik termék használt, de szép állapotú volt. 3485 Ft összegről van szó - vagyis átlag 870 Ft/darabárról beszélünk. Kézhevétel után felém semmilyen észrevételt nem jelzett. Köszönöm, hogy közel negyed év után azért sikerült értékelni az adásvételt!
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
coommeet (9002) 99.89%
2026.05.10. 07:31:59
coommeet (9002) 99.89%
2026.04.26. 15:46:26
coommeet (9002) 99.89%
2026.04.23. 08:37:48
