enileon (261) 99.62% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 262 | 384 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 268 | 393 adásvétel |
| Az eladóként kapott 79 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A vevő nem tartott igényt a termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem tartott igényt a termékre.Bár az üzlet nem jött létre, mégis nagyon segígtőkész volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő dvd-t szeretett volna venni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bár az üzlet nem jött létre, mégis nagyon segígtőkész volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő korrekt volt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő korrekten állt ahhoz hogy az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő és eladó hibáján kívül nem valósulhatott meg az adásvétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1534978.Daruska78 (1) (Vevő)
Semleges
2011.03.24. 06:21:54
1444377260
A ruha a leírt adatok alapján biztosan nem megfelelő méretű lett volna,ez utólag derült ki sajnos,de az eladó megértő és nagyon korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1398152.vszigeti (69) (Vevő)
Semleges
2010.06.14. 18:12:22
168926876
sajnos a méret nemvolt jó.
Másik fél: Méret miatt az adásvétel nem történt meg.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1398152.vszigeti (69) (Vevő)
Semleges
2010.06.14. 18:08:21
169469367
sajnos méret miatt nem jött össze,de majd máskor!
Másik fél: Méret miatt az adásvétel nem történt meg.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment mégis semlegest adott.
Másik fél: Megállapodtunk egy árban.. mégis két napig fent hagyta a kabátot, én meg idegeskedtem, hogy nehogy valaki elvigye. A megbeszélt időben utaltam, két hetet kellett várnom amíg megérkezik a termék Bp-ről Szegedre, közben emailt, smst küldtem. Később írta, hogy a munkája miatt nem tudja küldeni... Akkor most milyen értékelést kellett volna adnom? Én max 3napon belül küldöm a csomagokat....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
