227636.MartOOnExtra (59) 96.83% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
googseller1 (1306) (Eladó)
Semleges
2010.12.17. 21:56:06
187880249
Hát...... Köszönöm,hogy korrekten leírta ami történt! Nálam azért TILTÓLISTÁS,a terméket visszarakom a Vaterára,(újra,pénzért,idő,karácsony,stb.)de nem tartok haragot senkivel,az élet mindenkinek rendezi a jó és rossz számláját is,ezért tisztán gúny nélkül:(nem mint ön,aki mindent így fejez be (de miért?)"ennyi" "no comment" Békés Boldog Ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő megkért hogy tekintsek el az adásvételtől.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
416609.Denien_a (232) (Eladó)
Semleges
2010.11.04. 18:29:00
182817215
...................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízhato segítökész partner.A tranzakcio nem jött létre mert a vevönek nem felelt meg a termék mérete!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dragonsand (328) (Eladó)
Semleges
2010.10.05. 18:33:39
182436346
Korrekt rugalmas vaterás,akivel meg lehet beszélni a dolgok állását, sajnálom, hogy végül nem jött létre a bolt. jár a sok ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kölcsönös visszalépés miatt a bolt nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1487257.postit634 (1323) (Eladó)
Semleges
2010.08.31. 20:19:52
176113062
NEm vette át az utánvétes csomagot, ez nekem 2500ft mínusz...
Másik fél: értesítőt nem kaptam a csomagról, talán rendezzük le a magyar postával...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
WebBicikli (589) (Eladó)
Semleges
2010.08.24. 16:29:01
166009148
A vásárló elállt a vásárlástól!
Másik fél: elbiza... :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Figyelmetlen volt. Még nem tudtam kapcsolatba lépni vele.
Másik fél: én voltam figyelmetlen????????? csak a 18. kommentben jelezted hogy a termék MÁSHOL elkelt! azt a leírásban vagy a címben szokás kisgizda!!! én voltam a figyelmetlen??? alacsony az a durva kerítés vazze, kimászkáltok...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Feindbild (485) (Eladó)
Semleges
2010.06.16. 07:08:37
169987917
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett
Másik fél: ?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szathmari (3021) (Eladó)
Semleges
2010.04.04. 14:41:46
166251851
Korrekt partner, meggondolta vásárlását, erről értesített!
Másik fél: köszi.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem megfelelő szinű telefon volt, amugy korekt vaterás
Másik fél: detto. köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a te hibadbol
Másik fél: az én hibámból... sorry.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
128779.yaris011_v (82) (Vevő)
Semleges
2008.09.25. 20:08:07
89943026
Sürgősen kellett volna a telefon,többször hívtam üzentem nem válaszolt!Vettem másikat.Talán legközelebb!!!
Másik fél: Talán... elméletileg csak egyszer nősülök. hehe...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos postai okok miatt nem jött össze.
Másik fél: magyar posta
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BorntoBeWild_a (17) (Vevő)
Semleges
2008.08.03. 07:55:27
53900816
Az átvételnél a partner korrekt volt de az áruval kapcsolatban felmerültek "félreértések".
Másik fél: Sajnos történtek félreértések. Üdv!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudom az okát, csak egyszerűen nem jött létre.
Másik fél: sajnálom. ami késik nem marad el. :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Adnék pozitív ajánklást, de a honlap nem engedi, pedig jól folytak a dolgok, csak lett egy fennakadást hozó anyagi próóóblem... ;-)
Másik fél: köszi.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó önhibáján kívűl késve küldte a megvásárolt terméket, de az áru a leírtaknak megfelelő, kifogástalan minőségű.
Másik fél: Hát sajnos tényleg késtem... :( ismét elnézésed kérem. Annak örülök, hogy a teló tetszik! Üdv!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozítívat adnék neki, de nem volt megértő és türelmes sem.
Másik fél: teljesen inkorrekt a srác, törött ragasztott gányolt terméket adott el "jó állapotú"-ként. ennek ellenére pozitivat adtam neki, erre ő, idézem: "Hi, na haragudj h semlegeset adtam, de csak igy tudtam kiküszöbölni a jutalékot, de én szivem szerint pozitívat adnék.
Még1szer ne haragudj." Ennyit róla, ha a Vaterával szemben igy cselekszik akkor sokkal több nem várható el tőle. Én most vásároltam tőle utoljára. Jó Vaterázást mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
