vadalma1 (116) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 115 | 133 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 121 | 139 adásvétel |
| Az eladóként kapott 87 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
smaragdekszer (1678) (Vevő)
Semleges
2016.03.24. 19:04:44
2211893135
Sajnos nem tudtuk összehozni a személyes átvételt,a postában pedig nem bízok.Köszönöm a megértést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt eladó, mindenkinek ajánlom! Sajnos a termékleírásban, megadott teljesítmény nem valós.Külföldi oldalakon lehetett csak utána nézni. Erről az eladó nem tehet, nem egyértelműen van a terméken gyárilag feltüntetve. Ez nekem sajnálatos módon kevés a meglévő berendezésemhez. Ezért a vétel meghiúsult. Nagy kár mert jó lett volna!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pszichomokus (858) (Vevő)
Semleges
2014.11.09. 15:04:58
1980102608
A kártyát korlátozták, mert a kártya kiadásakor aktiválták, és utána pár hónapig nem lett feltöltve. Mint kiderült a kiadási idő, csak a kártya eladására vonatkozik.
Másik fél: A kártya PIN, PUK kódja sértetlen volt, tehát nem volt aktiválva. Szeptemberben zárult az aukció, jeleztem, hogy kb. 1 hónapig tudja aktiválni, majd novemberben jelezte, de csak értékelésben, hogy a kártyát korlátozták. Nem tudom, mi lehetett a gubanc.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Figyelmetlen voltam azt hittem dvd-t veszek,közben VHS kazetta volt!Elálltam a vételtől ezt az eladó rendkivül rugalmasan kezelte,megértette így nem vettem meg!(nem tudtam volna használni) Nagyon korrekt rendes embert ismertem meg!Ajánlom!Részemről pozitív!
Másik fél: ...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vokitt007 (601) (Eladó)
Semleges
2010.02.18. 00:55:45
161619034
Sajnos méretbeli gondok adodtak,rosszul értelmezte a leírást.Ennek ellenére kedves korrekt partner.Ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Elnéztem a leírást.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
