gerda10_a (203) 90.12%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 228 | 379 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 20 | 28 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 25 | 35 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 273 | 442 adásvétel |
| Az eladóként kapott 222 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
3honapja semmi.Azt irta szeretné a terméket,de nem utalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sajnos,nagyon nehezen lehetett kapcsolatot teremteni,és igen igazságtalan viselkedése volt az eladónak. Magán jellegű gondjaiért nem a vásárlót kell hibáztatni és ez nem lehet kifogás azért,mert nem küldi a vásárolt terméket. Egy hónapig tartott mire meg kaptam a csomagot,és ez csak az én türelmemnek,és kitartásomnak köszönhető. A termék egyébként tetszik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pappino68 (2541) (Eladó)
Semleges
2013.03.12. 22:49:35
1718193914
A termékért nem jelentkezett,megkeresésemre azt mondta másnap jön---nem jött! Az eladástól elállok!Nálam tiltólista!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Inaktív eladó :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A tranzakció lezárult, az árut megkaptam és elégedett vagyok vele, de a levelezés során tapasztaltam sajnos némi barátságtalan hangnemet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
magdiemese (92) (Vevő)
Semleges
2013.02.06. 10:52:00
1698736331
A leírásban az szerepelt,hogy a szandál tökéletes állapotban van, csak az nem volt leírva,hogy a gyerek lábujja kilóghat, mert annyira kopott a szandál eleje. Ez a fotókról egyáltalán nem volt kivehető, sem a leírásból! Úgyhogy ezt most elbuktam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több, mint egy hónapja kifizettem a terméket, a mai napig nem érkezett meg. Én elhiszem az eladónak, hogy feladta, kértem ragszámot, több mailt is küldtem, választ nem kaptam. Rosszat nem tudok mondani ezt leszámítva, amikor sikerült kommunikálni kedves, készséges volt, de tény, hogy nem kaptam semmit. Részemről lezártnak tekintem az ügyet, buktam 600 Ft-ot, ennyi. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
aranyos a kisnadrág, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagy sokára, de végül megérkeztek a nadrágok. Egyébként nagyon közvetlen eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó már eladta a nadrágot, csak tévedésből hirdette meg újra. De elnézést kért, korrekt volt, ezért csak semlegesre értékelem. Abybaby
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.raczjudit33 (504) (Vevő)
Semleges
2013.01.24. 15:17:23
1696075247
idézem a hirdetés szövegét: "Eladó a képen látható tökéletes állapotban lévő, pamut 92-es fiú melegítő alsó! Semmi hibája nincsen, nem sokat volt hordva!" A nadrágon 6 helyen volt elpattanva a varrás. Tényleg hibátlan??????
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
raczjudit33 (504) (Vevő)
Semleges
2013.01.24. 15:14:52
1696069328
Idézem a hirdetés szövegét:"Eladó a képen látható hibátlan jó állapotban lévő, 23-as félcipő! " Ezek után kaptam egy olyan cipőt, melynek az orr része lekopott és kb. fél centis lyuk volt rajta. Szerintem ez messze van a tökéletes állapottól.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Stimi74 (1241) (Eladó)
Semleges
2013.01.13. 22:50:04
1686595874
Írtam több e-mailt is, amire nem kaptam választ!!! Így az adás-vétel nem jött létre! Örültem volna, ha legalább közli, hogy nem tart igényt a leütött termékre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
feherdradrienn (133) (Vevő)
Semleges
2013.01.11. 20:36:57
1682134478
Megkaptam a terméket, csak kb. 1 hónapot kellett várnom rá, ami nem lett volna probléma, ha ezt előre tudom.Email-re nem v.sokára reagált. :-(((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
berczkibetti (430) (Eladó)
Semleges
2013.01.04. 17:14:30
1686595088
Kedves vásárló,de sajnos sok a jutalék,így nem tudok mást adni.Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
LaciLaszlo (762) (Eladó)
Semleges
2012.12.07. 22:44:55
1673017556
Majdnem 1 hónapot vártam az utalásra csak ígérgetéseket kaptam, sajnos tovább már nem várok, azt hiszem még elnéző is voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos egy hét alatt sem sikerült felvennem az eladóval a kapcsolatot. Mindenkinek lehet gondja, nincs rossz véleményem, mindenkivel előfordulhat!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
paktiker (12425) (Eladó)
Semleges
2012.11.05. 14:18:28
1653512300
Nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött létre!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fnefkrisz (307) (Vevő)
Semleges
2012.02.03. 12:27:19
1524639383
nem minden a megbeszéltek alapján történt. sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fnefkrisz (307) (Vevő)
Semleges
2012.02.03. 12:26:39
1524637022
Nem minden úgy történt ahogy kellett volna. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem sikerült az adásvétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem sikerült az adásvétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem sikerült az adásvétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem sikerült az adásvétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2 e-mailt írtam, egyikre sem kaptam választ! A második csomag a mai napon megérkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1237314.nani31 (59) (Vevő)
Semleges
2011.12.20. 15:31:42
1508794901
Lsd alabb...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1237314.nani31 (59) (Vevő)
Semleges
2011.12.20. 15:30:50
1508793872
Lsd lentebb...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1237314.nani31 (59) (Vevő)
Semleges
2011.12.20. 15:28:15
1508766308
Korrekt partner,csak sajnos a kezbesites soran nem volt kelloen korultekinto,valamint csak lassan kaptam valaszt az emaileimre... Azonban beismerte hogy voltak egyeb dolgai is ezert volt a lassusag. Ettol fuggetlenul ajanlott partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
