osx012 (566) 99.48% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 557 | 610 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 569 | 622 adásvétel |
| Az eladóként kapott 591 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
makraygabor (145) (Vevő)
Semleges
2014.11.06. 13:30:56
1996447757
Nagyon gyorsan és gördülékenyen történtek az események !! Ennek eredménye, hogy a termék már meg is érkezett !! Köszönöm !! Mindenkinek szívesen ajánlom
Másik fél: Mivel elégedett, gondolom elnézte az értékelést.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék gyorsan, hibátlanul megérkezett, de ha már 500Ft-ot számolt fel egy 395Ft-os postakész borítékra, legalább elsőbbségivel adhatta volna fel. Egyéb iránt korrekt eladó, ajánlom.
Másik fél: A termékleírásban egyértelműen fel volt tüntetve, a postázás módja, valamint a díja is.
Sőt. Lehetősége lett volna, a terméklapon kérdezni is. Így utólag, ezen problémázni, felér egy jellemrajzzal.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan elégedett vagyok. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kovacsjozsef1 (167) (Vevő)
Semleges
2014.04.02. 16:48:55
1868658917
Adásvétel nem jött létre.
Üdvözlettel: Kovács József
Másik fél: Nem, mivel nem fizette ki. Magyarázattal nem szolgált, elérni nem lehet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termék nem felelt meg a gépemhez, de az eladó nagyon korrekt volt, közölte hogy nem jó hozzá. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a laptoptöltő megérkezett sértetlenül, DE, amint bedugtam a konnektorba, abban a billantaban ELPUKKANT/ELFÜSTÖLT, a laptopba be sem volt dugva, a csatlakozó a kezemben volt, semmihez sem ért hozzá. (a led még a pukkanást kövedően egy rövid ideig világított rajta, azaz a kimeneten nemlehetett zárlat, mertakkor fel sem villant volna. a bemeneti kör szálhatott el). az eladóval semmiben sem tudtunk megállapodni, azaz "ÍGY JÁRTAM". (a töltöt csak pár hét után próbáltam ki, ezért nem adtam negatívat)
Másik fél: Egy hónap után reklamál, a fentebb leírtakkal. Állítása szerint, csak most próbálta ki. Mindezt egy olyan töltőről állítja, amit a saját gépemmel használtam. Röviden, nem hittem neki.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a termék még kézhezvétel előtt megrongálódott. Az eladó nagyon korrekten tájékoztatott az esetről és azonnal visszautalta a vételárat és a postaköltséget. Gyorsasága és korrektsége miatt pozitívat érdemelne. Talán majd legközelebb üzletelünk...
Másik fél: Csomagolás közben elejtettem, és sajnos tönkrement.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kerteszda (155) (Vevő)
Semleges
2012.06.05. 18:20:49
1577107295
A termék sajnos nem működött nálam megfelelően de az eladó nagyon korrekt és segítőkész volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbizhato,korekt,elado,mindenkinek,csakajánlanitudom!!
Másik fél: Mivel tökéletesen elégedett, valószínűleg figyelmetlenségből adott semlegest.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
