kitmatka83 (411) 99.28% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 414 | 535 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 423 | 544 adásvétel |
| Az eladóként kapott 293 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Simonka_a_hu (125) (Eladó)
Semleges
2016.03.23. 16:25:23
2218879391
Nem volt olyan színű ruha, amilyet a vásárló szeretett volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt olyan színű ruha, amilyet a vásárló szeretett volna.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon sokat kellett várni a termékre, emiatt csalódott vagyok. (Már vettünk is egy másik kabátot a kisfiunknak.) Én nem vásárolnék tőle többet. De talán az eladó ezt az értékelést megszívleli és más vevőknek nagyobb szerencséje lesz.
Másik fél: Kedves Vásárló! Mivel okt.29.-én postára adtam a télikabátot,így nem érzem magam hibásnak abszolút! Az, hogy a posta szuttyogott a kézbesítéssel,az nem az én hibám,innentől kezdve a semleges értékelés szerintem nem helytálló! Főleg nem úgy,hogy az én POZITÍV értékelésemben beleírtam,hogy a kabát úton van! De ilyen hozzáállással nem is kell,hogy vásárolj nálam többet!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
koszegii (1062) (Vevő)
Semleges
2013.09.09. 08:19:42
1788562847
Bocsánat,elfelejtettem ezt az 1 ft-os terméket átvenni...Az én hibámból nem jött létre az adásvétel.
Másik fél: Semmi gond! :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pancsika025 (112) (Vevő)
Semleges
2013.03.16. 08:28:31
1701665390
sajnos nem volt elég pénz a számlámon,bankba nem jutottam el ,de a VÉTELÁRAT átutaltam a hölgynek,csak a postaköltséget nem.írta hogy ha köv héten nem utalok ők elutaztnak.irtam hogy nekem nem fontos mert akinek szánom az csak most született ,ugyhogy ráér .erre kaptam egy nagatívot a kedves eladótól ,olyan indokkal hogy nem fizettem ki a terméket! hát köszönöm.akkor igy megtarthatja a játékot és a 700 ft-ot is .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Klora001 (617) (Eladó)
Semleges
2012.05.31. 18:56:21
1596291530
Gyors, pontos, megbízható vásárló, csak ajánlani tudom. A termék nem elérhető a kért színben, ezért közös megegyezéssel elálltunk az adás-vételtől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék nem elérhető a kért színbenAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt, gyors partner, csak ajánlani tudom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
