MoonFlower10 (343) 81.13%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 447 | 530 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 65 | 78 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 104 | 140 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 616 | 748 adásvétel |
| Az eladóként kapott 622 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
1578581.deczki300 (3) (Vevő)
Semleges
2012.08.08. 14:33:59
1537484990
nem bonyolult le
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem kaptam meg a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gyulaiandrea (125) (Vevő)
Semleges
2012.07.18. 07:45:10
1536178841
Későn érkezett, de az eladó felajánlott ajándékot,bár én nem azt választottam felesleges volt megkérdeznie melyiket kérem, mert én nem hotrdok ilyenfajta ékszert. Háromszor átbeszéltük h fahéj színűt kérek és erre megkaptam a képen látható szürkét. Nem problémáztam vele,de továbbra sem teteszik, úgyhogy nem is hordom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
forcy79_v (270) (Vevő)
Semleges
2012.07.01. 11:02:00
1542461483
Az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adásvétel nem történt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.én hibámból nem jött létre az adás-vétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
December 26-án vásároltam a terméket. Április 5-én érkezett meg. AZ eladó különböző kifogásokra hivatkozott, hogy miért is nem kaptam meg, hasonlóan az előttem negatívan értékelőkhöz. A termék elfogyott, ezt jelezte az eladó, helyette küldött másikat. A kommunikáció igen nehézkes volt. Remélem, az "akadály" elhárult, mindenesetre nem szeretnék többet kapcsolatba kerülni vele.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladóval többször leveleztem, majd felajánlotta hogy elküldi a termékeket és utána utaljak, mert volt már probléma a termékekkel. Ez a mai napig nem történt meg! Én vártam, de nem jött ezért ez az értékelés!sajna
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladóval többször leveleztem, majd felajánlotta hogy elküldi a termékeket és utána utaljak, mert volt már probléma a termékekkel. Ez a mai napig nem történt meg! Én vártam, de nem jött ezért ez az értékelés!sajna
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.boditibine (104) (Vevő)
Semleges
2012.03.27. 19:57:18
1548607652
Az eladó nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis késéssel, de minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Wonderwoman_a (160) (Vevő)
Semleges
2012.03.22. 08:54:18
1544456216
Nagyon sokára érkezett meg a termék. Úgy utaltam, hogy csak részemről történt kommunikáció, az eladó egyik emailemet sem méltatta válaszra. Ezt nem tartom korrektnek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ChristaOutlet (539) (Vevő)
Semleges
2012.03.21. 10:13:05
1538852870
Négy terméket rendeltem tőle, közel 10 ezer forint értékben. A négyből 3 érkezett meg, de abból is egy szakadt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ChristaOutlet (539) (Vevő)
Semleges
2012.03.21. 10:10:56
1538852861
Négy terméket rendeltem tőle, közel 10 ezer forint értékben. A négyből 3 érkezett meg, de abból is egy szakadt volt. Ez speciel pont megérkezett és még épp is volt...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Már pont le akartam adni a negatív értékelésem, aznap megérkezett az áru. Nem egyezik meg a leírással, de legalább nyaklánc :) Januárban rendeltem, és a héten érkezett meg. A telefont nagy nehezen felvette, de az e-mailekre nem válaszolt. Legszívesebben negatívat adnék, de nem teszem, én legalább kaptam valamit. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nail-designer (577) (Vevő)
Semleges
2012.03.12. 10:52:11
1549624100
Nagy nehezen ide ért az árú,persze nem az amit kértem,szürke helyett feketét kaptam és a méretet is kivágták.De már úgy vagyok vele,hogy legalább valamit kaptam a pénzemért.Amit nagy keservesen sokszori megkeresés után sikerült kicsikarnom.E-maileket nem olvas,ezt mondta is a telóban,mikor nagy nehezen 1x utolértem 30 hívásból 1x sikerült.Tényleg van egy gyereke, mert egyszer ő vette fel és játszott a telóval.Állítólag a nagyi adja fel a csomagot és mindent összekutyul."?" Nem ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó nagyon megkésve postázta a terméket többszöri felszólításra, és a 2 leggingsből csak az egyik színe stimmel, a másik más színű, mint amit rendeltem, de őszintén szólva az eddig írtak alapján örülök, hogy végül is kaptam valamit.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a sebességgel volt egy kis gond.Két hónap telt el a rendelés és a vásárlás között.A türelmemen múlt, hogy létrejött a tranzakció. Viszont meg tudtuk beszélni az eladóval a dolgokat, mindig visszaírt, csak a postázás ment lassan. Végül minden megoldódott, de a postázási időn javítani kellene!Igaz?Amúgy rendben volt.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pimbormse (121) (Vevő)
Semleges
2012.03.09. 15:08:43
1541118929
jót nem tudok, rosszat meg nem akarok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.katinka996 (69) (Vevő)
Semleges
2012.03.09. 09:06:24
1530786641
2 különböző méretű leginset rendeltem, 2 azonosat kaptam, ráadásul az egyiken 5 cm-es szakadás volt. Jeleztem az eladónak, megígérte hogy kicseréli, azóta is várom, lassan 2 hónapja.... A sürgető e-mailemre nem válaszolt. Nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bambino22 (302) (Vevő)
Semleges
2012.03.08. 13:27:24
1549325762
Az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sziszi717 (4142) (Vevő)
Semleges
2012.03.07. 11:34:49
1526183846
A terméket megkaptam, csak éppen nem olyan méretet amilyet kértem. A címkét pedig kivágta, hátha akkor azt gondolom egy S-esről, hogy L-es... :-| Azt ígérte hogy küldi a kért méretet, de nem küldte, azóta nem jelentkezett...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció nem jött létre---
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A tranzakció nem jött létre--
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A tranzakció nem jött létre-
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Majd két hónapot vártam a termékre, ezért semleges. Amikor fizetnem kellett rögtön jelentkezett az eladó, utána hetekig nem lehetett elérni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam az árut megfelelt a leirtaknak, de az eladóval a kapcsolattartás elég nehézkes volt!!Rendeltem volna tőle mást is de ezek után megbizhatatlannak tartom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pimbormse (121) (Vevő)
Semleges
2012.02.29. 13:33:52
1541111213
Azért zárom semlegessel, mert jót írni nem tudok, rosszat pedig nem akarok. Legszívesebben elfelejteném ezt az egészet. Valamit ugyan postázott nagy sokára, de használhatatlan a rossz méret miatt, úgyhogy engem is becsapott. Mindenkit óva intek tőle!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9032141.erobi2 (2564) (Vevő)
Semleges
2012.02.28. 10:11:16
1545825071
Az elsőbbségivel kért naci kb.3 hét alatt ért ide!!!Már rendőrséggel kellett fenyegetnem az eladót... Sajnálom,legszívesebben negatívot adnék!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek csak azt tudom ajánlani, hogy mielőtt megvásárol valamit nagyon nézzen szét!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kicsiloli (115) (Vevő)
Semleges
2012.02.26. 18:46:25
1542458903
Semlegest adok az eladó jelezte hogy kórházban van a gyereke és csak eténként van gép előtt, hát ennek már 14napja azóta semmi hír róla .Aztán a vatera küldött egy emailt hogy vigyázzak ezzel az eladóval szóval nem is igazán tartok már igényt a termékre természetesen ha fel veszi velem a kapcsolatot akkor kifizetem a terméket de nem akkor nem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az áru végül is ideért másodszorra, nem teljesen olyan, amilyenre számítottam (varrás nélküli? de az ülepénél van egy betétrész?? ez nem volt a leírásban :S ). Köszönöm az ajándékot is, kedves tőled, hogy a késés miatt küldesz ajándékot. Remélem jobban van már a kisfiad. Üdv.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dudokanna (197) (Vevő)
Semleges
2012.02.24. 08:07:38
1549876388
Én megkaptam az árút.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mikkamakka011 (65) (Vevő)
Semleges
2012.02.22. 19:19:59
1541486444
Egyáltalán nem a fotón eladásra meghirdetett terméket kaptam tőle. Karkötőnek karkötő, de tök máshogy néz ki. Ahogy olvasom a további értékeléseket, még örülhetek, hogy kaptam egyáltalán valamit. Ezt a terméket egyébként nem vettem volna meg, ha a fotón ez szerepel, de végülis használható ez is... Nem ajánlom,mert gázos és zűrös az eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.boncabella (5231) (Vevő)
Semleges
2012.02.20. 10:58:44
1531743941
......................
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos önhibáján kívül de elég sokat kellett várnom a csomagra, ami a várakozások ellenére is tökéletes és nagyon köszönöm, de nem adahtok pozitívat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.boncabella (5231) (Vevő)
Semleges
2012.02.19. 11:11:08
1529432186
Maradok semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az előbbi értékelésnél már mindent leírtam, nem ismétlem. Sajnos ez nagyon rosszul sült el... Én, mint vevő megtettem mindent, azt hiszem elég türelmes is voltam, sajnálom, hogy így alakult.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hát, elég sokáig türelmesen vártam... A termékek a síeléshez kellettek volna januárban, így a leütés napján kp.-ben fizettem a számládra és elsőbbségivel kértem, hogy ideérjen. Sokáig nem jött válasz sem, tudom végig kórházban voltál...Két héttel később megérkeztek a termékek ( nem elsőbbségivel! ), kicsik lettek, címke nem volt bennük, de szerintem nem L-esek. Ígérted, hogy kicseréled, azóta erre várok! Már válasz sincs, úgyhogy nem adhatok mást, mint semlegest, csalódtam, pénzkidobás volt sajn
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.battaivasarlo (561) (Vevő)
Semleges
2012.02.17. 12:08:01
1542787742
Nem jött létra az adás-vétel,mert neki is és nekem is összejöttek a dolgok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A terméket az igértnél egy kicsit később, de végül megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igaz, kicsit későn, de végül sikeresen megérkezett az áru.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Előzőekben már vásároltam tőle,ami rendkívűl nehezen és még így se hibátlanul zajlott le,ezért ezt a terméket már nem is kérem.Legyen mindenki körültekintő mielőtt tőle vásárol!Senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A megrendelt termék(ami amúgy tetszik) kb. két hét alatt érkezett meg, annak ellenére, hogy a leütés másnapján megkapott számlaszámra azonnal elutaltam a termék, és posta díját. E-mailekre nem, vagy sokára reagált az általa ígért 24 óra helyett. Azonos méretek helyett két különböző nadrágot kaptam. Jeleztem, hogy szeretném cserélni a rosszat, ígéretet kaptam, hogy postázza a jó méretet, de egy hét megint eltelt, és ma sem jött csomag. ELFOGYOTT A TÜRELMEM!!!:-( A színek szerencsére jók voltak...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.orsimano_v (108) (Vevő)
Semleges
2012.02.13. 14:25:39
1544344301
Szinte sosem szoktam semleges v. negatív értékeléssel illetni senkit, de most kénytelen vagyok. Nem vagyok elégedett sem az eladóval, sem az áruval. S-es méretet rendeltem ami óriási lett, az XL-es méretet hordó édesanyámra lett jó. Amikor az utalásról volt szó azonnal jött az e-mail a leütés másnapján utaltam a pénzt az áru ehhez képest 10 nappal késöbb lett feladva, látszik a postai bélyegzőn. Megértem hogy problémái vannak, de egy levelemre sem válaszolt. Nem üzletelnék Vele mégegyszer sajnos
Másik fél: Ha jelezted volna,kicserélem ez az egyik,a másik,hogy múlthét hétfőn jött meg az utalás,csütörtökön tudtam postázni(erről ELŐRE SZÓLTAM),tehát 3 napot csúsztam nem 10et....
Miután még nem kaptam meg a terméket nem igazán tudok róla értékelést küldeni!!!! Most már értesített az eladó, hogy betegség miatt késik a csomag , de csak ma azaz február 13-án tudtam meg! Az értekést viszont megcsinálom mert, hanem akkor ezért is figyelmeztetést kapok a vaterától!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Azon kívül, hogy sokáig tartott míg kézhez vehettem a rendelt terméket, minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sokáid kellet rá várni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több mint 1 hét volt a kiszállítás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Barbara0613 (94) (Vevő)
Semleges
2012.02.10. 05:50:25
1540135001
A termék késéssel, de megérkezett!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
