mary51_a (1820) 99.95% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1821 | 2587 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 19 | 22 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1841 | 2610 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1000 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos a termék csomagolás előtt eltört!:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a termék közben máshol elkelt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:d6a246 (7) (Vevő)
Semleges
2022.01.19. 19:38:24
3108605246
Minden ok volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves Vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kornelbrt (185) (Vevő)
Semleges
2019.10.18. 20:37:25
2826907589
Félreértettem a hirdetést! Köszönöm a megértését!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kornelbrt (185) (Vevő)
Semleges
2019.10.18. 20:36:12
2826508445
Félreértettem a hirdetést! Köszönöm a megértését!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mandula125 (132) (Vevő)
Semleges
2019.09.26. 12:12:04
2816762147
Néha nem jön össze, de minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
akiram001 (152) (Vevő)
Semleges
2018.03.25. 06:38:17
2601233153
Termékleírásból a legfontosabb információ hiányzott,sajnos postán jött így személyesen nem tudtam megnézni átvétel előtt. Leveleztünk, képeket küldtem, hogy olyan részlet hiányzott, aminek a tudatában meg sem vettem volna a terméket. Azt a választ kaptam, hogy nem vette észre a hibát, sajnos ez-az én helyzetemen nem változtatott.
Másik fél: Mint a vevő írja, leveleztünk, és elnézést kértem tőle, talán a 2238 eladásom után az Ő általa adott 13. semlegesem,/az Ő 172 adásvétele után 3 semleges/, nem azt mutatja, hogy be akartam csapni. Valóban nem vettem észre a hajszálrepedést.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció félreértés miatt nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Problémát jelentett, hogy az egyik tányér eltörött a szállítás során (valószínűleg nem törékenyenként lett feladva a csomag) és nem a kért munkahelyi címemre lettek feladva a tányérok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a hölgy nagyon kedves és készséges volt,én mondtam le a terméket
Másik fél: Majd legközelebb!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sérülés van a Népviseletes legény kalapján,ami nem volt feltüntetve.
Másik fél: Bocsi, de én nem láttam rajta semmi sérülést, küldj róla fényképet, hogy lássam mi volt a hibája.Várom a képet.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Valóban jelezte, hogy a tárgy "hibás" sajnos nem egyszerűen hibás, hanem használhatatlan. Sajnálom, de ilyet már nem kéne feltenni. Kidobtam.:-(
Másik fél: Igen? Semleges! Tökéletesen le volt fényképezve a hibája, azt akkor is láthatta, amikor licitált rá.400.-Ft-ért hogyan várt Ön egy Tercia süteményestányért. Talán száljon egy kicsit magába mielőtt licitál és értékel.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem a leírásnak megfelelő árut kaptam: lepattant, sérült sokkal több volt, mint a leírásban! -Nem volt minden tisztára mosva. - A csomagolás, bár látszatra gondos volt, de nem volt kellőképpen beleszámítva az edények súlya. - Nem egy felfelé magas dobozba egymásra érdemes tenni ennyi törékeny holmit, 6 db ÖSSZETÖRT. Külön tortúra a postával...
Másik fél: Nem adok igazat az Ön értékelésének, ugyanis valójában csak az az egy lepattanás volt, amit a leírásban leírtam, az hogy nem volt tisztára mosva, koszosan semmit nem adok oda, lehet ettől függetlenül, hogy nem bolti tisztaságú volt, de nem is újként lett eladva, ha körülnéz a Vatera termékek között, sok termék milyen állapotban van fent, és attól vásárolna, megérteném ezt az állásfoglalását.Az értékeléseim alapján, azt hiszem a csomagolásommal nincs gond, ez a készlet ráadásul dupla dobozba volt csomagolva, sajnos én arról nem tehetek, hogy a posta mit művel a csomagokkal. Talán akkor a személyes átvételt kellett volna választani.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
165300.mrvarrogep (415) (Vevő)
Semleges
2009.08.15. 17:25:35
151051790
Minden rendben volt, köszönöm a gondos csomagolást! Mindenkinek jó szívvel ajánlom!
Másik fél: Nem értem, hogy miért kaptam semlegest, amikor minden rendben volt. Remélem,ez csak egy tévedés volt!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A készlet 2drb. csészéjén,és egy alátét tányérkáján régi eredetű repedés van mely már beszürkült ,használhatatlan. Ha friss repedés lenne olyan lenne a szine mint maga a porcelán. Ez nem volt fel tüntetve a hirdretésnél.
Másik fél: Bocsi, de én nem láttam rajta repedést, egyedül a cukortartón volt csorbulás.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A csomagolással problémák voltak. Semmi sem tökéletes.
Másik fél: No comment!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel létrejött.
Másik fél: Sajnálom ez így alakult!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel létrejött.
Másik fél: No comment!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó mindent megtett, de sajnos a postán eltűnt a csomag... ez nem az ő hibája... de én nem kaptam meg, bár kifizettem... ezért lett semleges.
Másik fél: Én bizonyítottam, hogy feladtam a csomagot, ha valaki nem ajánlottan, kéri és eltünik, nem az én hibámból van. Külön megírtam, hogy ha nem ajánlottan kéri, nem tudok garanciát vállani, hogy megkapja a csomagot. Ettől függetlenül, nagyon korrekt vásárló. Remélem többször nem lesz ilyenben része, és elnézést kérek, hogy így sült el a dolog.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A lámpa megérkezett, köszönöm, de a súly sajnos nem volt elég körültekintően csomagolva. Törötten érkezett. Azt is pufi fóliába kellett volna tenni.
Másik fél: Igazán sajnálom, de értékelés elött, csak egy levélváltás, vagy telefonbeszélgtés során küldtem volna egy másik súlyt. Sajnálom, hogy így történt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
352632.Vozarka (29) (Vevő)
Semleges
2008.02.06. 08:36:49
50149077
Az én hibámból nem történt meg az adásvétel,előre is elnézést.
Másik fél: Sajnálom, hogy így alakult.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
