ticsu29 (233) 99.57% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 234 | 306 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 249 | 321 adásvétel |
| Az eladóként kapott 22 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos két hétig vártam, hogy postaköltséget amit meg ígért,hogy küldi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Túl nagy volt az ülés, nem fért be a vevő autójába.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors megbízható csak ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
342140.serika74_v (367) (Eladó)
Semleges
2009.04.18. 14:39:43
145800931
sajnos.nem sikerült összehoznunk a találkozót.
Másik fél: Nem,tudtuk megoldani az átvételt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő a licitálás után megtalálta a saját termékét, ezt nekem azonnal jelezte, van ilyen. Korrekt partner, majd legközelebb.
Másik fél: Igy történt!Köszi mégegyszer!És bocs!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
229120.chris1975 (28) (Eladó)
Semleges
2009.04.06. 15:00:23
135263694
A vevő hosszas, és többszöri levelezés után ugyan, de végre kifizette a terméket az összes költségével együtt. Neheztelte hogy a Postaköltség több mint a licitált termék. Válaszként azzal érveltem sajnálom, de arról nem én tehetek, hogy a Posta díjszabása mit ír elő, én a termék árát szándékosan alacsonyan tartottam. A semleges azért jár, mert a vevő figyelmetlen volt. Mivel a pénz késve ugyan, de rendre megérkezett a negatívtól elállok. Úgy hiszem ezután a vevő a jövőben körültekintőbb lesz.
Másik fél: Hát nehezen ment a dolog.......
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szuperbiznisz (4075) (Eladó)
Semleges
2009.02.23. 20:42:12
106418808
Visszalépett.
Másik fél: Sajnos igen.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A fűnyíró meghibásodott.
Másik fél: sajnos igen!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő jól megfogalmazta a történteket. Sajnálom, hogy meghiusúlt az adás-vétel.
Másik fél: Mi is sajnáljuk!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A játék karácsonyra kellett volna, de sajnos készlethiány miatt csak most tudtam volna átadni. Amennyiben kéred ezt a terméket, megbeszélhetjük.
Másik fél: Köszönöm az értesítést!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
88166.rudess (95) (Eladó)
Semleges
2007.09.04. 11:15:35
32583652
Korrekt vaterás!
Másik fél: Korrekt vaterás!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
177301.alom64 (0) (Vevő)
Semleges
2007.08.24. 10:09:24
23804517
sdsdfdsfdf
Másik fél: hát igen!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm a türelmét!
Másik fél: Nincs mit!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
57728.pulcsi_v (21) (Vevő)
Semleges
2007.04.29. 11:50:08
23058675
Sajnos valóban úgy történt, ahogyan "ticsu" írta.
Másik fél: Pulcsi elindult a termékért,és közben balesetet szenvedett,Nagyon sajnálom,remélem már jobban vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
