2524954.laptopalkatreszek02 (112) 93.08% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 121 | 145 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 18 | 19 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 148 | 173 adásvétel |
| Az eladóként kapott 69 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Baksatamas087 (150) (Eladó)
Semleges
2013.03.18. 08:40:18
1678804223
Sajnos nem jött létre az adásvétel, de a vevő korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.monicfisher (194) (Eladó)
Semleges
2012.12.22. 15:17:26
1680083810
Sajnos nem jött létre az adásvétel, de a vevő korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A saját hibámból késlekedtem, és a termék se felelt meg, de az eladó türelmes és megértő volt. Sajnálom, és még egyszer elnézést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.SixtyOneImport (42) (Vevő)
Semleges
2012.11.01. 20:30:37
1651371731
Először is megbeszéltük,hogy mire van szükségem,túl azon,hogy nem azt kaptam teljesen,(kapcsoló panel helyett csak egy gombot),nem is tudta először,hogy mit kell nekem küldjön.A telefonszám ami meg van adva nincs a vodafone hálózatba kiosztva senkinek,kértem tőle másikat amin hívtam de fel se vette.Hosszas várakozás után,meglett a csomag,amiről lemaradt a házszám.Kért 1500Ft postát,és csak 465 volt,megírtam,nem válaszolt...Többet nem szertnék vele üzletelni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
doktorantekirt (394) (Eladó)
Semleges
2012.10.27. 14:48:30
1647287162
A vásárlásnál derült ki hogy az egyik alkatrész hibás,ezt én sem tudtam. Ajánlom mindenkinek, ha lehetne itt pozitívot adni, azt adnék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jelentkezett, a termék vissza lett töltve.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett...Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem erre a termékre akartam licitálni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A hírdetésből kimaradt néhány igen fontos információ! Nem ajánlom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MIvel a másik üzletünk meghíusult igy nem kívánom eladni a terméket. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kértem a terméket 1-2 apróság hiányzott a leírásból.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
imposztor87 (308) (Eladó)
Semleges
2012.09.20. 20:04:21
1644530510
rende korrekt vaterás közös megegyezéssel elált az üzlettöl. de csakis ajánlani tudom +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevö megtekintette a terméket,megnézte és közös megegyezéssel elált az üzlettöl.de korrekt rendes csak ajánlani tudom!!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
briancool (134) (Vevő)
Semleges
2012.09.02. 15:58:21
1637262245
azért semleges az értékelés, mert létre nem jött tranzakció esetén nem lehet pozitívat adni. A partnerrel semmi gond nem volt.
Másik fél: a vevo meg a leutes estejen meggondolta magat es masikat vett. de ajanlom ot, mert meg legalabb aznap szolt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Meggondolta magát! Csütörtökön délután megnyerte a licitet. Nem jelezte, hogy sürgős! Hétfőn írtam, kedden már úgy döntött, hogy nem kell a cica. Lehet, hogy nem is igazán akarta?
Másik fél: irtam, hogy ajandekba lett volna.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csak azért semleges az értékelés, mert létre nem jött tranzakció esetén nem lehet pozitívat adni. A partnerrel semmi gond nem volt.
Másik fél: az elado sokaig nem valaszolt es en mivel surgos volt a termek, igy megvettem mashol. egyebkent semmi gond nem volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csak ajánlani tudom az eladót. Megbízható, korrekt.
Másik fél: ez most nem jott letre, de a vevot csak ajanlani tudom. korrekt es kommunkativ.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő elállt az adásvételtől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elállt az adásvételtől.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Stockton123 (107) (Eladó)
Semleges
2012.05.04. 13:31:45
1581428483
A vevő figyelmetlen volt, licitált, hiába írtam hogy csak személyes átvétel, ő postán akarta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő figyelmetlen volt, licitált, hiába írtam hogy csak személyes átvétel, ő postán akarta.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Garmacor (1585) (Eladó)
Semleges
2012.05.02. 22:46:46
1553524409
Egyéb okok miatt nem tudta átvenni. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb okok miatt nem tudta átvenni. Sajnálom.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A licitált termék árát nem küldte el, így nem tudom ajánlani a vele való üzletelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
