Bolaca (361) 99.72% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 362 | 420 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 369 | 427 adásvétel |
| Az eladóként kapott 227 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az adás-vétel miattam nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, sajnos a gép nem működött átvételkor, így nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pingvinszandra (43) (Vevő)
Semleges
2011.05.11. 16:37:20
1448629369
nem ilyen minőségre számítottam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom valóban új árut kaptam de a HANYAG MINŐSÉGE VAN BOLYHOSODIK ÉRINTÉSE NEM JÓ használhatatlan nem adom rá a gyerekre!!! Az eladót AJÁNLOM de ezt az árut NEM!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
honda680 (6937) (Eladó)
Semleges
2010.07.06. 19:32:25
171561184
Utalás rendben, gyors postázás, hibátlan termék, mégis semlegessel értékelt! Erre én is csak ezt tudom adni. Nem tudta megérteni, hogy az 1 az nem 2. Nincs is kedves részletezni, nálam tiltólistára került, többet nem vásárol tőlem.
Másik fél: Én részletezném! Termék: mutatós DCF óra. De ez volt a terméklapon: "Sajnos 6 óra kínlódás után sem sikerül beállítani csak a téli időt /vissza 1 óra/. Az aukció zárását követően a nyertes licitáló, ha megtudja nekem mutatni-írni hogyan kell használni, beállítani, a végösszegtől függetlenül, ingyen neki adom vagy visszautalom az óra árát!" Az eladótól vásárolt órát beállítottam (időzónák), jól működik! A beállítás módját megírtam neki, de az összeget nem utalta vissza! Azt írta vissza, hogy az óra nála azóta magától (?!) beállt, csak türelmetlen volt. Ez kizárt! Nem teljesítette, amit ígért! Nem a pénz a lényeg! Ne írjon olyat a terméklapra, amit utána nem akar betartani! Meg madárnak néz...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
