Bolaca (361) 99.72% felhasználó összefoglaló oldala

99.72% pozitív visszajelzés
(362 Felhasználó adta)
99.72% pozitív visszajelzés
(362 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 362 420 adásvétel
Semleges: 6 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 369 427 adásvétel
Az eladóként kapott 227 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2007.03.21.
Utolsó belépés: 2026.06.19. 22:52
Teljes jogú felhasználó!
7 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

agnes767 (495) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.10.21. 22:38:09

Termékkód

1798775393

Az adás-vétel miattam nem jött létre.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

gude112 (166) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.10.14. 08:27:31

Termékkód

1788318098

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

NAGO16 (6) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.03.14. 12:08:23

Termékkód

1715801534

Korrekt eladó, sajnos a gép nem működött átvételkor, így nem jött létre az adásvétel.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

pingvinszandra (43) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.05.11. 16:37:20

Termékkód

1448629369

nem ilyen minőségre számítottam

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Virág6 (177) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.03.09. 12:06:37

Termékkód

190582399

Sajnálom valóban új árut kaptam de a HANYAG MINŐSÉGE VAN BOLYHOSODIK ÉRINTÉSE NEM JÓ használhatatlan nem adom rá a gyerekre!!! Az eladót AJÁNLOM de ezt az árut NEM!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

honda680 (6937) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.07.06. 19:32:25

Termékkód

171561184

Utalás rendben, gyors postázás, hibátlan termék, mégis semlegessel értékelt! Erre én is csak ezt tudom adni. Nem tudta megérteni, hogy az 1 az nem 2. Nincs is kedves részletezni, nálam tiltólistára került, többet nem vásárol tőlem.
Másik fél: Én részletezném! Termék: mutatós DCF óra. De ez volt a terméklapon: "Sajnos 6 óra kínlódás után sem sikerül beállítani csak a téli időt /vissza 1 óra/. Az aukció zárását követően a nyertes licitáló, ha megtudja nekem mutatni-írni hogyan kell használni, beállítani, a végösszegtől függetlenül, ingyen neki adom vagy visszautalom az óra árát!" Az eladótól vásárolt órát beállítottam (időzónák), jól működik! A beállítás módját megírtam neki, de az összeget nem utalta vissza! Azt írta vissza, hogy az óra nála azóta magától (?!) beállt, csak türelmetlen volt. Ez kizárt! Nem teljesítette, amit ígért! Nem a pénz a lényeg! Ne írjon olyat a terméklapra, amit utána nem akar betartani! Meg madárnak néz...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.