markustimea (1) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
66.67% pozitív visszajelzés
(2 Felhasználó adta)
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2007.03.28.
Utolsó belépés: 2010.06.01. 09:21
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
A hölgy kedves, kompromisszumképes, azonban az idő rövidsége miatt egyik rokonát bízta meg a szekrény átvételével.
A "kedves rokon" nem mutatott túl nagy hajlandóságot az együttműködésre. Kb 20-30-szor kellett felhívnom (NEKEM ŐT), a megbeszélt időponthoz képest 3 órát késett, emiatt az aznapi költözésem is csúszott. Ezekután egy "elnézést" se tudott kinyögni. Az illetőt mindenképp Negatívra értékelném, de mivel erről a hölgy nem tehet, így marad a semleges.
Másik fél: Az eladó nagyon türelmes, megértő és segítőkész volt. Nem gondoltam volna, hogy a közvetítéssel gondot okozok neki, ezért utólag is elnézést kérek! A szekrényt megkaptam hiánytalanul, és köszönöm a segítséget!
