amandafashion_a (1221) 99.19% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1230 | 2283 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 29 | 31 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 10 | 14 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1269 | 2328 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1425 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Egyetlenegy levelemre sem válaszolt, miközben én gyanútlanul vártam a leveleit, az értékelés már itt volt, pedig még egy hét sem telt el. Nagyon türelmetlen eladó, nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Brittaweb (1414) (Eladó)
Semleges
2015.05.07. 18:40:31
2065692425
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett, utalás nem érkezett, sajnálom a fizetési határidő lejárt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
robert197_a (23) (Vevő)
Semleges
2014.01.08. 18:53:18
1833611462
sikeres adás-vétel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.andreas723 (53) (Vevő)
Semleges
2013.12.09. 16:02:48
1827904412
A termék megérkezett de nem a feltüntetett méretben, így számomra használhatatlan.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
andreas723 (53) (Vevő)
Semleges
2013.12.09. 15:56:46
1827905696
A termék megérkezett de nem a feltüntetett méretben, így számomra használhatatlan.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
damjan201 (804) (Vevő)
Semleges
2013.12.09. 11:25:21
1812930431
Az adás vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szanaeszter26 (8) (Vevő)
Semleges
2013.11.17. 20:31:31
1798574156
Önhibám miatt nem valósult meg sajnos az átvétel. De színpatikus volt az eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom,hogy semlegest adok,bár 1ft-ért nyertem,de a felső ebben az állapotban nem hordható :((.Remélem azzá tudom tenni.
Másik fél: Csak azért nem adok negatív értékelést, mert egy ft-os termékről beszélünk. VISZONT: a terméket a
leírásnak megfelelő állapotban küldtem, semmilyen jelzést nem kaptam levélben, hogy probléma volna a
termékkel, egyszer csak jön az értékelés, amiből ki sem derül számomra, hogy mi történt. Ha
javasolhatom, máskor az eladóval vedd fel a kapcsolatot mielőtt mindenféle konkrét információk
nélkül semleges értékelést küldesz. Szép estét!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a postának "köszönhetően" nem kaptam meg a terméket, az eladó segítőkész volt, nem az Ő hibája, hogy meghiúsult az adásvétel.
Másik fél: A vevő kérésére a termék ajánlott posta nélkül indult el, majd nem érkezett meg. A kommunikáció gyors, pontos volt, a vevőt ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A medál egy köve hiányzott, így nem kerül sor az adásvételre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csak emailben fogadta a kérdéseket. Erre nem volt időm, tehát hagytam az egészet, nem jelentkeztem tőbbet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
6562434.gordeszka12 (-3) (Vevő)
Semleges
2013.07.08. 12:50:59
1766956538
Nem vedtem meg mert nincs rá szükségem.Nem rég találtam egy ugyanolyan orát.Ugyhogy nem vedtem meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ha megírta volna volna hogy a fehér póló sárga foltos, biztosan nem licitálok. Persze ez az én hibám is, mert megkérdezhettem volna (bár úgy gondolom ez alapvető információ lett volna).
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a mai napig nem vette fel velem a kapcsolatot az eladó,így nem tudtam hova, milyen névre utaljak!Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladónak hirtelen külföldre kellett utaznia, így nem tudta átadni a fülbevalókat. Majdnem 2 hónapig vártam, hogy létrejöjjön az adásvétel, többet nem tudok. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladónak hirtelen külföldre kellett utaznia, így nem tudta átadni a fülbevalókat. Majdnem 2 hónapig vártam, hogy létrejöjjön az adásvétel, többet nem tudok. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az eladó külföldre ment így nem jött létre a vásárlás! Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1966561.nikolett744 (18) (Vevő)
Semleges
2012.10.09. 16:33:06
1630318502
nem jöttlétre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Horváth_Lujzi (180) (Vevő)
Semleges
2012.10.05. 07:58:35
1640314460
Egy üres borítékot kaptam felrepedve az oldalán, ahol kieshetett a nyaklánc. Eddig - sima feladással is - mindig úgy kaptam meg az ékszereket másoktól, hogy a borítékon belül egy kis zacskóba volt beletéve, leragasztva, itt csak egy kettéhajtott papírfecni volt, a lánc medálja pedig a csúszkálástól kiszakította a borítékot az oldalán, és kiesett. Sajnos, így nem kaptam meg a terméket, amit nagyon vártam, mert nagyon tetszett .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Angelhair83 (29) (Vevő)
Semleges
2012.09.18. 21:19:51
1633288268
Sajnálom,hogy többszöri megkeresésre sem válaszolt a kedves eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
16114581.Ercsike4 (43) (Vevő)
Semleges
2012.07.11. 14:11:08
1604996294
Az én hibámból nem jött össze az adás-vétel!Betegség sorozata miatt nem tudom átvenni!Bocsánat!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SPetronella (12) (Vevő)
Semleges
2012.07.01. 05:45:06
1554194801
Nem az a termék érkezett meg amit vetem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3268358.ramcsi05 (2) (Vevő)
Semleges
2012.06.29. 14:08:38
1591692356
Nincs lehetőségem elutalni a pénzt. Az eladó nem volt együttműködő és segítőkész. A tranzakció így nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
HelloKitty007 (61) (Vevő)
Semleges
2012.06.28. 14:19:38
1588097729
Nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rajoscirmos (64) (Vevő)
Semleges
2012.05.20. 00:12:09
1541798255
én hibámból kifolyólag nem történt meg az adásvétel.bocsánat még1x
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
612603.jordan22_a (1) (Vevő)
Semleges
2012.05.17. 00:05:26
1570701269
Családi okok miatt a tranzakció részemről nem történt meg! Utólag is elnézést kérek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pozitívra értékelem, bár volt a terméknek egy kisebb hibája ami nem volt megemlítve a leírásban (leszakadt az egyik patent) de könnyedén tudtam javítani.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szívem szerint negatívan értékelném,(hiszen a fülbevaló használhatatlan,vagyis törött)de a gyorsaság és a kommunikáció miatt nem feltételezem a szándékosságot.mindenesetre nem keveset fizettem a semmiért.:(( ráadásul pontosan,időben utaltam,úgy ahogy azt kell,nem ezt vártam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pszandra14 (43) (Vevő)
Semleges
2012.04.05. 00:18:32
1564630511
Nem kaptam válasz e-mailt.Nem tudom,hogy a felhasználó vagy a levelezési rendszer hibájából-e.Ezért nem szerettem volna negatívan értékelni az eladót,hiszen,ha a rendszer hibája,akkor Ő nem tehet róla. De hiszem,hogy korrekt partner,s a megrendelt árut küldte volna. Sajnálom,mert jó üzlet lett volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2796076.Martika98_a (2) (Vevő)
Semleges
2012.04.01. 17:36:04
1559529800
Fel sem vette velem a kapcsolatot!Nem sikerült az adásvétel.
Másik fél: A kedves vevő számára három(!) darab megkeresést küldtem az elmúlt hetekben, sikertelenül, mert a válaszok száma 0. Se válaszban, se külön egyéni megkeresésben nem jelezte a vásárlási szándékot, ami azt hiszem, nem az eladót minősíti.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
