Agne00 (88) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 84 | 95 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 90 | 101 adásvétel |
| Az eladóként kapott 65 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
16060082.Czimb212 (5) (Vevő)
Semleges
2018.01.04. 14:53:15
2567571017
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gsxrlajos (138) (Vevő)
Semleges
2017.04.17. 07:28:01
2449025684
2 emailt is küldtem, sajnos nem érkezett meg a címzettnek. Sajnâlom, talán a promóciós mappát is nézni kell.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel nem jött létre. Tévesen ütöttem le a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az árut valóban nem vásároltam meg. Mivel kórházba kerültem, olyan betegséggel, amibe bele is halhattam volna!! Nem tudom, hogy akkor mit adott volna.?! Ezért előbb kaptam negatívot mint egy kérdést, hogy miért nem jelentkezem? Előre ítélkezik!!! Nem ajánlom senkinek! Ezt is csak ma tudtam megírni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az időhúzás nem velem kezdődött, hanem a kedves vevőre kellett várni, mivel nem olvasta el a vásárlási feltételeket. a hiányosságok okát nem részletezem, de én felajánlottam a segítséget, amire nem jött válasz. ezek után pozitív szóba se jöhet nálam
Másik fél: az én "időhúzásom" mindössze 1 nap volt, míg tisztáztuk, hogy a személyes átvétel nem működik.az előre utalás másnap elindult.ezzel én, mint vevő, mindent megtettem.a további hetek és a hibás termék az eladó hibája.az ajánlattételt nem vehettem komolyan, miután közölte, hogy a termék nála még nem volt törött.valamint a kommunikáció az eladó részéről elégtelen volt és lassú, arra hivatkozva, hogy nincs ideje.véleményem szerint ezek nem engem minősítenek és nem engem illet a semleges értékelés.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tomi1980_a (52) (Eladó)
Semleges
2013.08.22. 16:38:19
1785605273
Az adásvétel lezajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
