pipi78_a (331) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 331 | 1268 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 1 | 2 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 332 | 1270 adásvétel |
| Az eladóként kapott 260 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A termék megérkezett, de a feladásból adódóan (ajánlott küldeményként fizettem, de sima postai küldeményként indítva a feladó részéről, aki ígérte, hogy a különbözetet visszafizeti) egy héttel később érkezett meg a termék. Rendkívűl jól volt csomagolva és nem sérült meg ennek ellenére sem a szállításkor
Másik fél: A termék ajánlott küldemény helyett elsőbbségivel lett feladva (50g-ig 150Ft). Sajnos 1 hét volt a szállítás. Mivel a feladás módját én rontottam el a tejes kifizetett szállítási költséget visszautaltam. A kellemetlenségért ezúton is elnézést kérek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék megérkezett, de a feladásból adódóan (ajánlott küldeményként fizettem, de sima postai küldeményként indítva a feladó részéről, aki ígérte, hogy a különbözetet visszafizeti) egy héttel később érkezett meg a termék. Rendkívűl jól volt csomagolva és nem sérült meg ennek ellenére sem a szállításkor.
Másik fél: A termék ajánlott küldemény helyett elsőbbségivel lett feladva (50g-ig 150Ft). Sajnos 1 hét volt a szállítás. Mivel a feladás módját én rontottam el a tejes kifizetett szállítási költséget visszautaltam. A kellemetlenségért ezúton is elnézést kérek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
