tom2005_a (255) 99.61%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 256 | 277 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 264 | 285 adásvétel |
| Az eladóként kapott 60 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
triumphera (40) (Vevő)
Semleges
2020.03.19. 08:51:44
2873338370
Nem áll módomban átvenni a gépet a jelzett feltételek mellett.Az Úr korábban azt írta,otthon lesz,de mai telefonhívásomkor tájékoztatott,hogy mégsem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
510993.kotalik (272) (Vevő)
Semleges
2010.07.18. 08:14:42
167956671
Nem jött létre az üzlet.korrekt eladó.
Másik fél: Köszönöm a minősítést, sajnos nem jött létre az üzlet. A telefon még mindíg megvan.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az áru meghibásodása meghiusította az üzletet
Másik fél: Köszönöm a megértésüket, így alakult.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lomtalanitok (230) (Eladó)
Semleges
2010.04.24. 19:18:57
167933636
Becsületes vaterást ismertem meg, sajnos az üzlet nem jött össze. Postáról korábban nem beszéltünk, ami duplájára drágította volna a terméket, így közös megegyezéssel nálam maradt a számológép. Ez a minősítés lehetne pozitív is, csak a rendszer nem engedi.
Másik fél: Köszönöm a türelmes ügyintézést!
Üdvözlettel
Tom2005
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1010079.krimes15 (3) (Vevő)
Semleges
2010.04.20. 19:19:18
152842993
Jó eladó én voltam a hibás hogy nem jött létre az üzlet.
Másik fél: A kerékpár még mindíg megvan. Hamarosan újra meghirdetem az aukciót. Amennyiben érdeklődik megírom mikor fogom feltenni.
Üdvözlettel
Tom2005
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
POZITÍV! Sajnos a rendszer nem engedi,de rendkívül korrekt vevőt ismertem meg.Rajtunk kívülálló okok
miatt (a lemezjátszó elromlott) nem jött létre az üzlet.Felajánlottam zenegépet,lemezeket,de közös
megegyezés alapján természetesen vissza adtam az átutalt összeget. MINDENKINEK BIZALOMMAL AJÁNLOM!
Másik fél: A technika ördöge megtéfált minket...Ettől eltekintve minden a legnagyobb rendben ment, a pénzt visszakaptam. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
