Jadyra_v (871) 99.66% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 874 | 1621 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 883 | 1632 adásvétel |
| Az eladóként kapott 279 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
nem vettem meg mert ugyanilyet kaptam anyukamtól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, de valaki feltörte a felhasználói fiókomat, mert én ne licitáltam erre a termékre, ne haragudj, sőt én emailt sem kaptam tőled...ne haragudj...de csak most láttam, mikor beléptem ide, mivel nyár óta fel sem néztem...már írtam a központba is ez miatt...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
socsi_2008 (472) (Vevő)
Semleges
2011.01.07. 10:47:41
1299247284
NEGATÍVOT adnék ha rendszer engedné,mert Ő sem érdemel jobbat mint ÉN 13-20.-áig a levelezés az eladóval csak odáig jutott, milyen módon postázza,közöltem ajánlottan szeretném a díszeket és a koszorút,igaz nem nagy összeg(48ft)de nehogy elvesszen.Ezek után már válaszra sem méltatott, az utaláshoz szükséges adatokat el sem küldte.Majd Negatívra értékel amiért Én nem rendeztem?
Szerintem meg csak sajnálta a termékeket ilyen olcsón ide adni!vagy remélte,hogy simán kérem és majd útközben "elvész"?
Másik fél: Még jó hogy a rendszer nem engedi.Szerencsére még megvan a fizetési emlékeztető amit küldtem és mégsem utalt a "kedves"vevő.Innentől kezdve nincs miről beszélni.Saját magát járatta le:-)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
socsi_2008 (472) (Vevő)
Semleges
2011.01.07. 10:46:47
1299247282
NEGATÍVOT adnék ha rendszer engedné,mert Ő sem érdemel jobbat mint ÉN 13-20.-áig a levelezés az eladóval csak odáig jutott, milyen módon postázza,közöltem ajánlottan szeretném a díszeket és a koszorút,igaz nem nagy összeg(48ft)de nehogy elvesszen.Ezek után már válaszra sem méltatott, az utaláshoz szükséges adatokat el sem küldte.Majd Negatívra értékel amiért Én nem rendeztem?
Szerintem meg csak sajnálta a termékeket ilyen olcsón ide adni!vagy remélte,hogy simán kérem és majd útközben "elvész"?
Másik fél: Még jó hogy a rendszer nem engedi.Szerencsére még megvan a fizetési emlékeztető amit küldtem és mégsem utalt a "kedves"vevő.Innentől kezdve nincs miről beszélni.Saját magát járatta le:-)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megfelelk++--
Másik fél: Azért kaptam a semlegest mert a vevő nem utalta a vételárat???
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem érkezett meg a termék.
Másik fél: Sima postával kérted!!!!Nehogy már engem hibáztass a saját felelőtlenséged miatt!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szuszoka_2008 (150) (Vevő)
Semleges
2009.03.11. 11:00:18
551323494
Szerettem volna megvenni ezt a hálóinget, de sajnos gondok voltak a bankomnál az utalással, így nem került kifizetésre. Jeleztem neki, negatívat adott.. ez van, bár nem érzem igazságosnak. Lehetne kommunikatívabb és kedvesebb mellesleg.
Másik fél: Kicsit sántit a dolog mert mig nekem nem fizettél addig másoktól vigan vásárolgattál.Negativat adtam és ezért nem vagyok kedves?Ez legyen az életben a legnagyobb gondom hogy nem tart kedvesnek az akinek negativot adok :-) :-) :-)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
