Jadyra_v (871) 99.66% felhasználó összefoglaló oldala

99.66% pozitív visszajelzés
(874 Felhasználó adta)
99.66% pozitív visszajelzés
(874 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 874 1621 adásvétel
Semleges: 7 adásvétel
Negatív: 0 0 3 4 adásvétel
0 0 883 1632 adásvétel
Az eladóként kapott 279 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Makó
Regisztráció dátuma: 2007.04.12.
Utolsó belépés: 2023.01.28. 14:47
Inaktív!
2 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

rubi_22 (42) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.12.20. 15:01:07

Termékkód

1816494050

nem vettem meg mert ugyanilyet kaptam anyukamtól.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Esther26 (30) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.06. 19:03:41

Termékkód

1298053805

Sajnálom, de valaki feltörte a felhasználói fiókomat, mert én ne licitáltam erre a termékre, ne haragudj, sőt én emailt sem kaptam tőled...ne haragudj...de csak most láttam, mikor beléptem ide, mivel nyár óta fel sem néztem...már írtam a központba is ez miatt...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

socsi_2008 (472) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.07. 10:47:41

Termékkód

1299247284

NEGATÍVOT adnék ha rendszer engedné,mert Ő sem érdemel jobbat mint ÉN 13-20.-áig a levelezés az eladóval csak odáig jutott, milyen módon postázza,közöltem ajánlottan szeretném a díszeket és a koszorút,igaz nem nagy összeg(48ft)de nehogy elvesszen.Ezek után már válaszra sem méltatott, az utaláshoz szükséges adatokat el sem küldte.Majd Negatívra értékel amiért Én nem rendeztem? Szerintem meg csak sajnálta a termékeket ilyen olcsón ide adni!vagy remélte,hogy simán kérem és majd útközben "elvész"?
Másik fél: Még jó hogy a rendszer nem engedi.Szerencsére még megvan a fizetési emlékeztető amit küldtem és mégsem utalt a "kedves"vevő.Innentől kezdve nincs miről beszélni.Saját magát járatta le:-)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

socsi_2008 (472) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.07. 10:46:47

Termékkód

1299247282

NEGATÍVOT adnék ha rendszer engedné,mert Ő sem érdemel jobbat mint ÉN 13-20.-áig a levelezés az eladóval csak odáig jutott, milyen módon postázza,közöltem ajánlottan szeretném a díszeket és a koszorút,igaz nem nagy összeg(48ft)de nehogy elvesszen.Ezek után már válaszra sem méltatott, az utaláshoz szükséges adatokat el sem küldte.Majd Negatívra értékel amiért Én nem rendeztem? Szerintem meg csak sajnálta a termékeket ilyen olcsón ide adni!vagy remélte,hogy simán kérem és majd útközben "elvész"?
Másik fél: Még jó hogy a rendszer nem engedi.Szerencsére még megvan a fizetési emlékeztető amit küldtem és mégsem utalt a "kedves"vevő.Innentől kezdve nincs miről beszélni.Saját magát járatta le:-)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

dunyuska (11) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.12.29. 11:01:38

Termékkód

1298054499

megfelelk++--
Másik fél: Azért kaptam a semlegest mert a vevő nem utalta a vételárat???

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

timike15 (516) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.12.27. 18:32:55

Termékkód

1298053792

Nem érkezett meg a termék.
Másik fél: Sima postával kérted!!!!Nehogy már engem hibáztass a saját felelőtlenséged miatt!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

szuszoka_2008 (150) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.03.11. 11:00:18

Termékkód

551323494

Szerettem volna megvenni ezt a hálóinget, de sajnos gondok voltak a bankomnál az utalással, így nem került kifizetésre. Jeleztem neki, negatívat adott.. ez van, bár nem érzem igazságosnak. Lehetne kommunikatívabb és kedvesebb mellesleg.
Másik fél: Kicsit sántit a dolog mert mig nekem nem fizettél addig másoktól vigan vásárolgattál.Negativat adtam és ezért nem vagyok kedves?Ez legyen az életben a legnagyobb gondom hogy nem tart kedvesnek az akinek negativot adok :-) :-) :-)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.