karavan69 (1227) 100%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 1 | 2 | 1224 | 1471 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 20 | 22 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 1 | 2 | 1244 | 1493 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1197 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az eladó korrektül beszámolt arról, hogy miért nem tudta elküldeni a terméket. A vételárat hiánytalanul visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hintapalinta1 (76) (Vevő)
Semleges
2024.01.18. 18:52:43
3325602428
Minden rendben zajlott, azonban a termék nem felelt meg nekem. Az eladó rendkívül korrekt! Ahogy jeleztem az észrevételeimet, azonnal reagált. Visszautalta a pénzt, én rendben visszaküldtem a terméket. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A rádióó működik azonban az állomáskeresője ugrik és így nehezen lehet beállítani az adót. Az elemek behelyezése először lehetetlen volt, mert a negativ póluson található rugó beragadt és nem sikerült az eredeti állapotába visszanyomni. Ennek a hibának nyomán viszont lehetetlen volt az elemek behelyezése. Végül is megoldottam, de a rádió egy csalódás, ami miatt inkább vásároltam egy új, internetes rádiót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Woodenpajama (12) (Vevő)
Semleges
2022.07.24. 10:02:43
3166331867
Minden a megbeszéltek szerint történt. Viszont sajnos nem volt nálam a headsetem és nem tudtam kipróbálni, azt mondta tökéletesen működik, megbíztam benne, kifizettem, elhoztam. Csakhogy annak ellenére hogy tényleg teker és hallható a zene, recseg és zúg mint állat és egyszerűen megőrülök tőle. Elvittem a műszerészemhez is aki azt mondta hogy teljesen kuka.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
caprice9c1 (231) (Vevő)
Semleges
2022.06.12. 20:06:08
3162591854
Sajnos a leütött fényképezőt egyszerűen nem találta az eladó, pénz vissza utalta, ennyi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék nem felelt meg és így az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A semleges és a negatív között értékelném. Az összeget előre utaltam a megadott számlaszámra. Másnap érkezett egy e-mail, hogy a termék nincs meg. Két opciót vetett fel, volt egy másik típusú hajszárító és azt küldte volna vagy visszautalja az összeget. Ez utóbbit választottam , így anyagi károm nem lett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos összekevertem a rendeléseket így utólag jeleztem, hogy nem tartok igényt a termékre. Köszönöm a megértését és még egyszer elnézést kérek az esetleges kellemetlenségekért!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, hogy nem jött össze a tranzakció. Nem kaptam meg az értesítést az elnyert eszközről. Akár ma is átutalnám az összeget, ahogyan azt az eladónak már emailen jeleztem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tyukanyoca (757) (Vevő)
Semleges
2019.10.31. 20:18:53
2831588594
vissza mondtam a vásárlást a partner nagyon megértő volt...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A áru gyorsan megérkezett de a kijelző nem jól érintkezik
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bluebird71_a (37) (Vevő)
Semleges
2016.01.13. 22:52:57
2171273381
Nem jött létre a budapesti személyes átvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az egyik pótkocsiról letörtek dolgok.Nem is lehet használni.A leírásban ez nem volt feltüntetve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kristaly73 (87) (Vevő)
Semleges
2014.11.17. 22:59:43
1990940942
Nem jött létre az adás vétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kristaly73 (87) (Vevő)
Semleges
2014.11.17. 22:59:22
1990940936
Nem jött létre az adás vétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kristaly73 (87) (Vevő)
Semleges
2014.11.17. 22:58:59
1990940939
Nem jött létre az adás vétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladóval levelet váltottam, azt kérdezve, hogy a darab régi vagy utángyártott. Azt válaszolta, nem tudja, szerinte régi.
Kifizettem, és megkaptam postán - egy kínai másolatot, melynek talpán óriási betűkkel ott virít: Made in China. Nem lehet nem észre venni...
De gyorsan jött, gondosan csomagolva, nem is olyan csúnya - bár a búrája könnyen leeshet róla -, visszapostázni meg bonyolult, tehát - némi jóindulattal hogy ne én rontsam el az eladó 100% minősítését, marad a SEMLEGES.
Másik fél: Kedves Vásárló!
Sajnálom, hogy nekem kell Önt felvilágosítanom arról, hogy ha egy tárgy Kínai az nem azt jelenti, hogy az a termék csak hamis és másolat lehet! Vannak nagyon régi és nagyon szép Kínai termékek is. Egyébként a fényképeken pontosan látszik a felirat. Eddig sem és ezután sem áll szándékomban senkit sem átverni vagy megtéveszteni! Kérem legközelebb jobban nézze meg a képeket!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
elégedett voltam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudtam, hogy az adásvétel sikerességét befolyásolja a csomagolás szépsége. Szerintem egy másodjára használt bubis boríték még elfogadható lenne. A késedelmes postázásban igaza van a partnernek, ezért bocsánatot is kértem. Viszont elsőbbségivel adtam fel, ami többletköltségről említést sem tettem. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Haus888_v (110) (Vevő)
Semleges
2012.08.24. 17:53:26
1613903183
A termékkel nem volt baj csak a méretével.. 16os nak volt hirdetve a gyűrű( ami amúgy a méretem) és a kisujjamra se ment fel,nem tudta kicserélni mondván hogy pedig az 16 os!! Köszönöm! Elraktam a szekrénybe,majd a lányomnak jó lesz..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
karavan69 (1227) 100%
2026.04.27. 07:27:05
