kockaasfulunyuul (446) 98.06% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 455 | 743 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 22 | 33 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 11 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 486 | 787 adásvétel |
| Az eladóként kapott 518 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
alma002 (2357) (Eladó)
Semleges
2013.12.12. 19:36:59
1818796313
Nem kérte.........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem kérte a terméketalma002 (2357) (Eladó)
Semleges
2013.08.14. 18:51:38
1765491374
Muszáj értékelnem amint fizet vissza fogom vonatni az értékelésem de nem tudok belépni az oldalamra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.alma002 (2357) (Eladó)
Semleges
2013.08.14. 18:51:03
1761521474
Muszáj értékelnem amint fizet vissza fogom vonatni az értékelésem de nem tudok belépni az oldalamra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.alma002 (2357) (Eladó)
Semleges
2013.07.16. 19:21:29
1758659804
Muszáj értékelnem amint fizet vissza fogom vonatni az értékelésem de nem tudok belépni az oldalamra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Értékelnem kellalma002 (2357) (Eladó)
Semleges
2013.07.16. 19:21:00
1761521393
Muszáj értékelnem amint fizet vissza fogom vonatni az értékelésem de nem tudok belépni az oldalamra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Értékelnem kellalma002 (2357) (Eladó)
Semleges
2013.07.16. 19:20:23
1752433913
Muszáj értékelnem amint fizet vissza fogom vonatni az értékelésem de nem tudok belépni az oldalamra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Értékelnem kellruccancs (125) (Eladó)
Semleges
2013.07.04. 16:20:19
1762320062
Anyagi gondok miatt a licitáló elállt a vételtől. Őszintén kommunikál, ezért nem adok negatívat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: személyes okokruccancs (125) (Eladó)
Semleges
2013.07.04. 16:19:54
1762297832
Anyagi gondok miatt a licitáló elállt a vételtől. Őszintén kommunikál, ezért nem adok negatívat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: személyes okokruccancs (125) (Eladó)
Semleges
2013.07.04. 16:19:32
1762290599
Anyagi gondok miatt a licitáló elállt a vételtől. Őszintén kommunikál, ezért nem adok negatívat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: személyes okokruccancs (125) (Eladó)
Semleges
2013.07.04. 16:19:10
1762288601
Anyagi gondok miatt a licitáló elállt a vételtől. Őszintén kommunikál, ezért nem adok negatívat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: személyes okokruccancs (125) (Eladó)
Semleges
2013.07.04. 16:18:47
1759315121
Anyagi gondok miatt a licitáló elállt a vételtől. Őszintén kommunikál, ezért nem adok negatívat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: személyes okokruccancs (125) (Eladó)
Semleges
2013.07.04. 16:14:59
1761359201
Sajnos nem lett jó a méret. Azért köszönöm! :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: méretproblémaNe haragudj!Ajánlom az eladót!Sajnálom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a vasarlas az en hibambol nem jott letre mert kaptam hasonlo karkotot ajandekba
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Méret különbözőség miatt az adás vétel meghiúsult. Az eladó korrekt és megbízható.csak ajánlani tudom:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kicsit megkésve érkezett a termék,de nem az eladó hibája miatt.ezen kívül semmi probléma nem volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az általam megrendelt áru adás-vétele nem jött létre, az általam külföldről megrendelt ruhát még 50napon belül sem kaptam meg, így az eladótól az áru összegét visszakértem.
Lehet, hogy nem az Ő hibájából sajnos ezt nem tudom , de pozitívan értékelem azt, hogy tartotta velem a kapcsolatot.
Másik fél: Ez pontosan így történt. Sajnos a karácsonyi őrület miatt megcsúszott a szállítás. Köszönöm Önnek a megértését és a türelmét!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
4672926.experixx (0) (Vevő)
Semleges
2012.12.20. 11:51:31
1685865581
Nagyon készséges eladó és türelmes is bár egyes méretek relatív, hogy jók lettek,az én hibámból.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azért lett semleges az értékelés, mert a kapott áru minőségi hibás (a kő csúnyán kilóg a foglalatból). Az eladó mentségére szól, hogy az eredetit valami szállítással kapcsolatos probléma miatt nem kaptam meg és ez már egy másik termék, nem a hirdetésben szereplő. Annyit nem ért nekem a dolog, hogy különösebben reklamáljak, de legközelebb inkább ékszerboltban vásárolok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a termékre nem én licitáltam hanem a 11 éves kishugom és az emaileket is kitörölte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
falukozitimi (44) (Vevő)
Semleges
2012.10.16. 19:10:00
1639268486
Nem tudtunk időt egyeztetni, ezalatt pedig sikerült beszereznem egy hasonló terméket máshonnan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a csomagolás nem védte meg a terméket a posta levél kezelő automata igénybevételétöl
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ikeranyuka17 (188) (Vevő)
Semleges
2012.09.25. 15:01:16
1631462309
Az adásvétel nem jött létre, de ez rajtunk kívül álló ok miatt történt. sorry.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Külföldi távollétem miatt nem tudtam gyorsan elutalni a megnyert karkötőre a pénzt, s egyből negatív értékelést kaptam tőle. Érdeklődni abszolút nem érdeklődött, hogy vajon miért nem utalom a pénzt, hanem egyből értékelt... Magyarul türelmetlen volt.
Másik fél: Mélységesen meg vagyok döbbenve az értékelésen. Többször is kerestem, tájékozódtam, kértem, hogy nyilatkozzon mi a szándéka a termékkel kapcsolatban, de választ nem kaptam. Sokszor, ha a vevőnek gondja van, akár 1 hónapot is várok az utalásra, ezért teljesen alaptalan vád a türelmetlenség. Sajnálom a dolgot, kérem a jövőben tartózkodjon a nálam való licitálástól, köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
3576374.klaycika93 (0) (Vevő)
Semleges
2012.09.07. 10:24:04
1611611096
Az eladó korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Valóban, kicsit elvesztünk az éterben, és aztán a termék már nem volt aktuális, de a múltban abszolút pozítiv tapasztalataim voltak, az eladó maximálisan korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos időközben megváltozott az emailcímem, ezért meg is feledkeztem az egészről
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Először is legközelebb, ha ésszerű időn belül a kézbesítés nem megoldható, (a külföldön tartózkodás sem indok, mert gondolom nem egyik napról a másikra kellet elutazni) azt előre jelezni kéne! Másrészt a küldött terméknek köze nincs Swarovskihoz. Első pillantásra tényleg szép, de 4 óra viselet után az "aranyozás" lekopott. Vicc... Ilyet még az ázsiacenterben sem kapni! Be tudom tanulópénznek a dolgot.
Másik fél: Sajnos a terméket valóban késéssel tudtam küldeni mert egyik napról a másikra kellett elutaznom külföldre - igen, van ilyen. A termékről SOHA nem állítottam, ahogy egyik ékszeremről sem, hogy SWAROVSKI!! A benne lévő KRISTÁLY Swarovski. Amennyiben pedig ilyen minőségi kifogás van, nyugodtan jelezhette volna, hogy megoldhassuk. Így már nem tudok mit csinálni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2489608.embelendeee (12) (Vevő)
Semleges
2012.06.17. 13:32:32
1587296549
Nem jött létre a tranzakció!Nem az eladó hibájából!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
raczszandi89 (12) (Vevő)
Semleges
2012.06.07. 17:26:58
1587299909
Az áru nem teljesen felelt meg a képen láthatóval, illetve gyengének bizonyult a minősége. Két hetet sem bírt ki.
Másik fél: Sajnálom, hogy egyáltalán nem jelezte felém, hogy gond van a termékkel, megoldottuk volna.
Az aukció képei között élő fotó is szerepelt, ezért nem teljesen értem az értékelés ezen részét.
Mindezzel együtt köszönöm a licitálást és értékelést! :(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
........................
Másik fél: Igen?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...........................
Másik fél: Bővebben?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
