ertago (193) 98.01% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 197 | 247 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 212 | 263 adásvétel |
| Az eladóként kapott 111 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
striga60 (3636) (Eladó)
Semleges
2016.05.10. 12:09:37
2231834390
Sajnos nem jelentkezik, nem tudom mi az ok? A vételárat a mai napig nem utalta el sajnálom, de nem tudok tovább várni Nekem az idő pénz és lehet, más megveszi a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt megbízható vevő, de sajnos az adásvétel nem jött létre, mivel a termék súlya és mérete miatt a szállítás túl költségesnek bizonyult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék súlya és mérete miatt a szállítás túl költségesnek bizonyult.Közös megegyezésre az adás-vétel nem jött létre. A kommunikáció megfelelő volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adás-vétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egymásra vártunk a kapcsolatfelvétellel,így nem jött létre a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A ruha hibás volt, amit én nem vettem észre, ő visszaküldte, én visszafizettem az árát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Katarzis01 (206) (Eladó)
Semleges
2011.03.12. 12:47:57
1445043140
A vevővel minden rendben lett volna. Tévedésből a termék újként lett regisztrálva, s amikor ezt észrevettem, lezártam az aukciót, s természetesen a nyertesnek felajánlottam, hogy elállhat a vásárlástól. Így vásárlás nem jött létre. Amúgy bizonyára megbízható vevőjelölt lett volna :-)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék véletlenül újként lett regisztrálva, miközben használt volt, ezért lezártam az aukciót.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
GVMWKFT (4135) (Eladó)
Semleges
2011.01.30. 09:14:50
1437496200
Korrekt partner, mindenkinek ajánlom!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nagyon kedves,kommunikatív,de elállt a vásárlástól. Talán majd legközelebb..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A partner nem vette fel a kapcsolatot, amiért elnézést is kért. Részemről semmi gond, előfordul az ilyesmi. :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezettAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
252556.kulcsi2_v (298) (Eladó)
Semleges
2007.08.31. 17:39:26
30643732
Nem jött össze, de azért korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött össze, de azért korrekt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagyon korrekt volt, egyböl szólt, hogy csak véletlenül melléütött, és hogy nem szeretné ilyen drágán megvásárolni az árut! sajnos nem adhatok pozitivat, mert a rendszer nem engedi!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
