fzsuzska55 (1890) 99.63% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1891 | 3605 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 40 | 44 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1938 | 3656 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1265 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Kismacko121 (3476) (Eladó)
Semleges
2022.11.29. 16:59:01
3218405537
Más felületen értékesítettem a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Más oldalon értékesítettem,Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Adminisztrációs hiba miatt nem jött létre a vásárlás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Client:35771144 (98) (Vevő)
Semleges
2018.06.18. 08:20:56
2633846444
A tranzakció technikai okok miatt hiusult meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Figyelmetlenségem miatt nem jött létre az adás-vétel; az eladó maximálisan segítőkész volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Téves rendelés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhívtam telefonon, egyeztettem vele, azt mondta minden rendben van. Az értékelésnél pedig egészen mást ír. A nyaklánc meg egy gagyi vacak, ilyet nem szabad venni. Buta voltam. A többi terméke lehet,hogy minőségi, de nyakláncot senki ne vegyen tőle.
Másik fél: Aljas módon, miutábn az értékelésemre/semleges/ válaszolt, felhívott, hogy küldi a pénzt.Addig nem vette fel a kapcsolatot velem, nem reagált leveleimre!
Én azonnal postáztam. Én küldtem a leveleket neki, amire egyre sem válaszolt! A Vaterával kijavíttattam a semleges értékelését. Megkapta pénteken a terméket és rögtön értékelt minden tekintetben lehúzóan.
BECSTELEN VÁSÁRLÓ!!! SENKI NE VÁSÁROLJON TŐLE! BOSSZÚÁLLÓ, ALJAS HAZUG!
Elnézést kérek az eladótól,de sajnos mégsem tudtam utalni,amellett,hogy meg beszéltük,de olyan dolog jött közbe amit nem szeretnék megosztani mással,mégegyszer bocsánatot kérek!
Másik fél: Nem vagyok mumus, ha ezt szépen korábban meg írta volna a vevő, semmi rossz érzés nem maradt volna bennem, hisz bárkivel előfordulhat hasonló helyzet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudta átvenni mert akinek ajándékba szántam megkapta .
Másik fél: Valóban, a személyes találkozó után, mikor ismét rákérdeztem, hogy nem jött el, megírta, hogy nem kéri a terméket.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szisziii19 (40) (Eladó)
Semleges
2015.06.14. 16:04:46
2076791081
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A semlegesben benne van a leírása az oknak.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Oborona14 (146) (Vevő)
Semleges
2014.10.01. 11:58:50
1984402838
A tranzakció létrejött,de néhány dolog hibádzott.
Másik fél: Szégyellje magát az ilyen vásárló.HAZUG!!!!!!!
Kritizálja a a vadi új függönyt, de mégis tetszik neki, mert nem akarja, hogy visszavásároljam, teljes kétszeri postaktg visszatérítéssel. Meg akarja tartani, annak ellenére hogy pocskondiáz!
Egyik indoka, hogy a lengyeleknél olcsóbban tudott volna venni.A termékkel kapcsolatban nem kérdezett semmit.Szombaton megvette, hétfőn reggel postáztam! Ez sem volt jó neki !
SENKINEK NEM AJÁNLOM, HAZUG!!!!!!!!
VIGYÁZZON VELE MINDENKI!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre az adás-vétel.
Másik fél: Nem jött létre, mivel a vevő visszamondta a vásárlási szándékát!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termék már nem volt meg,de az eladó nagyon kedves és készséges volt.
Másik fél: Tévedésből másik terméket küldtem el. A termék árát és a két postaköltséget visszautaltam, kérés nélkül, hisz én tévedtem!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szikravadász (155) (Vevő)
Semleges
2014.04.25. 10:19:26
1883744009
Leütés után derült ki, hogy a terméket korábban ellopták. Sajnálom. :-(
Másik fél: sajnos a ház közös tárolójából valóban eltűnt a lámpa! sajnálom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
krisztina-k10 (127) (Vevő)
Semleges
2014.04.20. 14:10:38
1867849598
a terméket nem tudtam megvásárólni mert elkallódott valahol az eladó nagyon késéges volt ajánlott mást helyette de sajnos egyik sem nyerte el a tetszésem
Másik fél: Valóban a termék valahogy elkallódott.
A vevő megértő volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nina801_a (122) (Vevő)
Semleges
2013.09.06. 13:41:37
1794228677
Nem volt gond az eladóval, kedves, gyors volt, de a dekorok nem feleltek meg a leírásnak. Egyátalán nem világítanak a sötétben, így nem tudok pozitívat adni sajnos. :(
Másik fél: De világítanak, abban az esetben, ha előtte például éjszakai lámpa alatt vannak. átveszik a fényt, és utána sötétben is világít. Nekem is van ilyen!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csokikutya91 (274) (Eladó)
Semleges
2013.05.05. 19:03:57
1739966711
az aukció lezárult
Másik fél: SEMLEGES, MIVEL A TERMÉKET SOK HAZUDOZÁS UTÁN SEM ADTA FEL??????? AZ ÁRÁT HOSSZAS ZSAROLÁS, VITA UTÁN VISSZAUTALTA.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hickstizedes (3195) (Eladó)
Semleges
2013.03.29. 08:51:36
1723436060
Barátságos, kommunikatív, korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem volt készleten, a vásárlónak azonnal kellett volna.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kavala7 (7769) (Eladó)
Semleges
2013.03.21. 08:52:59
1720001258
A termék sajnos már nincs meg, a vevő maximálisan korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nincs készletenAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kavala7 (7769) (Eladó)
Semleges
2013.03.21. 08:52:36
1722668663
A termék sajnos már nincs meg, a vevő maximálisan korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nincs készletenAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kavala7 (7769) (Eladó)
Semleges
2013.03.21. 08:52:03
1719893741
A termék sajnos már nincs meg, a vevő maximálisan korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nincs készletenAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
5569490.jaycu13 (8) (Vevő)
Semleges
2013.03.17. 22:36:12
1717923050
"Félreértés miatt az adásvétel ,nem jött létre."
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
cecilia31 (23) (Eladó)
Semleges
2013.02.22. 17:00:19
1716323423
Pozitívat adnék, a vevő minden tekintetben korrekt volt, én voltam figyelmetlen
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: az én hibámból tévesen licitált a vevőAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem sikerült a tranzakció, mert az eladó nem találta a könyvet, de nem volt gond, mert bocsánatot kért.
Másik fél: Elnézést, de még most sem találom! Bocsánat!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dobobianka (14) (Vevő)
Semleges
2013.01.18. 19:23:43
1674296402
Pontatlan volt a leírás!
Másik fél: Valóban tévedtem, de nem engedték helyrehozni, csak értékeltek.Véletlenül nem volt azonos a két termék amit küldtem.A jó terméket el akartam küldeni!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
akciosekszerek (120) (Eladó)
Semleges
2013.01.18. 08:14:37
1689843755
Hihetetlenül megértő partner, köszönöm.....
Másik fél: Mindenkivel előfordul ilyen!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
4080956.dzsozy999 (31) (Vevő)
Semleges
2013.01.16. 16:57:30
1679005976
Sajnos év vége miatt meg csúsztam munkámból kifolyólag de az eladó nagyon korrekt.
Másik fél: Sajnálom. De ha kérted volna, szívesen tartottam volna még! Engem is köt a szabályzat , hogy mikor kell értékelni!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jesijames82 (84) (Vevő)
Semleges
2012.12.09. 18:33:15
1667760728
anyagi lehetöségem miatt nem jött össsze
Másik fél: Sajnálom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a vatera software NEM engedi hogy positive velemenyt adjak igy semlegest kellett adno annak ellenere hogy a vevo rogton kifizette az arut es csomagolas elott ki akartam probalni igy kiderult hogy nem mukodik (faliora)
Másik fél: Valóban ez miatt nem tudtam megvásárolni. Korrekt eladó, a pénzt visszautalta.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
orkester (162) (Eladó)
Semleges
2012.11.09. 19:19:05
1661016902
Sajnos a terméket távollétem alatt leverték és összetörték a kutyák, így sajnálattal, de nem adhattam át a hamutartót.
Másik fél: Sajnálom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött létre a tranzakció
Másik fél: Igen , a Te hibádból nem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
alexmiskolczi (56) (Vevő)
Semleges
2012.09.25. 11:56:02
1632822872
az átvétel zökkenőmentes volt
de az egér görgője nem működik ...
Másik fél: Sajnálom működött, de lehet a tárolásnál valami történt vele. Bocsi de nem próbáltam újra ki.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudtam feladni a terméket az én hibámból, kapcsolatba sem tudtam lépni vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtam feladni a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudtam feladni a kért terméket, és e-mail közelben sem voltam. A vevő sajnos csalódott volt, de nem tudtam az ügyletet lebonyolítani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Külső körülmények miatt nem tudtam megoldani az áru postázását.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
3118448.Citrom204 (7) (Vevő)
Semleges
2012.07.12. 16:40:41
1611492962
figyelmetlenségem miatt hiúsult meg az aukció!
közvetlen,barátságos eladó
Másik fél: Sajnos nem elég figyelmesen olvasta el a terméklapot és így nem kérte a terméket.
Pozitívat érdemel az őszinteségéért, de azt nem lehet adni. Bár mindenki ilyen őszinte lenne, amikor eláll a vásárlástól, nem hónapokig kábítják az embert!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kiscsaj861023 (146) (Vevő)
Semleges
2012.06.21. 16:54:19
1607886818
Sajnos nem jött létre az üzlet, de az eladó maximálisan korrekt bátran ajánlom mindenkinek. ++++++++++++++
Másik fél: Sajnos csomagolás közben vettem észre, hogy a belseje elszíneződött. Ezért szóltam a vevőnek és visszautaltam a pénzt.
Sajnálom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre, de kedves, gyors partner. Sajnos a Vatera rendszere nem engedi (ki tudja miért?), hogy pozitívat adjak.
Másik fél: A termék helyett választottam másikat.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelés semleges
Másik fél: Még neked áll feljebb, te adsz semlegeset?
Elég sokáig hagytam hülyíteni magam, etettetek sokáig.
Hazudoztatok össze-vissza, hogy mikor fizettetek, illetve a bank hibája, stb.....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hegemonia_a (1877) (Eladó)
Semleges
2012.05.03. 06:30:08
1572221627
Az én hibámból nem jött létre az adás-vétel. A veveő korrekt volt, ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Kedves, becsületes eladó. Nem hazudozott össze-vissza, őszintén megmondta a valóságot, hogy nincs már meg a termék.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szabina55 (13) (Eladó)
Semleges
2012.05.01. 13:47:22
1573797230
Mivel nem tudok pozitívat adni, ha nem jön létre egy tranzakció ezért adok semlegeset egyébként pozitív!!!Megértő vevő, ajánlom mindenkinek!!
Másik fél: Nem rajtam múlott a sikertelenség.
Ugyanis én nyertem, de sajnos az eladó azt mondta tévedés történt, rosszul zárták az aukciót, még egyszer felteszi és licitáljak.
Én több alkalommal kértem az utalási adatokat.
Sajnálom hogy hiába nyertem meg!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
malkolmcole198 (15) (Vevő)
Semleges
2012.04.25. 21:44:35
1577638913
2 könyv volt a képen, de csak 1 könyv ára volt feltüntetve.
Másik fél: A vevő arra hivatkozott, hogy két könyv volt feltéve. Valóban ,de oda volt írva, 1 db ára.Ezért nem kéri a könyvet. Arra hivatkozott, hogy máshol olcsóbban meg tudja venni.
Komolytalan vevő!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
köszönöm...
Másik fél: Én a helyében azért nem adtam volna semlegest. De szerencsére nem egyformák vagyunk!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
15536648.any0125 (32) (Vevő)
Semleges
2012.03.25. 13:32:24
1569371513
Az eladóval mielőtt leütöttem a terméket megbeszéltem hogy lehetséges e a szem. átvétel
Igennel válaszolt.
Erre 3 helyet megneveztem egyikre se volt hajlandó eljönni.És nem 2 órát hanem 4 órát írtam.Nem értette meg hogy máskor nem tudok elmenni a termékért mert estig dolgozom.
Ha ennyire nem dinamikos akkor ne írja azt hogy lehetséges a személyes átvétel.De fizessem a postát,holott egy városban lakunk!!
Másik fél: Valóban azt mondtam Személyes átvétel lehetséges/ a vásárlás előtt 2 héttel/.A kedves vevő nem értette meg, hogy mivel dolgoztam, ő leütötte a terméket,nem tudom elvinni helybe neki 4 órán belül..Minderre munkaidőben adott összesen 4 órát.Ha 10 helyet nevez meg én akkor is DOLGOZTAM.Talán neki kellene eljönni a termékért, nem nekem kb 10 km-t gyalogolni, főleg mikor dolgozom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom,hogy nem jött össze! :((
Másik fél: Talán a legközelebbi üzlet.....:((
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
