evangemode (260) 97.1%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 268 | 321 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 15 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 8 | 10 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 285 | 346 adásvétel |
| Az eladóként kapott 263 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Puhatalpu (1033) (Eladó)
Semleges
2014.03.26. 08:16:39
1850138870
Sajnos ez most nem jött össze, talán majd legközelebb. Megbízható vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Puhatalpu (1033) (Eladó)
Semleges
2014.03.26. 08:16:16
1852176104
Sajnos ez most nem jött össze, talán majd legközelebb. Megbízható vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Puhatalpu (1033) (Eladó)
Semleges
2014.03.26. 08:15:50
1847333408
Sajnos ez most nem jött össze, talán majd legközelebb. Megbízható vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Puhatalpu (1033) (Eladó)
Semleges
2014.03.26. 08:15:24
1846449956
Sajnos ez most nem jött össze, talán majd legközelebb. Megbízható vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Puhatalpu (1033) (Eladó)
Semleges
2014.03.26. 08:14:56
1846448201
Sajnos ez most nem jött össze, talán majd legközelebb. Megbízható vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Puhatalpu (1033) (Eladó)
Semleges
2014.03.26. 08:14:15
1846439576
Sajnos ez most nem jött össze, talán majd legközelebb. Megbízható vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladónak hiába írtam nem válaszolt,a vásárlás nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon szépek a csőtopok, minőségűk kiváló.
Másik fél: Akkor miért adtál semlegeset???
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hibás volta a termék, amit nem vett észre az eladó csomagoláskor, azonban elvárt módom kezelte a problémát és visszavásárolta. Jó problémakezelő, nem zárkózik el a kommunikációtól. Én vissza szoktam a vissza-posta költséget és fizetni, ha az én hibámból történik a baki, de ezen már nem kukacoskodok tovább.
Másik fél: mindenki hibázik, elnézést kértem és rögtön korrigáltam. a postaköltséggel kapcsolatban: te 2 felsőt vettél, az egyikkel elégedett voltál, azt meg is tartottad. annak a postaköltségét miért fizettem volna vissza? 200 Ft-ot fizettél a kettőre, de 200 Ft a posta így is, hogy azt a felsőt megvetted...
de ha tudom hogy problémát jelent hogy nem fizetem ki a teljes postaköltségedet, kifizettem volna azt a 200 Ft-ot, akinek volt már dolga velem az tudja hogy inkább én fizetek mint sem a vevőim. én szoktam fizetni az elsőbbséget meg a méret csere díját is...
épp ezek miatt nem fogom a jövőben :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sokára, de rendben megjött.
Másik fél: nem gondoltam volna hogy ilyet teszel! azért adsz semlegeset, mert késtem? azt már elfelejtetted odaírni, hogy ápr. 17-én vetted meg a terméket, egy hét múlva fizettél érte, 24-én! én kedvesen és türelmesen vártam rád! szerinted nem gerinctelenség azért leértékelni a másikat mert az ugyanannyit késett mint te????
el sem hiszem hogy ilyen létezik!!
és az a pláne az egészben, hogy hiába háborogsz hogy ekkor meg ekkor ütötted le a terméket, oda van írva, hogy a postázás UTALÁSI SORRENDBEN történik! Értelmezem neked: ha előbb utaltál volna, nem egy hét késéssel, akkor sokkal előbb sorra kerültél volna, előrébb álltál volna a listán. de emailben már felvilágosítottalak, úgy fest nem értetted meg.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Úgy gondolom, emberek vagyunk, mindannyiunk életében felléphetnek váratlan, nem várt események (betegség, munkahelyi gondok...), így ezeket szerintem tudjuk tolerálni és megérteni, de ilyen esetben azt gondolnám, hogy illik értesíteni a másik felet, hogy ne várja a postás, mint a hülye. Csak egy email.
A felsőrészek tekintetében egy kicsit csalódott voltam, jobbat vártam, és első viselés után teljesen ki is nyúlt az anyag.
Ettől függetlenül a felsőrészeket megkaptam és az emailjeimre válaszolt.
Másik fél: de ha azt állítod hogy tudod tolerálni/megérteni a másik súlyos gondjait,akkor miért adtál semlegeset érte?valóban késtem,nem szépítem.bár azt azért megnézném hogy te hogy értesítenéd a vevőidet a kórházból hogy késni fog a terméke...rajtad kívül szinte megértette a késés okát,embertípustól függ...
ami azt illeti hogy első használat után kinyúlt a felső, elég nagy kamu!és ezt onnan tudom, hogy én is hordom,nekem is ilyenek vannak,valamint vannak visszatérő vevőim,akik pár hét után megkeresnek,hogy szeretnének még...nekem nem kell ennél több bizonyíték!az meg hogy egyesek ilyeneket írnak,azért nem érdekel,mert a többséghez képest elhanyagolhatóak!
tanács:ne hordj kisebbet mint amekkora kell!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A felsőt megkaptam ugyan, de elég sokat kellett rá várni/3 hét a 10-12 nap helyett/. Hiányoltam, hogy szóljon a késésről, nekem kellett rászólnom, hogy nem felejtett-e el..Egyedi méreteket adtam meg,/egy saját felsőről/ de sajnos nagyobb lett.Arról nem beszélve, hogy még csak eldolgozva, beszegve sincs a széle..És emlékezetem szerint többet utaltam a postaköltségre, mint amennyi a csomagoláson szerepel.
Sajnálom...
Mindezeket figyelmen kívül hagyva kedves volt és sikeres volt a tranzakció.
Másik fél: nagyon rosszindulatú vagy, nem sok igaz abból amit írtál!
valóban késtem kórházi okok miatt, a határidőhöz képest 4 napot! mert ne azt a dátumot nézd, amikor kinézted a felsőt, onnantól számold hogy utaltál!
ami a legfelháborítóbb, hogy saját méreteket adtál meg, én nagyon szívesen, külön neked megcsináltattam ebben a méretben, te meg háborogsz hogy nem lett jó a méret.azt hiszem ez nem az én hibám!egyébként miért nem szóltál hogy cseréljük ki? mások így szokták...
ami a postát illeti, a saját költségemen szoktam elsőbbséget fizetni (ezt minden vevőm tudja is), tehát nemcsak hogy nem csaptalak be a postaköltséggel, hanem még rá is fizettem neked...de gondolom ez már csak szőrszál hasogatás..
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1879883.crazybunny (41) (Vevő)
Semleges
2012.04.28. 14:33:27
1580589212
Sajnos nem válaszolt az emailekre és nem is próbálta felvenni velem a kapcsolatot.
Másik fél: Tudom hogy már emailben megbeszéltük hogy másnak akartad ezt a semlegeset adni és véletlenül kaptam meg én, de azért ide is leírom nehogy a vásárlóim elrettenjenek a vásárlástól :)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Méretprobléma miatt nem jött létre a vásárlás. Jó kapcsolattartó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Méretprobléma miatt nem jött létre a vásárlás. Jó kapcsolattartó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
