nina091_a (341) 99.71% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 341 | 456 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 350 | 465 adásvétel |
| Az eladóként kapott 137 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
hercegno008 (57) (Eladó)
Semleges
2017.02.01. 11:46:06
2347148459
Nem jott letre az adas-vetel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adas-vetel nem jott letre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lili11_a (593) (Eladó)
Semleges
2015.06.30. 11:45:47
2080092920
licitálás előtt is feltehette volna kérdését a termékkel kapcsolatban végülis azért van.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adásvétel meghiúsult. Viszont az eladó kedves, korrekt, őszinte. ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, őszinte jó kapcsolattartó partner! Kis figyelmetlenség miatt hiúsult meg a tranzakció. Egyébként POZITÍV ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kis figyelmetlenség miatt hiúsult meg a tranzakció.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
7433186.barbiejoel (7) (Vevő)
Semleges
2014.10.15. 23:25:55
1985591861
köszi széppen ..!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mateanya (309) (Eladó)
Semleges
2013.11.26. 15:45:41
1808725784
Mint a termék üzeneteinél látszik csak alkudni tudott méret kérdezésekről szó sem volt.ÉN BABÁM ISMEREM A CENTIST VELED ELLENTÉTBEN TÖBB ELADÁSOM VOLT!DE ENNYI ÖRÖMÖD LEGYEN!NÁLAM TE MÁR NEM FOGSZ VÁSÁROLNI!NEM AJÁNLOM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lincibaba (805) (Eladó)
Semleges
2013.05.01. 09:01:34
1738893143
Lealkudta a táskát,ami a postaköltséget is egyben magába foglalta,így miért is fizetett többet a postáért?A méretek is fel voltak tüntetve..))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2119178.roodtyper21 (670) (Eladó)
Semleges
2012.04.20. 17:53:31
1568158211
Pozitív++++++++++Az én hibámból nem jött létre a tranzakció,a vevő kedves és gyors,köszönöm a megértést++++++++++++Csak a jutalékfizetés miatt nem tudok pozitívat adni,mert nem engedi a rendszer+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtam elküldeni a terméket,az én hibámból,a partner pozitív+++++Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
