annacarolina007 (1913) 99.23% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1928 | 2306 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 90 | 95 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 15 | 16 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2033 | 2417 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2155 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem válaszolt az eladó a kérdésemre és nem tudtam felvenni az eladóval a kérdésemre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.20 kilométert kellett autóznom, mert rossz címre adták fel a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem kommunikatív eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ezustkarkoto (664) (Vevő)
Semleges
2017.09.16. 08:28:20
2523632696
A csomag nem volt originált, látszott, hogy már egyszer fel lett bontva, a zuhanyfej foncsorozása hibás, több helyen hiányos, és nem kaptam számlát az esetleges garancia érvényesítése céljából, kérésem ellenére sem. A termék nem jó minőségű. Csak remélni tudom, hogy nem lesz ebből probléma egy éven belül, ami a garanciális idő leírása szerint. Egyébként az Eladó mindig válaszolt elég gyorsan és a terméket is gyorsan elküldte.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem a kiválasztott terméket küldte el.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Más termék célszerűbbnek bizonyult,elnétést !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
miko64bgy (109) (Vevő)
Semleges
2017.03.18. 20:58:00
2453448128
Csalódás volt,mert félre érthető módon volt a termék meghirdetve, ezt jeleztem az eladónak,aki a Vaterára hárította a dolgot. Nem tudom jó szívvel ajánlani másoknak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minősithetetlen,nem ajánlom mert félrevezető------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szecsaba70 (39) (Vevő)
Semleges
2017.02.02. 18:58:55
2431779584
Kommunikációs problémák miatt nem jött létre a trantakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az égvilágon semmi baj nem lett volna ha a címben feltüntetett Stiletto Italy kés helyett nem egy kínai szemetet kaptam volna. Az elfelejtődött felíródni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Terméklapon: Német gyártmány, kerámia betét stb... Hahó! Ez egy kínai gyártó! Ennyi pénzért nem is kapsz mást, csak akkor ne tévessze meg a vásárlót. Pozitívum, hogy vissza vásárolta, de a postaköltséget buktam. Kommunikáció majdnem a 0 volt egyenlő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a gyenge csomagolás miatt a termék sérült átvételnél.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom hogy nem jött létre a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bizonytalan együttműködés, nehéz elérhetőség.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11576744.mukli19 (34) (Vevő)
Semleges
2016.01.07. 14:03:44
2176873766
Csomagolásnál lehetett volna körültekintőbb. Sérült nyomorék doboz, azaz csak a doboz külső részét kaptam meg összehajtva, így kisebb borítékba elfért!!! Nekem az is számít. Kommunikáció az eladóval és más egyéb első osztályú. Jó lenne egy fényképes oldal, hogy a hibákat fényképezve is fel lehetne tölteni. Jelezni!!! Hibás dobozt ki cseréli ki? Küldenek másikat? Nekem csak egy rendes doboz kell. Ahogy hirdetik, hogy dobozban! Nem nyomorék...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék megérkezett, de a kétrész között méreteltérés volt. a kifolyó és a zuhany váltó között. / 3/4" helyett 1/2"-os/
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel kapcsán elégedetlen voltam az eladó kommunikációjával, magától semmit nem közölt, csak az elvárásait a fizetéssel kapcsolatban. Azt, hogy postázta-e a terméket, vagy mikor fogja postázni, mire várjam a megérkezését nem közölte. Ő kéri, hogy két héten belül zárjuk le az adás-vételt, ami saját maga miatt nem tartható. Maga a termék sem felelt meg a leírtaknak, amit az ára is tükröz. Használhatatlan, semmire való.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
statham_a (125) (Vevő)
Semleges
2015.11.15. 11:02:20
2136881627
Sajnos a tranzakció nem jött létre de nem az eladó hibájából.A futárszolgálat trehánysága miatt álltam el a vételtől.Az eladó korrekt és megbízható.Ajánlom mindenkinek:-)
Másik fél: A csapokat akkor máshol kénne vásárolni! nem itt 3-4 ezer ft-ért!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás vétel megtörtént,de az áru törötten érkezett,és mivel a terméklapon felvan tüntetve,1-év garancia gondoltam kicseréli,de nem,részemről nem ajánlom senkinek..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Második csaptelepet vásároltam az eladótól. Az előző törötten érkezett, ez pedig 1 hónap használat után rozsdásodik, leválik a védőfólia a csaptelepről. Igazi gyenge utánzat amiket árul. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sok idő eltelt, mire jó néhány levélváltás után egyáltalán feladásra került a csomag. Sajnos ez láncban másodjára fordul elő. Végül minden rendben megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a tranzakció banki tévedés miatt nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos félreértettük egymást így az adás-vétel meghiúsult. Majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A csaptelep egyik bekötő eleme hiányzott. Ezirányú kérdésemre nem reagált. A termék maga sajnos elég rossz minőségű, nagyon hangos, amint lehet, lecseréljük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mégsem kértem a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött létre a tranzakció
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
megfelelt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mivel nagyon későn kaptam meg a terméket, csak semlegest tudok adni,és akkor még kedves voltam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
integralkft (13208) (Eladó)
Semleges
2015.06.23. 13:00:26
2086075556
Kölcsönösen elálltunk az adásvételtől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék hamis, 2 csomag borotvapenge használhatatlan, a csomagolás újra ragasztott volt, ami itt-ott szétnyílt.Szó szerint ki tépi az ember szőrét.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
CseeeMaister (197) (Vevő)
Semleges
2015.02.26. 17:34:21
2035489829
Sajnos visszakellett álljak az adás-vételtől, de az eladó nagyon megértő. Ajánlom mindenkinek. Nagyon együttműködő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
subrijoska58 (107) (Vevő)
Semleges
2015.01.29. 09:24:51
2022806510
A kialkudot ár az aukcioutáni le ütés és a email váltásnál már nem azt az árat kaptam. Igy nem foglalkosztam többet vele
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pannonkenguru965 (64) (Vevő)
Semleges
2015.01.16. 17:03:34
2016326846
A vásárolt szappanadagoló éppenhogycsak kiad egy pöttynyi szappant nagy küzdelmek árán. Tulajdonképpen nem jó semmire. Amikor ezt jeleztem az eladónak semmilyen választ nem kaptam. Kudarc.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nefelejcs10 (7) (Vevő)
Semleges
2014.12.10. 07:08:58
2009956553
Az áru minősége értékelhetetlen. Gillette Mach 3 turbó. A legolcsóbb eldobható borotva is élesebb. Ezt a terméket senkinek sem ajánlom. A csomagolás egyszerű boríték.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elnézést, nem megfelelő terméket rendeltünk, ezért elálltunk a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
marcsi780107 (37) (Vevő)
Semleges
2014.03.19. 18:24:33
1861202795
Az adásvétel nem jött létre téves adatok megadása miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többet nem vásárolok tőle. A termék (5 doboz Gillette Mach 3)használhatatlan, a kommunikáció botrányos, a megadott telefonszám nem az övé. Csak azért nem adok negatívot, mert végül sikerült a pénzem nagyobb részét visszakapnom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sostefi641 (80) (Vevő)
Semleges
2014.02.16. 07:43:15
1857957410
Nem rendelek tőle.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A posta hibájából több mint 1 hónap múlva kaptam meg a csomagot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azért nem jött létre az adás-vétel,mert utánvétellel nem tudta szállítani,ezt sajnálom ,hogy így történt.Különben minden rendben volt.
Másik fél: Sajnos ez is fíx áron volt! Nem tudom miről beszélsz!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött létre az üzlet
Másik fél: Mivel hetekig nem is válaszolt!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
venusiana (418) (Vevő)
Semleges
2013.10.08. 11:39:21
1804959719
A termék nem működik megfelelően.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
venusiana (418) (Vevő)
Semleges
2013.10.08. 11:38:35
1804874177
A termék nem működik megfelelően.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nboulevard (12) (Vevő)
Semleges
2013.08.21. 12:29:58
1787427761
A vétel azért nem jött létre, mert egy ugyan ilyet kipróbáltam a Petőfi csarnokban 2000 ft ot kértek érte ott is, de nem ér semmit a termék, ugyanis új elemekkel sem csiszolja a bőrt, mert ahogy hozzáér valamihez a szerkezet, azonnal leáll. Vagyis olyan gyenge a motorja. Bocsánat, de minek adjak ki bármennyi pénzt egy selejt termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
13055069.hanny1_2007 (27) (Vevő)
Semleges
2013.08.14. 13:17:50
1786228997
Az eladó által megadott telefonszámon ill.email cimen nem jött létre kapcsolat.A telefonon a géphang azt mondta hogy ezen a számon előfizető nem kapcsolható.Az eladó oldalán a vásárláskor volt egy figyelmeztetés hogy az email cime gmail.hu és nem com.de ennek ellenére sem ment át az üzenet.A leírásában egy elemes sarokreszelő általános működése szerepelt.Ez a termék mindent csinál/zúg,forog/ csak éppen nem reszel.Abban a pillanatban lefullad mihelyt a börhöz hozzáér.Ócska használhatatlan bóvli.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a penge rossz minőségű. Ilyen selejtes minőségű pengéket árulnak a józsefvárosi piacon is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó azt mondta, hogy náluk nincs posta pontig küldésre lehetőség, így plusz kellett utalnom még a postaköltségre. Nekem postán maradóként érkezett meg és a postán is vettem át!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
keserubarna (3) (Vevő)
Semleges
2013.07.11. 22:47:08
1754392955
Az én hibámból nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az áru megérkezett, de a minősége nem megfelelő. Az eladó nem válaszolt a kérdéseimre, 1 mondattal lerázott, a telefonszáma nem is létezik. Egy "profi"-tól többet várnék. Többet nem vásárolok tőle.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
