gabir72 (490) 99.8% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 491 | 529 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 500 | 538 adásvétel |
| Az eladóként kapott 474 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem jött létre tőlem független ok miatt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A megtekintéskor tudatosult bennem, hogy nem ilyen terméket szerettem volna. Sajnálom, hogy az üzlet nem jött össze. Az eladó nagyon segítőkész, és megértő volt, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rendelésem leadása hibás volt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors ügyintézés de a termék véleményem szerint Olaszországot csak a kikötőben látta amikor a Kínai konténert levették a hajóról. Mindenesetre az ára se utalt eredetire ezért semleges én nem negatív.
Másik fél: Pontosan két hónap kellett a vásárlónak,hogy értékeljen.Valószínűleg mindenben ennyi a reakció ideje.Egyetlen e-mail-jébe került volna,hogy visszavegyem tőle a napszemüveget.Számtalan ilyen szemüvegnek akadt boldog gazdája,ennek is lett volna.Otthonról,fejés,kaszálás után,könnyű szakértőnek lenni.Üdv a szakértőknek !!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fireman350 (182) (Vevő)
Semleges
2013.08.23. 10:18:46
1790113256
az elado korrekt volt,de a terméket nem kértem
Másik fél: Sajnálom,talán legközelebb.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SAJNOS KŰLFÖLDÖN TARTOZKODTAM,NEMTUDTAM IDŐBEN UTALNI,AZ ADÁSVÉTEL NEMJÖTT LÉTRE.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnálom hogy nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
No komment. Hetekig húzza az időt majd végül nagy nehezen közli, hogy még sem kell neki
Másik fél: Az együttműködés legcsekélyebb jele miatt,valamint egyezségünk semmibevétele miat álltam el a vásárlástól.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
