Rico722 (153) 96.91% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 157 | 648 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 8 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 166 | 660 adásvétel |
| Az eladóként kapott 19 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem volt a kívánt méretben.
Másik fél: Mégsem volt a feltüntetett méretben.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
manomanoka (831) (Eladó)
Semleges
2012.12.19. 00:36:58
1664474627
A kabátról nem maradt le a felcsatolható kapucni!
Ezt írtam a termékleírásban: "A kapucniját sajnos nem találom!" Te meg jössz az értékeléssel, hogy a kabátról lemaradt a kapucni. Legalább olvasnád el mire licitálsz. Túl sok probléma volt Veled,licitáltál össze-vissza, aztán sorban érkeztek nekem a licittörlési kérelmek. Nem ajánlom, problémás!!!! Nálam már nem fog sem licitálni, sem vásárolni. :)
Másik fél: Abban igazad van hogy tényleg nem olvastam végig és azt hittem hiányzik de ennek ellenére is POZITÍV értékelést adtam!!!Több terméket is vásároltam és ki is fizettem ha nincs rá szükségem akkor nem veszem meg.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
orsyka777 (1237) (Eladó)
Semleges
2012.11.14. 13:51:13
1663510397
én irtam neked levelet hogy vissza vásárolom!nem kaptam számlaszámot!nem tartunk állatot igy nem lehetett rajta ször!
Másik fél: Megoldottam a tisztítatást, nem csak a szőrrel volt gond.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, kommunikatív, gyors vevő, sajnálom a kialakult helyzetet. Megértem a haragodat! Jogos! Még egyszer elnézést a meghiúsulásért!
Másik fél: Szükségem lett volna a termékre, de az eladó eltűnt :(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
