Kleofacska (234) 99.58%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 235 | 257 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 242 | 264 adásvétel |
| Az eladóként kapott 47 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
kozracz (3178) (Eladó)
Semleges
2015.10.09. 13:24:17
2128108424
A vevő nagyon korrekt volt, időben szólt, hogy változás állt be a vásárlási szándékában, természetesen megértettem,elfogadtam az indokait.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő, ajándékba kapott újat, ezért elállt a vásárlástól.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó rendkívül korrekt és segítőkész Partner! Sajnos a méret nem volt jó, így végül nem jött létre az üzlet:( Ettől függetlenül csak ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Cherisse (164) (Eladó)
Semleges
2014.03.12. 13:36:25
1872396266
Gyorsan tisztáztuk, hogy hófehér cipő kellett volna. A vevő vissza lépett, nem kárhoztatom érte. Kedves, korrekt partner volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Utólag tisztáztuk a cipő néhány paraméterét, nem felelt meg a színe a vevőnek.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lerebo1 (1509) (Eladó)
Semleges
2012.10.14. 13:43:58
1641650114
Sajnálom! Véleményem ettől ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ManUtd18 (376) (Eladó)
Semleges
2012.01.05. 16:16:06
1527817457
Sajnos kicsi volt a cipő mérete. De abszolút együttműködő, kedves és megbízható. Teljes mértékben POZITÍV. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A licit és a lezárás után vettem észre, hogy egy termékmintáról van szó, amit tudomásom szerint elvileg nem is igazán lehet "forgalmazni"... Az eladó egyébként pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
