incifincibolt (4882) 99.45% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 4907 | 9057 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 57 | 66 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 27 | 30 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 4991 | 9153 adásvétel |
| Az eladóként kapott 988 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnálom. A véleményem, megírtam neked és a leveleimet elküldtem a Vaterának is biztonsági mentésre. Így, remélem, megkímélsz a felesleges dobálódzástól. Én bizonyítani tudom, hogy hány levelet írtam neked.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az vásárolt termék szinhibás volt én kifizettem, de mikor jeleztem ezt a dolgot az eladó felajánlotta vigyem vissza és vissza adja az árát! Nagyon korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2879710.csikobianka (6) (Vevő)
Semleges
2014.05.12. 13:57:14
1883693198
Másik fél: Sajátos módja a visszajelzésnek, hogy miért nem vetted át a terméket, de látom már nem is fogod mert közben inaktiváltak.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
NixySymbol (14) (Vevő)
Semleges
2014.03.28. 14:31:14
1877830658
Hibámból egy tranzakció 2x lett leütve, de az eredeti tranzakció sikeresen zárult! Az eladót ajánlom++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tévesen licitáltam. Az eladó maximálisan korrekt volt! Elnézést és köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A partner nagyon gyors, kommunikatív volt, a termék valóban a gyári csomagolásban volt, csak a leírtakkal ellentétben nem volt új. -Használatból eredő kopások és némi kosz... :-(
Másik fél: Kedves ribnikar! A "használatból eredő kopások és a némi kosz" feltehetően a vásárlás és az értékelés közötti időszakban került a termékre. Mint írtam, és a képen is látszik, eredeti csomagolásában, bontatlan állapotban tettem fel aukcióra, még kipróbálva sem volt, nem hogy használva....... Nagyon korrekt, hogy megvárta a pozitív értékelésemet, mielőtt semlegesre értékelt, anélkül hogy bármilyen módon jelezte volna felém hogy kétségei vannak vagy problémája van....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pozitív vélemény :A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg, így az adásvételt sikertelen volt. De teljesen korrekt ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Két terméket szerettem volna vásárolni, párban, de sajnos az egyik nem volt meg. Kedves volt az eladó, mert felkínált alternatívát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Két terméket szerettem volna vásárolni, párban, de sajnos az egyik nem volt meg. Kedves volt az eladó, mert felkínált alternatívát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos visszafordították az utalást,így az adás-vétel nem jött létre :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
asszamita (1574) (Vevő)
Semleges
2013.05.22. 11:47:31
1747391942
Sajnos nem tudok pozitívat adni, mert hiányzott a leírásból, hogy a termék mintája töredezett és a póló színe fakult. Ha tudom, hogy ilyen állapotban van, nem veszem meg. Levélben annyit reagált rá, hogy ár-érték arányos minőségűt kaptam, amit inkább hagyjunk, hiszen az itt nem fontos. Másokhoz hasonlóan én is váltam már meg a piactéren akár 1Ft-ért is ÚJ márkás terméktől. Szóval nem volt korrekt.
Másik fél: Kedves Orsi! Sajnálom ha csalódtál,de azt gondolom túlzásokba esel. A termék állapotát használt ruhák esetében is feltüntetem,ha valami hibája van jelzem, ahogy a képen is látszik a póló megkímélt állapotú volt, nem volt fakó. Ez esetben nem új és márkás termékre licitáltál 1.-Ft-ért, hanem 450.-Ft-os használt, megkímélt ruhára amit egyébként mosva, vasalva küldök, ahogy jelzem is nem tudok garanciát vállalni. Ha új terméket szeretnél, szeretettel visszavárlak egy másik aukciómon, az is van, igaz nem 1.-Ft-ért!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5379726.Jakus21_a (20) (Vevő)
Semleges
2013.04.27. 10:48:08
1737651281
rendes meg minden, de nem volt hajlandó még egy picit várni
Másik fél: 3 hete várok, de mivel az e-mailemre nem válaszoltál, ide belépsz, másnak utalsz mire kellene még várnom? Ez nem "hajlandóság" kérdése volt, de azért köszi!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
uzletelek01 (85) (Vevő)
Semleges
2013.03.19. 08:31:44
1697385731
Az adás vétel nem jött létre-a termék árát utaltam de nem kaptam visszajelzést.Sajnálom tudomásom szerint ki lett fizetve.
Másik fél: Erre csak annyit tudok írni, hogy szégyelld magad! Február 15-én tisztáztuk hogy nem utaltál, ez volt az e-mailed:"Szia! Akkor bocsi én tévedtem. Már azt hittem hogy utaltam mert csak az összeget néztem." Na azóta még bocsi se volt, csak türelem a részemről még több mint egy hónapig. Hónapokig várok és megrágalmazol 300.-Ft-ért? Kritikán aluli vagy!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ktaaranka (2049) (Vevő)
Semleges
2013.01.26. 17:02:23
1674736991
Sajnos teljesen jogos! A sok kínom közepette teljesen elfeledkezte erről. Nagyon szégyellem is- elnézést kérek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hokuszpok75 (128) (Vevő)
Semleges
2012.11.26. 16:35:33
1650197072
Az én hibámból nem történt meg a vétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hokuszpok75 (128) (Vevő)
Semleges
2012.11.10. 21:39:30
1650194240
Az én hibámból nem történt meg a vásárlás44
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bubumesi (1474) (Eladó)
Semleges
2012.09.21. 18:15:27
1614412367
2 hónapos várakozás után, úgy érzem jogosan teszek pontot az aukció végére, mert bár kaptam régebben üzenetet a vevőtől hogy utalja a postaktget, ennek ellenére mindezidáig se híre se pora! Annyival tisztelt volna meg hogy jelzi hogy nem tart rá igényt, akkor nem tartogatom! :/
Másik fél: A kedves eladónál látható, hogy az 1.-Ft-os aukciók átadásával rendszeres problémák vannak. Nem kell 1.-Ft-ért feltenni a terméket, ha végül nem szeretné eladni annyiért!Szerettem volna ezt a virágot, azért licitáltam rá, még a vatera terméklapon is írtam, hogy többször írtam, nem jön válasz várom a számlaszámot! Nem érkezett e-mail, így nem tudtam utalni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Garianne_a (116) (Vevő)
Semleges
2012.07.10. 12:06:59
1573967993
A kommunikáció teljes hiánya miatt elmaradt az adás vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bkcsilla (236) (Eladó)
Semleges
2012.03.14. 22:43:42
1524183449
A vevő nem jelentkezett a termékért
Másik fél: 2 hónapja várom az utaláshoz szükséges adatokat! Én nem értékeltem a Kedves Eladót, mert arra gondoltam, talán nem szívesen adja oda 1.-Ft-ért, ezért nem lehet vele kapcsolatba lépni! Aktív aukciója azóta sincs, hogy terméklapon jelezni tudtam volna, hogy várom levelét! Sajnálom, a termékre természetesen továbbra is igényt tartanék....
2480138.Skeletone (1) (Vevő)
Semleges
2012.02.22. 19:56:08
1539610994
..........
Másik fél: Sajnos, nem értem miért kaptam semlegest, örömmel olvastam volna az indoklást! A kedves vevő egy törpenyuszit vitt el tőlem, pozitív kapcsolattartással, zökkenőmentes lebonyolítással. Mi lehetett a baj? Nem volt elég törpe, vagy nem volt elég nyuszi?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez így igaz. Előtte én vártam 2 hetet hogy az eladó jelentkezzen, mivel a vaterától nem kaptam meg az adatait. Semlegeset adok, mivel én sem voltam utána elérhető.
Másik fél: A vatera automatikusan megküldi az adatokat, és az általam beállított első levelemet is, mint eddig mindenkinek. Ennek ellenére én többször írtam, választ nem kaptam, a vevő felfüggesztésre került, 1 hónap után értékeltem! Csak csendben jegyzem meg, hogy ha nem így történt volna, akkor is én ha vásárolok valamit azonnal írok az adatokért, nem arra várok hogy az eladó jelentkezzen!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nyugdijas1950 (1156) (Vevő)
Semleges
2011.05.31. 22:59:26
1451032380
Őszintén sajnálom, hogy nem sikerült eddig átvennem a terméket. Mint bizonyára jelen eladónak is jeleztem, lebetegedtem, és azóta sem tudok kikecmeregni a köhögésből. Feltételeztem, hogy az 1 Ft bevétel nem jelentős eladó számára, hogy ne tudna toleránsabb lenni. Azon kívül bárkit szívesen kárpótolok, ha jogosan érte miattam bosszúság vagy kár. A barátságtalan stílus miatt jobb, ha mi többet nem kommunikálunk egymással. Javaslom a kölcsönös személyes tiltólistára helyezést. F
Másik fél: Javaslatát köszönettel megfogadtam!
A negatív értékelést nem a termék 1.-Ft-os árának függvényében adtam, hanem annak fényében hogy az elmúlt több mint egy hónap alatt voltak sikeres üzletei, amiben nem gátolta köhögése. Jobbulást kívánok!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos több filc beszáradt, de ezt már csak itthon vettem észre.
Másik fél: A termékleírás a következő volt!
"Azért indítom 1.-Ft-ról, mert nem biztos hogy minden tubus festék tökéletes már benne, de mindenképp új, és a benne lévő kellékek sem másodlagosak."
Sajnálom, hogy nem olvastad el.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12849416.mamafika (108) (Vevő)
Semleges
2011.05.14. 00:52:09
1451885247
nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
12849416.mamafika (108) (Vevő)
Semleges
2011.05.13. 13:24:45
1451875416
nem válaszolt, hiába írtam neki többször is.de az is lehet,hogy meg se kapta az üziket.
Másik fél: Az értékeléseidből egyértelműen látszik, hogy milyen szemtelenül állítasz valótlant. Nem kellett volna hogy írj, nem is tetted, elég lett volna ha az enyémekre válaszolsz, 8 napon át próbáltam kapcsolatba lépni veled. Ha mégis szeretted volna a termékeket, még most is jelezhetted volna. Azért vagyok itt, hogy az adás-vételeimet gördülékenyen bonyolítsam, tudod nekem is ez az érdekem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bubiszaszi (677) (Vevő)
Semleges
2011.05.04. 21:01:10
1450859048
Az eladó villámgyors és kedves, de sajnos a termékek durván foltosak, még otthoni használatra sem alkalmasak. A termékleírásban minimális bolyhosodás szerepelt, a fotókon a digitális technikáknak köszönhetően a hibák nem láthatóak, így a pólók siralmas valódi állapota csak a csomag átvétele után derült ki.
Másik fél: Kedves Szilvi, hagyjuk már ezt a digitális fotózás hivatkozást! A termékek a leírtaknak megfeleltek, minimális bolyhosodás volt rajtuk, ahogy leírtam. Ha Te csak újat adsz a gyermekedre, ne licitálj használt aukción. Nekem is vannak gyermekeim, porrongyot én sem teszek fel, 7000 eladásból még nem is volt ilyen visszajelzésem.
Sajnálom a kommunikáció hiányát, és hogy csalódtál, ha ennyire kritikus vagy, újat kell vásárolni, és boltban. Nem tudok orvosolni olyan problémát, amiről nem tudok. Talán mert nem létezik?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bubiszaszi (677) (Vevő)
Semleges
2011.05.04. 20:55:10
1450492372
Az eladó villámgyors és kedves,de sajnos a termékek durván foltosak,gyakorlatilag használhatatlanok. Az aukcióhoz mellékelt fotók profik, mert a digitális technikáknak köszönhetően nem látszódnak rajtuk a hibák, csak a csomag átvétele után szembesültem a pólók lehangoló állapotával.
Másik fél: Én pedig az értékelésből értesültem a kedves vevő problémájával, ami nem fedi a valóságot. A felsők egy gyermek által használt ruhácskák, állapotuk megegyezett a képen láthatóval, túlzás amit írt, de ha problémája volt korrektebb lett volna ha megbeszéljük, és nem egyből értékel, de így sajnos nem tudom orvosolni. Újat, boltban lehet vásárolni, itt a termékleírásban feltüntettem hogy a kislányomé volt. Durván foltosat, használhatatlant nem teszek fel.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bubiszaszi (677) (Vevő)
Semleges
2011.05.04. 20:50:26
1448907922
Az eladó villámgyors,kedves,de a termék foltos, a hozzá kapott öv használhatatlan.
Másik fél: A szoknya két alkalommal volt a kislányomon, a hozzá való övvel. Mitől lenne használhatatlan?
Az értékelés nem fedi a valóságot. Ha ez mind igaz lenne, talán engem keresett volna meg először.
Sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos nem sikerült az adásvétel
Másik fél: Jesszusom! 2009-ben nem sikerült, mert nem reagáltál semmire. Most 2011. van. Te még itt vagy?
Köszönöm szépen az értékelést! BUÉK!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Anyatigris22 (381) (Vevő)
Semleges
2011.03.25. 22:05:28
1442339537
Írtam e-mailt múlt héten,hogy a héten mikor vehetném át,de nem jött válasz.Sajnálom
Másik fél: 3 hete várok türelemmel. Ha mailt kapok, szoktam válaszolni. Sajnálom...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elnézést kérek az eladótól, az én hibámból nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tőbbet ilyet nem csinálok hogy más helyett licitálok bocsánat
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kölcsönösen elvesztettük egymást valahol, nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elnézést, az én hibám, hogy az adásvétel nem jött létre.
Másik fél: Sajnálom, talán majd legközelebb.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tothandrea27 (113) (Vevő)
Semleges
2010.04.23. 21:16:16
164914863
Nagyon kedves Vaterás:)
Másik fél: Talán majd legközelebb.... :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kívánok szöveges értékelést megadni.
Másik fél: Igazán sajnálom! Így sajnos nem tudom 5 hónap elteltével mi lehet a problémád, a megnyert terméket személyesen vetted át.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Abszolut gyors, és korrekt vevő, sajnos a termékkel voltak olyan gondok amiket énsem tudtam így nem került eladásra! Pzitívat adnék ha lehetne! Ajánlom mindenkinek!
Másik fél: Sajnálom! Volt már sikeres üzletünk, remélem még lesz is. Ez most nem sikerült.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos elfelejtetem pedig csini darab volt.
Másik fél: Kedves Dia! Nálam elfelejteni is nehéz, mert mielőtt értékelek több emlékeztető mailt küldök mindenkinek. Mit mondhatnék, ha az értékeléshez is 5 hónap kellett. Sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kerestem többször is, de nem reagált:(
Másik fél: Több mint egy hónapot vártam az utalásodra, kár volt. Én még nem értékeltelek, de mivel utalás helyett te ezt tetted, én sem várok tovább.
Szerencsére a többi üzletkötésem gördülékenyen zajlik, nem jellemző hogy aki keres, nem tud elérni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos már nem volt meg a termék, de az eladó korrekt volt.
Másik fél: Elnézést kérek a kellemetlenségért, sajnos így van, két féle volt a cirkusz játékból, ez a fajta elfogyott, és nem tudtam pótolni, bár a vevő nagyon kedves és türelmes volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnálom...
Másik fél: Én is. Bár ilyen gyorsan reagált volna a mailekre is, mint az értékelésre!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnálpom..
Másik fél: Én is. Bár ilyen gyorsan reagált volna a mailekre is, mint az értékelésre!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szazsu56_v (208) (Vevő)
Semleges
2009.09.22. 13:33:37
138556791
semmi gond nem lett volna, csak a másik e-mail címemre jöttek a levelek és azt nem néztem meg hónapokig. Telefonon beszéltünk és tényleg szerettem volna megvenni a terméket,aztán az én hibámból nem jött össze. Korrekt, rendes Vaterás és BOCSI!!!
Másik fél: Sajnálom, de a bocsi megtörtént. Igazából csak azt nem értem, hogy ha szeretted volna az ágyneműt, 6 hónap után tűnt fel, hogy valami gond lehet a kapcsolatfelvétellel, vagy csak az értékelés tartott ilyen sokáig? Én ha vásárolok valamit, jelentkezni szoktam, így elkerülhető hogy az eladó levelei félre menjenek! Mindenesetre az élő mail címedet szinkronba kellene hozni a vaterán beregisztrálttal, a sikeresebb aukciózás érdekében!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megkaptam az árut, bár kicsit nehézkes volt a kapcsolatfelvétel.
Másik fél: A vatera által kiküldött automata értesítőben 2 tel. szám van megadva amiken el lehet érni. Eddig még mindig sikerült mindenkinek. Itt sem a kapcsolatfelvétellel volt a probléma, hanem azzal, hogy a kedves vevő egyik délelőtt a kapuból telefonált hogy megérkezett a termékért, de miután mi is dolgozunk, előtte talán egyeztetni kellett volna. Ennek ellenére saját költségemen postáztam a csomagot, pozitívra értékeltem. Köszönöm a vásárlást, további sikeres aukciózást kívánok! Magdalin
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
148426.Bluevi (83) (Vevő)
Semleges
2009.02.21. 09:28:58
116860968
A választott termék ponosan megérkezett, azonban a postai szállítás közben megsérült. Sajnos, valóban, ezt nem azonnal jeleztem... ...ami az én saram...
Ennek ellenére megbízható partnernek érzem!
Másik fél: Nagyon sajnálom, ha a posta hibájából nem volt pozitív élmény a vásárlás, de valóban azt gondolom hogy ezt azonnal jelezned kellett volna, nem pedig 2 hónap múlva. :( Így már reklamálni sem tudunk...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors ,pontos partner.Mégis,más árú érkezett mint amit vártunk.
Másik fél: A kedves vevő 4/6 évesre való Eperkés esőkabátra licitált, és azt is kapta. A terméken lévő minta nem tetszett neki, állítólag nem az volt rajta mint a képen.Én kérek elnézést a gyártó nevében hogy ezen a kabáton Eperke jobbra nézett nem pedig balra! Ennek ellenére felajánlottam hogy kicserélem, de akinek nem lehet segíteni még jóindulattal sem, annak sajnos én sem tudok!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
0000000000000000000000
Másik fél: Szegénykém, most erre mit írjak? Ide jössz a vaterára szórakozni, nem veszed át a licitált terméket, majd közel egy év múlva, 11 hónap elteltével adsz egy semlegest!? Fejlődőképes vagy, mert legalább az oldalra visszataláltál! Csekély kitartással még szép eredményeket érhetsz el! :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adás-vétel nem jött létre.Semmi gond majd leggközelebb.
Másik fél: Valóban nem jött létre, ennek ellenére én pozitívra értékeltem az aukciót, és kifizettem a jutalékot! Köszönöm szépen a pozitív hozzáállást!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nézd én nem kaptam emailt ha feltünt volna soha senki nem problémázott.mert megbizható vagyok mértnem csörögtél rám esetleg.én 3 gyerek mellett nemtudom néha hol ál a fejem.értékelés hejett hivhattál volna
Másik fél: Sem a mailek, sem a fiz.emlékeztető nem megy át egy hónap alatt?A legtöbb embernek van családja, nekem is, neked is,már akkor is volt amikor licitáltál! Telefonálok,ha zavar van a kapcsolatban,de ez esetben kapcsolat sem volt. :p
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
