szupibazar (171) 99.42% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 172 | 237 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 15 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 186 | 253 adásvétel |
| Az eladóként kapott 187 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos az eladóval nem sikerült felvennem a kapcsolatot, mert a megadott telefonszám nem létező szám volt, e-mailre pedig nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.vargaszilvia78 (234) (Vevő)
Semleges
2013.02.09. 11:48:08
1696329611
Minden rendben mennt. A pizsi felső sajnos annyira rossz állapotban volt (eper), hogy szanaszét morzsolódott mosás után, így ki kellett dobnom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ki volt égetve egy ponton a ruha és dohányfüst szagú volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet nem jött létre, mert sajnos mégsem volt annyi esőruhájuk, amennyit kértem és leütöttem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Végül nem kaptam meg a terméket, mert nem találta meg az eladó a raktárban. Ennek ellenére nagyon korrekt eladó, pénzt visszautalta, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon sokáig kellett várni arra, hogy megkapjam a számlaszámot, hogy tudjak utalni. nem vette fel a telefont. és utána hiába kültem el rögtön a pénzt, utána is sokat kellett várni, hogy megjöjjön a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon sokáig kellett várni arra, hogy megkapjam a számlaszámot, hogy tudjak utalni. nem vette fel a telefont. és utána hiába kültem el rögtön a pénzt, utána is sokat kellett várni, hogy megjöjjön a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék minőségileg nem felelt meg, de az eladó korrektül intézte az ügyet. A termék árát a postaköltséggel együtt visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem kaptam meg a terméket, az eladó nem is szólt, hogy nem fogom megkapni, csak egy borítékban visszaküldte az árát a nadrágnak. De a postaktsg amivel többet fizettem, hogy 2 nadrág jön, már nem jött vissza......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2487162.teleki82 (59) (Vevő)
Semleges
2012.08.23. 22:44:20
1616039690
Elégedett vagyok köszönöm. Bár legközelebb kérlek gyorsabb legyen a lebonyolítás vagy legalább szólj kérlek, hogy mikor tudod küldeni a terméket, de nincs harag :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A felsőn hátul egy sárga folt volt, amit nem írtak a termékleírásban. Sajnos mosással sem jött ki, csak halványult.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Véletlenül más terméket kaptam, de korrektül javította a hibát. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, kommunikatív eladó, csak a termékleírásból lényeges, hibát jelző információ hiányzott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megegyeztünk!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termék a mai napig nem működik úgy ahogy kellene és ahogy le volt írva ezért csalódott vagyok mert ajándék volt a kislányaimnak!Az eladó segítőkész,kapcsolattartó és rugalmas volt csak sajnos a termék hibás!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
