Eda037 (519) 98.69% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 526 | 721 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 21 | 25 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 554 | 753 adásvétel |
| Az eladóként kapott 467 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
rsmarket5 (4249) (Eladó)
Semleges
2016.10.20. 14:26:32
2344362446
Sajnos a mai napig nem utalta az árát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos nem keresteAz én hibám miatt nem jött létre az üzlet. Figyelmetlen voltam,mert nem volt 46-os méretben a bakancs.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Client:34511332 (0) (Vevő)
Semleges
2014.04.27. 11:01:09
1881365255
A termékkel elégedett voltam, de nekem sürgős lett volna a szállítás és ez nem teljesült.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a szállításnál a posta nem tudta kikézbesíteni a megadott címre, mert hiányos volt a címzés. A címzésből kimaradt a cégnév, ahová kértem. Egyébként segítőkész volt. Őt kértem, hogy derítse ki, hol van a csomag. Miután megadta a posta számát, el kellett mennem az áruért,így nekem ez plusz üzemanyag ktg-be is került.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tomiviki (3787) (Eladó)
Semleges
2013.11.08. 13:56:23
1825148870
Sajnálom, talán máskor! jó kapcsolattartó! ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem jött össze az adás-vétel mert kicsi lett volna a csizma , így inkább elálltam a vásárlástól! Az eladó ettől függetlenül kedves megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ezsolesz (166) (Eladó)
Semleges
2013.08.18. 10:44:32
1779354371
Többszöri megkeresésre sem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A kialakult helyzetről a vevőt tájékoztattam - a termék értékének az utalása még nem történt meg -, elnézését kértem a tranzakció meghiusulása miatt, igyekeztem kárpótolni. (a rendszer nem engedte a pozitív kategóriát választanom, csak ezért jelöltem be a semlegest)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Előre nem látható helyzetből adódóan - az eladó részéről - a termék eladása meghiusult.A vevő nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jelentkezettA vevő nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jelentkezettAz áru rendben megérkezett, azonban 4 (!!!) hetet kellett várnom rá. Az eladó az email-jeimre nem reagált. Se magyarázat se semmi, előfordulhat hogy közbejönnek fontosabb dolgok, de illene jelezni vagy bocsánatot kérni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru rendben megérkezett, azonban 4 (!!!) hetet kellett várnom rá. Az eladó az email-jeimre nem reagált. Se magyarázat se semmi, előfordulhat hogy közbejönnek fontosabb dolgok, de illene jelezni vagy bocsánatot kérni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SJmester65 (279) (Eladó)
Semleges
2013.06.24. 11:20:09
1760441057
Sajnos a vevő sem a levelemre, sem a telefonomra nem reagált. Ìgy az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevőnek nem felelt meg az áru, így az adásvétel nem jött létre. Sajnos pozitív minősítést nem tudok adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A közbejött családi okok miatt, nem tudom átvenni a garnitúrát. Sajnálom. Az eladó nagyon megértő és kedves volt. köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mariska100 (542) (Eladó)
Semleges
2012.10.29. 14:39:48
1660129913
Egyéb váratlan kiadás miatt az adás-vétel nem jött létre!A vevő korrekt volt,mert időben jelezte!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb váratlan kiadás miatt az adás-vétel nem jött létre!A vevő korrekt volt,mert időben jelezte!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
678343.brigi200 (1543) (Eladó)
Semleges
2012.10.26. 20:32:07
1660302209
Sajnálom, ez nem jött össze, de a partner rugalmas, elérhető tehát mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék teljesen megfelelt a leírtakkal. Kapcsolat tartási problémáim voltak, az árú eléggé megkésve érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabozo11 (167) (Vevő)
Semleges
2012.09.05. 14:38:43
1615372664
?????????????????????
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szabozo11 (167) (Vevő)
Semleges
2012.09.05. 14:38:21
1615351334
????????????????????
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Juhaszdora93 (99) (Vevő)
Semleges
2012.08.27. 10:50:39
1629517457
A partner nem jelentkezett,az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pribipetra (34) (Vevő)
Semleges
2012.08.01. 11:08:27
1612281308
Nagyon jó állapotú terméket kaptam, tetszik és köszönöm. Az adás-vétel kicsit hosszabb volt a vártnál, de még belefér.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rogermoore_a (0) (Vevő)
Semleges
2012.07.22. 18:28:17
1604766326
A terméket nem kaphattam meg,mert az elado olyan bankot jelölt meg,ahova nem utalok át pénzt.Emailben rozsaszin csekket javasolt,ami megfelelt volna,de nem jutottam el postára.Pár nap mulva emailben jelezte,hogy inkább ujra értékesiti a terméket,nem várja tovább az átutalást.Innentöl nem eröltettem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden ok volt !! Köszönöm !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok volt !! Köszönöm !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
