davidoff77_a (211) 99.07% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
zalanbendeguz (192) (Eladó)
Semleges
2011.10.16. 11:54:25
151269020
Nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pozitívat adnék, de sikertelen adásvételnél ezt a vatera nem engedélyezi, sajnos nem tudtunk időpontot egyeztetni, további jó vaterázást kívánok! és BÚÉK!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A rendszer miatt értékelnem kellett, a termék még átvehető.
Másik fél: Köszönöm a türelmét, de sajnos idő hiánya miatt nem tudok érte menni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
marcipici (679) (Eladó)
Semleges
2009.10.12. 14:42:18
150981072
Ugyan csak egy 1 Ft-os tételről van szó, de többszöri mailem, telefonhívásom ellenére sem jelentkezett a termékért. Ezért azt újra meghirdetem. Sajnálom.
Másik fél: Köszönöm a rugalmasságot. Sajnos nem tudok elmenni semmiért, mert nem fér bele az időmbe. Megértő partner, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kandi723 (2144) (Eladó)
Semleges
2009.10.12. 11:21:49
151034780
Elég régen megnyerte a könyvet. Még vártam volna, de a rendszer kérte az értékelést.
Másik fél: Köszönöm a rugalmasságot. Sajnos nem tudok elmenni semmiért, mert nem fér bele az időmbe. Megértő partner, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárló eleinte kapcsolattartó és közvetlen volt,aztán eltünt.Nem igazán volt szüksége a vásárolt
dolgokra mint ahogy ezt utoljára a telefonon említette is.Végül mégis abban maradtunk hogy jön és
átveszi a termékeket.Nem jött. Végül is azért nem negatív mert kultúráltan viselkedett.
Másik fél: Köszönöm a rugalmasságot. Sajnos nem tudok elmenni semmiért, mert nem fér bele az időmbe. Megértő partner, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárló eleinte kapcsolattartó és közvetlen volt,aztán eltünt.Nem igazán volt szüksége a vásárolt
dolgokra mint ahogy ezt utoljára a telefonon említette is.Végül mégis abban maradtunk hogy jön és
átveszi a termékeket.Nem jött. Végül is azért nem negatív mert kultúráltan viselkedett.
Másik fél: Köszönöm a rugalmasságot. Sajnos nem tudok elmenni semmiért, mert nem fér bele az időmbe. Megértő partner, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárló eleinte kapcsolattartó és közvetlen volt,aztán eltünt.Nem igazán volt szüksége a vásárolt
dolgokra mint ahogy ezt utoljára a telefonon említette is.Végül mégis abban maradtunk hogy jön és
átveszi a termékeket.Nem jött. Végül is azért nem negatív mert kultúráltan viselkedett.
Másik fél: Köszönöm a rugalmasságot. Sajnos nem tudok elmenni semmiért, mert nem fér bele az időmbe. Megértő partner, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárló eleinte kapcsolattartó és közvetlen volt,aztán eltünt.Nem igazán volt szüksége a vásárolt
dolgokra mint ahogy ezt utoljára a telefonon említette is.Végül mégis abban maradtunk hogy jön és
átveszi a termékeket.Nem jött. Végül is azért nem negatív mert kultúráltan viselkedett.
Másik fél: Köszönöm a rugalmasságot. Sajnos nem tudok elmenni semmiért, mert nem fér bele az időmbe. Megértő partner, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárló eleinte kapcsolattartó és közvetlen volt,aztán eltünt.Nem igazán volt szüksége a vásárolt dolgokra mint ahogy ezt utoljára a telefonon említette is.Végül mégis abban maradtunk hogy jön és átveszi a termékeket.Nem jött.
Végül is azért nem negatív mert kultúráltan viselkedett.
Másik fél: Köszönöm a rugalmasságot. Sajnos nem tudok elmenni semmiért, mert nem fér bele az időmbe. Megértő partner, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
helloattila (2369) (Eladó)
Semleges
2009.09.20. 12:27:38
151211392
többszöri email-es megkeresésre se jelentkezett. Az árut újra meghirdetem. Semleges, és nem negativ, mert közel 200 pozitiv értékelése van.
Másik fél: Köszönöm a rugalmasságot. Sajnos nem tudok elmenni semmiért, mert nem fél bele az időmbe. Megértő partner, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
helloattila (2369) (Eladó)
Semleges
2009.09.20. 12:27:16
151211321
többszöri email-es megkeresésre se jelentkezett. Az árut újra meghirdetem. Semleges, és nem negativ, mert közel 200 pozitiv értékelése van.
Másik fél: Köszönöm a rugalmasságot. Sajnos nem tudok elmenni semmiért, mert nem fél bele az időmbe. Megértő partner, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
helloattila (2369) (Eladó)
Semleges
2009.09.20. 12:26:53
151211087
többszöri email-es megkeresésre se jelentkezett. Az árut újra meghirdetem. Semleges, és nem negativ, mert közel 200 pozitiv értékelése van.
Másik fél: Köszönöm a rugalmasságot. Sajnos nem tudok elmenni semmiért, mert nem fél bele az időmbe. Megértő partner, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nehézkes egyeztetési próbálkozások után a tranzakció sikeresen megtörtént.
Másik fél: Mindent leírtam az értékelésemben.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
attilaponczok (348) (Eladó)
Semleges
2009.08.03. 20:54:32
151076024
nagyon komoly és szimpatikus ember de a méretproblémák miatt az adásvétel nemsikerült,köszönök mindent...
Másik fél: .
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
80209.kismuveszur_v (0) (Vevő)
Semleges
2009.02.25. 11:50:58
100154912
Mivel külföldre kellett utaznom a terméket nem vettem át, és erről sajnos elfelejtettem tájékoztatni az eladót.
Másik fél: Mindent leírt a vásárló.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható,nagyon rendes,rugalmas eladó! Mindenkinek szívből ajánlom!Az üzlet nem jött létre, mert a kép színben mást mutatott. Nem illett a meglévő bútorokhoz.
Másik fél: Sajnos, a fényképpel és a pontos leírással sem tudunk mindent tökéletesen átadni a termékről. A
vásárló nagyon rendes volt, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
243103.novel68 (302) (Vevő)
Semleges
2007.12.19. 05:56:23
45266206
Elmentem megnézni a szekrényt, de sajnos a kép alapján másnak képzeltem, ezért nem vettem meg.
Másik fél: Sajnos, a fényképpel és a pontos leírással sem tudunk mindent tökéletesen átadni a termékről. A vásárló nagyon rendes volt, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, hogy nem tudtuk elérni egymást. Én e-mailen próbálkoztam, mivel nem kaptam választ, letettem a vételről.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A leírásból nem derült ki minden részlet! Korect ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
balazsgabor_v (23) (Vevő)
Semleges
2006.05.29. 14:33:03
8373074
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt partner, betartja a megbeszélteket!
Másik fél: Csak ajánlani tudom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner. Az árú nagyjából megfelelt az előzetes információknak, csak sajnos
másmilyet kerestem, és az eltérés a fényképen nem volt látható. Még egyszer köszönöm a
megértést.
Másik fél: Korrekt partner. Csak ajánlani tudom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Maximálisan korrekt partner. Az árú teljesen megfelelt az előzetes információknak, csak sajnos kicsit másmilyet kerestem, és az eltérés fényképen nem volt látható. Még egyszer köszönöm a megértést.
Másik fél: Korrekt partner, csak ajánlani tudom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben.majd megyek a butorert.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, megértő partner. Remélem, még találkozunk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
