KENWORTHW900 (362) 99.73% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 363 | 1042 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 36 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 377 | 1079 adásvétel |
| Az eladóként kapott 88 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A termékkel kapcsolatosan a vevő oldaláról felvetett probléma miatt az üzlet nem jött létre. Korrekt partner ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyeztetési probléma a termékkel kapcsolatbanAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék újként volt feltüntetve, de hiányos volt. Az eladó közlése szerint ő nem tudott az alkatrész hiányáról. Ezért adtam semlegeset.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Voltak problémák, de nem ér annyit az ügy, hogy tovább foglalkozzak vele.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK,de nem felelt meg az áru.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt csak egy kis félreértés történt.Sajnos pozitívat nem adhatok (mert nem történt adás-vétel) csak ezért semleges, egyébként korrekt segítőkész eladó.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött létre...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció miattam nem jött létre, mert kiderült meg van a film. Nagyon megértő , korrekt partner. Köszi neki.
Másik fél: Nem történt semmi baj,a dolog megbeszélve.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
CollectMatchbox (2) (Vevő)
Semleges
2007.11.25. 20:52:16
41350343
Az árut átvettem, de a leírtakkal ellentétben nem hibátlan volt, hanem átfestett roncs, teljesen értéktelen.
Másik fél: A leírás nem teljesen valós,igaz,hogy nem volt kifogástalan,de attól még nem értéktelen roncs!!A modell árának többségét visszaküldtem,amit magamtól ajánlottam fel,ilyenkor ezt is illene leírni...Hmm..Sajnálom,hogy így lett,de azt e-mailban megírtam,miért.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pedig jó lett volna
Másik fél: Igen,kissé elkésett "értékelés".Akkor megbeszéltük,miért történt úgy,nem csak rajtam múlt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó visszalépett.
Másik fél: Sajnos,nem csak rajtam múlt,nem tehettem mást.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó visszalépett.
Másik fél: Sajnos,nem csak rajtam múlt,nem tehettem mást.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajna nem jött össze.
Másik fél: Sajnálom én is,nemcsak rajtam múlt,köszönöm a megértést!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajna nem jött össze.
Másik fél: Sajnálom én is,nemcsak rajtam múlt,köszönöm a megértést!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajna nem jött össze.
Másik fél: Sajnálom én is,nemcsak rajtam múlt,köszönöm a megértést!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajna nem jött össze.
Másik fél: Sajnálom én is,nemcsak rajtam múlt,köszönöm a megértést!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajna nem jött össze.
Másik fél: Sajnálom én is,nemcsak rajtam múlt,köszönöm a megértést!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajna nem jött össze.
Másik fél: Sajnálom én is,nemcsak rajtam múlt,köszönöm a megértést!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajna nem jött össze.
Másik fél: Sajnálom én is,nemcsak rajtam múlt,köszönöm a megértést!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajna nem jött össze.
Másik fél: Sajnálom én is,nem csak rajtam múlt,köszönöm a megértést!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajna nem jött össze.
Másik fél: Sajnálom én is,nemcsak rajtam múlt,köszönöm a megértést!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajna nem jött össze.
Másik fél: Sajnálom én is,nemcsak rajtam múlt,köszönöm a megértést!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajna nem jött össze.
Másik fél: Sajnos nem sikerült,rajtam kívülálló okok miatt is.Köszönöm a megértést!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajna nem jött össze.
Másik fél: Sajnálom én is,nemcsak rajtam múlt,köszönöm a megértést!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajna nem jött össze.
Másik fél: Sajnálom én is nemcsak rajtam múlt,köszönöm a megértést!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó visszalépett az árú eladásától személyes okokra hivatkozva, amit megértettem, nem tehettem mást. Ettől függetlenül szimpatikus vaterás...
Másik fél: Sajnálom,hogy így alakult.Köszönöm a megértést!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó visszalépett az árú eladásától személyes okokra hivatkozva, amit megértettem, nem tehettem mást. Ettől függetlenül szimpatikus vaterás...
Másik fél: Sajnos így alakult.Köszönöm a megértést!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó visszalépett az árú eladásától személyes okokra hivatkozva, amit megértettem, nem tehettem mást. Ettől függetlenül szimpatikus vaterás...
Másik fél: Sajnálom,hogy így alakult.Köszönöm a megértést!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó visszalépett az árú eladásától személyes okokra hivatkozva, amit megértettem, nem tehettem mást. Ettől függetlenül szimpatikus vaterás...
Másik fél: Sajnálom,hogy így alakult.Köszönöm a megértést!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó visszalépett az árú eladásától személyes okokra hivatkozva, amit megértettem, nem tehettem mást. Ettől függetlenül szimpatikus vaterás...
Másik fél: Sajnálom,hogy így alakult.Köszönöm a megértést!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
461642.minicarmen (326) (Vevő)
Semleges
2007.07.24. 21:43:52
30360277
Nem értettem tisztán, hogy miért nem tudja oda adni a matchboxot, de rajtam nem múlt az adás-vétel.
Másik fél: Nemcsak az enyémek,emiatt nem adhattam őket,azért írtam,hogy nemcsak rajtam múlt.Sajnálom hogy így
alakult.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az emberseg tobet er mint 5 db. MATCHBOX.
Másik fél: Igen,az emberséghez a megértés is hozzátartozik!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kar hogy ijen emberek is vanak a VATERAN.
Másik fél: Igen,kár,hogy ilyen helyesen írni hiányosan tudók,és egy kis megértést mutatni nemnagyon tudók is vannak a vaterán.Kiváncsi lennék a helyemben mit tett volna? Itt kellett volna lennie,majd megértené,talán.-köszönöm-
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Meg gondolta magat , nem eladok a termekek.
Másik fél: Az eladás,mint mondtam nemcsak rajtam múlt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bisztos nem uzletelunk soha.
Másik fél: Biztos nem kell,ha nem akarja,nem erőltetem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tranzakcio nem jot letre , mivel mar nem volt hajlando eladni a megnyert termeket.
Másik fél: Nem jött létre,de ha nem tudja pontosan miről van szó,vagy csak nehéz megérteni,akkor nem erőltetem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
