tothkitta (137) 98.58% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 139 | 143 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 148 | 152 adásvétel |
| Az eladóként kapott 46 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az eladóval hamar lebonyolódott az üzlet,viszonylag elégedett voltam az áruval!A szállítást saját magamnak kellett lebonyolítani!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó téves árat tüntetett fel a terméklapon, ami a leütés után tisztázódott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon korrekt volt engedett az árból, de sajnos családi okból én visszaléptem a vételtől bocsi bocsi
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pete27_a (790) (Eladó)
Semleges
2012.02.13. 11:47:35
1548954989
no comment,a termék sajnos felbontásra került,visszavásároltam,de újként már nem tudom eladni.csak a jókedvem miatt adok semleges értékelést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Zsoltika29_v (121) (Vevő)
Semleges
2011.05.27. 09:50:59
1457998489
Rendes volt az eladó, mert a felsőt 1800 ft postával együtt odaadta nekem, ebből a posta 630 ft. De a termék nagyon használt bolyhos s a minta is töredezett rajta s már feljövőbe is van helyenként. Ez nem volt feltüntetve csak az h "használt, de jó állapotú" nekem sajnos ez nem fér bele a jó állapotba. Így már a 1170 ft-os felső nem ért annyit s nem is vettem volna meg ha tudom. Ezért semleges de ha még a kedvezményt sem kaptam volna meg, akkor negatív lett volna. Sajnálom :-((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a vatera rendszere nem engedi a pozitív értékelést pedig az lenne!! Gyors pontos lebonyolítás!!! Hibátlan kapcsolattartás!!! Ajánlom bátran!!! Sok+++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Előre egyeztettük hogy csak akkor kerül megvételre a termék ha kompatibilis a kocsihozAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az adás-vétel önhibánkon kívüli okból nem jött létre, de az eladó igen korrekt módon viszonyult a helyzethez!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
