siriyoham (1583) 99.81% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1586 | 3732 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1600 | 3746 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1119 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
6312211.mikulasne (11) (Vevő)
Semleges
2012.04.17. 09:26:03
1563797867
Az áru átvétele az én hibámból nem történt meg,sajnálom.
Másik fél: Minden rendben, de nekem ettől még pozitív járt volna.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1951437.eddykriszti (2) (Vevő)
Semleges
2011.07.21. 19:33:29
1460927811
Nagyon tetszik a medál :)
Másik fél: Örülök neki! :)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A fényképen nagyon szép volt a karkötő. A valóságban egy színtelen, átlátszó terméket kaptam. Elégedetlen vagyok.
Másik fél: Ha elégedett, akkor tudassa mindenkivel, ha nem, akkor tudassa velem! :) Az aukcióban jelezve volt, hogy nagyon áttetszőek a szemek és a közeli képek is ezt mutatták.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A medál nem kő, hanem üveg volt
Másik fél: Csak nézzen utána legalább a Wikipediában, hogy valójában mit vett, vagy csak írjon egy emailt, és máris pozitívan értékelt volna, mert a medál tényleg cseresznyekvarc. A termékeim nevére, valódiságára élettartam garanciát vállalok, és ha bárki azt gondolja, hogy problémája van, vagy segítségre van szüksége, az nyugodtan szóljon, mert mindig együttműködöm és mindennek legvégül jó végkifejlete lesz.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Semmivel sem volt gond....csak a kő mérete meglepett.
Másik fél: Az aukcióban szerepelt a mérete, akkor miért nem pozitív?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a termék nem egészen volt olyan, amit vártam, de készségesen megoldottuk együtt a helyzetet
Másik fél: Más színre számított, pedig jó minőségű képek voltak fent a termékről. Köszönjük az elismerő szavakat, és ha bármi egyéb kérdés-kérés van, továbbra is készségesen segítünk!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VelenceiKalmaar (224) (Vevő)
Semleges
2009.12.09. 19:07:33
154512960
AZ adásvétel nem jött létre.
Másik fél: Így jártunk.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pestiné_Vörös_Magdolna (425) (Vevő)
Semleges
2009.07.13. 09:42:27
148719783
Őszinte véleményemet az "eladó" felé már korábban tolmácsoltam.
A MÁR NEKI MEGÍRTAKON KÍVÜL NEM KÍVÁNOK TÖBBET SZÓT SEM EJTENI ERRŐL AZ ADÁS-VÉTELRŐL...
Másik fél: Köszönjük szépen. Mi úgy gondoljuk mindent megtettünk. Ha írt, hogy nem tökéletes, akkor szeretettel segítünk. Kellemes napot és további sikert a vaterán!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
allendepark4 (154) (Eladó)
Semleges
2007.12.12. 08:06:23
44326145
Az adás-vétel sajnos nem jött létre mert a Srató gitárral nem hozta a várt zajcsillapítást a pedál.
Másik fél: Így van, köszönöm a kipróbálási lehetőséget!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A kapcsolatteremtés sikeres és gyors volt, de kiderült, hogy a számítógépében nincs SATA port így nem tudja használni a HDD-t. Nagyon pozitív volt a hozzáállása, ha ragaszkodom az adásvételhez megvette volna. Mindenkinek ajánlom, ez most egy téves licitje volt.
Másik fél: Mégsem felelt meg a termék és erre ő hívta fel a figyelmemet. Köszönöm a pozitív hozzáállást és a korrekt véleményt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a partner nagyon korrekt modon állt a dolgokhoz ő is a tévedés áldozata lett és mindketen elnézést kértünk egymástol és ajánlom mindenkinek a vaterán
Másik fél: Nagyon ajánlom én is őt, további sok sikert a vaterán!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
