312075.sig301 (69) 98.59% felhasználó összefoglaló oldala

98.59% pozitív visszajelzés
(70 Felhasználó adta)
98.59% pozitív visszajelzés
(70 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 70 109 adásvétel
Semleges: 3 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 74 113 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2007.06.18.
Utolsó belépés: 2010.01.02. 08:11
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

popisten (55) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2008.05.31. 05:30:26

Termékkód

67861205

sajnos a méretei miatt nem sikerült elhoznom, senki nem hozta le a 9. emeletről... De nagyon megértő volt az eladó.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

379098.OctopusKing (396) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2008.03.18. 09:54:19

Termékkód

57143992

Az eladó türelmetlensége meglepett,de elfogadom a döntését.Amúgy infói személyiségi jogokat sértenek!!!!!!!!!!!E-mailt írtam, s nem hirdetményt függesztettem ki!!!!!!!!!
Másik fél: A ,,vevő" TÜRELMETLENSÉGET emleget!!! Az árút március 4.-én leütötte. 5.-én felvettem vele a kapcsolatot. 9.-én megírtam neki, hogy ,,hoppá" , itt állok a BECSOMAGOLT doboz mellett, de nem tudom megcímezni, mert elfelejtette megírni a címét.( mindenkivel előfordul ) Másnap reggel - 10.-én - megkaptam a címét. 12.-én este írtam neki, hogy még nem érkezett meg a számlámra és érdeklődni szeretnék, hogy mikor fog. Erre nem is kaptam választ! Ezután vártam még 5 napot és 17.-én megírtam neki, hogy mivel holnap (18.-a)két hete, hogy leütötte, amennyiben szerda reggel nincs a számlán, úgy veszem, hogy eláll az üzlettől és újra felrakom! Az üzletet kultúráltan és megértően jellemeztem!VICC!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Misteryx_a (688) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2007.08.17. 17:41:29

Termékkód

30441291

A vevő nem jött az árúért.
Másik fél: Az üzlet az én hibámból hiúsúlt meg. Rendkívűl korrekt,rugalmas, megbízható partner! Ajánlom mindenkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.