312075.sig301 (69) 98.59% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
sajnos a méretei miatt nem sikerült elhoznom, senki nem hozta le a 9. emeletről... De nagyon megértő volt az eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
379098.OctopusKing (396) (Vevő)
Semleges
2008.03.18. 09:54:19
57143992
Az eladó türelmetlensége meglepett,de elfogadom a döntését.Amúgy infói személyiségi jogokat sértenek!!!!!!!!!!!E-mailt írtam, s nem hirdetményt függesztettem ki!!!!!!!!!
Másik fél: A ,,vevő" TÜRELMETLENSÉGET emleget!!!
Az árút március 4.-én leütötte. 5.-én felvettem vele a kapcsolatot. 9.-én megírtam neki, hogy ,,hoppá" , itt állok a BECSOMAGOLT doboz mellett, de nem tudom megcímezni, mert elfelejtette megírni a címét.( mindenkivel előfordul ) Másnap reggel - 10.-én - megkaptam a címét. 12.-én este írtam neki, hogy még nem érkezett meg a számlámra és érdeklődni szeretnék, hogy mikor fog. Erre nem is kaptam választ! Ezután vártam még 5 napot és 17.-én megírtam neki, hogy mivel holnap (18.-a)két hete, hogy leütötte, amennyiben szerda reggel nincs a számlán, úgy veszem, hogy eláll az üzlettől és újra felrakom! Az üzletet kultúráltan és megértően jellemeztem!VICC!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Misteryx_a (688) (Eladó)
Semleges
2007.08.17. 17:41:29
30441291
A vevő nem jött az árúért.
Másik fél: Az üzlet az én hibámból hiúsúlt meg.
Rendkívűl korrekt,rugalmas, megbízható partner!
Ajánlom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
