tommcellacky (2296) 99.96% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 4 | 2296 | 5563 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 34 | 39 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 4 | 2331 | 5603 adásvétel |
| Az eladóként kapott 436 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
23 nap alatt semmi életjel....tovább nem várok..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: 23 nap alatt semmi életjel....tovább nem várok..Konyvek300forinttol (8670) (Eladó)
Semleges
2024.07.03. 18:05:11
A vevő sajnos nem jelentkezett a könyvért
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A tranzakció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
17890764.bllvktr (-1) (Vevő)
Semleges
2019.10.20. 23:21:05
2813735792
Elneztem a leírást.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem találta meg a nekem eladott terméket. Pénzt visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Panzerfaust14 (650) (Eladó)
Semleges
2018.08.23. 08:46:17
2651017346
12nap alatt nem sikerült jelentkezni-e levelemre nem válaszolt, igy nem várok tovább!! nem ajánlom semmire , amire igen azt nem irnám ide!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ffcsilla (445) (Eladó)
Semleges
2018.07.28. 07:56:38
2642025827
Vevő jelezte,hogy más lemezt kapott.Keresem az ő lemezét.Még nem kaptam visszajelzést ,esetleg más is mást kapott s ott történt valami csere.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: folyamatban.................Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő a postaköltséget nem kalkulálta az adásvételbe. Így elállt az üzlettől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Client:38175996 (13) (Vevő)
Semleges
2015.10.31. 20:37:11
2122250804
A terméket postai úton, gondos csomagolással megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
siogo83 (1317) (Eladó)
Semleges
2014.03.27. 13:10:08
1861830347
Semlegest adok,mert nem tudhatom,miért nem sikerült átvennie a lemezt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vásárlónak 1 hónap alattsem sikerült átvenni a lemezt.77kackac (3230) (Eladó)
Semleges
2013.12.26. 08:24:48
1837559006
A kapcsolat tartásban nem volt gond,csak nem jött létre 21 nap alatt az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.horrigan_a (311) (Eladó)
Semleges
2013.06.27. 09:13:40
1764231218
A vevőnek nem felelt meg a termék, így az adás-vétel nem jött össze, egyébként minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
4137378.Copkillah (180) (Eladó)
Semleges
2012.12.22. 08:59:39
1680904799
Nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ha nehezen is, de a termék végül megérkezett.
Másik fél: Legszívesebben negatívot adnék a hozzáállása miatt ! Meg sem várja, hogy a posta odaérjen,
vádaskodik,(rossz cím, stb.) nem a valóságnak megfelelően értékel! Senkinek nem tudom ajánlani !
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem lett kifizetve és átvéve.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
3 hetet vártam a vételárra (termékleírás szerint erre a vevőnek 2 hét áll rendelkezésére), mivel a termék nem lett kifizetve és átvéve az adás-vétel nem jött létre....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
apostolpeter (217) (Eladó)
Semleges
2012.01.14. 21:25:25
1525279130
Kissé lassú, mindig én jelentkeztem, holott ő vásárolt tőlem. Ettől függetlenül végül minden lezajlott. Türelmetleneknek biztosan nem ajánlom. Egyébként korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
apostolpeter (217) (Eladó)
Semleges
2012.01.14. 21:24:59
1525280531
Kissé lassú, mindig én jelentkeztem, holott ő vásárolt tőlem. Ettől függetlenül végül minden lezajlott. Türelmetleneknek biztosan nem ajánlom. Egyébként korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Annak ellenére, hogy nem sikerült a tranzakció, az úriember korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Állítólagh 2x lett feladva a termék zárt aukcióra, ahol az e-mailben közölt nyertes már el isvitte, így a másik hiába jelentkezett rá.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Koromvadasz (220) (Vevő)
Semleges
2011.05.18. 17:54:33
180073024
Sajnálom,de én tehetek róla,hogy nem jött léte az üzlet,ennek ellenére mindenkinek tisztelettel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
janka199_a (263) (Vevő)
Semleges
2011.01.13. 12:55:33
184496633
Az eladó önhibáján kívül nem sikerült az átvételt nyélbeütni. A hozzáállása teljesen pozitív volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
varganyatanya (36) (Vevő)
Semleges
2010.11.16. 18:27:15
181663926
A szállítás komoly késedelmet szenvedett, de termék rendben volt. Köszönöm!
Másik fél: Benne volt a vatera által szabott időben.
Van aki dolgozik is mellette, ha nem tettszik vegyen boltból!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kissé lassan, de végül megérkezett az áru. Köszönjük.
Másik fél: Nem igaz. 2 hétbe belefért. Aki dolgozik nem mindig ér rá. Legközelebb vegyen üzletben!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
LASSÚ DE KORREKT
Másik fél: Nem igaz. 2 hétbe belefért. Aki dolgozik nem mindig ér rá. Legközelebb vegyen üzletben.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
148039.mokryviktor (182) (Eladó)
Semleges
2009.04.28. 12:54:50
131487474
Az úr elérte nálunk a leglassabban, legnehezebben lépő vásárló címet, azok közül akik eddig egyáltalán reagáltak. De a sok nógatás végén azért sikerült rendezni.
Másik fél: A valóságnak nem felel meg. Előbb személyesen volt megbeszélve, aztán utalás által. Azt írta rendben, tud várni, amíg megoldódik az átvétel kérdése. Semmiféle nógatás nem volt kikérem magamnak!!! Hazugság!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben lehetett, de a termék nem jött meg, elveszett.
Másik fél: Sajnos elveszett. Ajánlott partner !!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
késő lett volna a postázás
Másik fél: El kellett volna olvasni a vásárlás adatait, és látni, hogy utánvétel nincs megadva, és nem jellemtelenül levelet küldeni, aztán közölni, hogy nem kell az áru. Értékelésem tényeken alapu.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, hogy nem sikerült eljuttatni hozzá a terméket.
Másik fél: Sajnálom, hogy a posta miatt én kaptam semlegest.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudok vele mit kezdeni, de ez van. Sajnálom, hogy ez a történet így zárult, de nem érzem vétkesnek magamat.
Másik fél: Meg volt adva a vaterás telefonszám azt felhívtam. Ott közölték velem, hogy nem is vateráznak. 2 nap múlva jött az sms: felejtsem el és negatívoljak. Azt tettem. 7 hónap múlva jött ez a válasz.(furcsa) Az sms a számmal együtt még meg van, 2007 április 11 -én jött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
semmi extra
Másik fél: Megtudhatnám ennek az értelmetlen értékelésnek az okát?
Mi nem tetszett? Mert semmi visszajelzést nem küldött! Mi nem volt rendben?
Érthetetlen!!
(kezdő?)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen.
Másik fél: Én is köszönöm, de nem értem a semlegest?????????? Minden rendben ment.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos betegség miatt nem jött létre az üzlet.
Másik fél: Kedves Janitoka. Ha elmúlt a betegsége,és még érdekli a dolog, most is létrejöhet az üzlet. Visszatettem, lehet rá újból licitálni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Valószínüleg a Postán elveszett.
Másik fél: Mivel elsőbbségi levél volt -nem ajánlottan kérte- a postán elveszett a levél. Mindenkinek ajánlom a
biztosított leveleket! Nem a partnerrel volt a baj!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
206652.sellout_a (1166) (Eladó)
Semleges
2006.05.08. 13:20:09
3595688
Senkinek sem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka:Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
21611.molnar_a (481) (Eladó)
Semleges
2006.01.28. 13:53:16
3542095
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
21611.molnar_a (481) (Eladó)
Semleges
2006.01.28. 13:52:53
3723507
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
21611.molnar_a (481) (Eladó)
Semleges
2006.01.28. 13:52:26
3542123
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
21611.molnar_a (481) (Eladó)
Semleges
2006.01.28. 13:52:03
3542121
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
399317.xendy (125) (Eladó)
Semleges
2006.01.23. 18:44:00
4596773
Másik fél: .
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
