ERNOY (4763) 99.71% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 1 | 3 | 4767 | 16356 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 54 | 54 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 14 | 14 adásvétel |
| Összesen: | 1 | 3 | 4835 | 16424 adásvétel |
| Az eladóként kapott 5223 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Hirdetésképén is jóllátható felfogatás nélkül kaptam meg a vízhűtést , az eladó jelezte hogy pótólja ami janúártól nem történt meg , nem tudommi történt , töbször vásároltam már töle , sose hibázott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Fighter1_a (402) (Vevő)
Semleges
2021.01.17. 22:56:35
2987065832
A kártya nem működött, de visszakaptam a pénzem, így részemről minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nemodabuda2 (17) (Vevő)
Semleges
2020.03.27. 15:28:22
2865763160
Gyógykórházba vonultam, így meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon gyorsan kiváló minőségben érkezett meg a termék. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nem válaszol az eladó nincs üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
trollolo21 (15) (Vevő)
Semleges
2019.08.18. 13:02:19
2793786062
Az olvasó rendben volt, de a szállítás nem. Teljesen más címre küldte az automatába, valamint az olvasó egy SOMAT mosogatótabletta zacskójába volt beletéve, és az olvasó is mosószer szagú.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az alaplap hibás volt.
Másik fél: ......................
A tranzakcio nem jott letre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.starisanyi (16) (Vevő)
Semleges
2018.07.13. 10:14:41
2640631829
A vétel nem jött létre.Szóban megállapodtunk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kalmanjozsi_t (384) (Vevő)
Semleges
2018.06.19. 17:10:03
2618426615
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó nem találta a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.stevekulcsar (10) (Vevő)
Semleges
2017.10.28. 06:19:50
2536983458
Rendben lezajlott az adás-vétel, azonban a postára adást késve kezdte meg az eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hurkafej_v (51) (Vevő)
Semleges
2017.05.28. 01:14:03
2469031907
Kiderült, hogy rossz az újnak hirdetett ssd, így az eladó részéről meghiúsult az adásvétel. A pénzt visszautalta!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
subrijoska58 (107) (Vevő)
Semleges
2017.05.26. 17:47:06
2472588737
Az aksi jó volt de nekem s5klonomvan és abba nem jó így közös megegyezés volt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem történt adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pipibacsi (2042) (Vevő)
Semleges
2016.07.07. 19:58:55
2274385784
A szállítás ingyenes volt és ez sajnos a csomagoláson is meglátszott. Kérésem ellenére a szállítás is máshogy történt. Ettől eltekintve rendben volt. Mivel a részletes értékelésben a csomagolás rész inaktív, kénytelen vagyok így kifejezni véleményemet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szemetel a kártya 2D-ben is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt volt az eladó, a termék nem felelt meg, szó nélkül visszafizette az árát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mario177_a (150) (Vevő)
Semleges
2016.03.09. 09:26:21
2209633583
Sajnos a termék nem volt eredeti.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
öt bekapcsolásnál 2x csak sípolás,hardver hibával nem lép tovább a bios.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött össze,a kapcsolatfelvétel lehetetlen
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
alhambra923 (231) (Vevő)
Semleges
2015.09.21. 18:28:18
2104046414
Sajnos nem jött össze az adásvétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó hibájából kifolyólag nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Dell2014 (411) (Eladó)
Semleges
2015.07.09. 11:46:00
2089517006
Sajnálom,de nincs meg a készülék.Helyette mellékeltünk meglepetéseket.Köszönöm !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
petoistvan11 (40) (Vevő)
Semleges
2015.06.05. 16:35:28
2075196857
Írtam az eladónak de nem írt vissza.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kiralysannyi (59) (Vevő)
Semleges
2015.04.24. 20:42:41
2035183799
Nem találta a terméket,de teljesen együttműködő volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tigerjnr (160) (Eladó)
Semleges
2015.03.13. 22:52:07
2047437677
Korrekt módon igyekezett az egyetlen beállított szállítási módtól eltérni, amely nem véletlenül volt úgy megadva, ahogy. Teljes mértékben megértem a bizalmatlansági tényezőt, de ha valakiben nem bízunk az értékelései dacára sem, nem licitálunk a termékeire. Nem vettem személyes sértésnek, semmi gond! :) Bátran ajánlom, ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem felelt meg számára az egyetlen szállítási feltétel.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagyon szuper
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a termék hibás volt.Visszaküldés után az árát visszakaptam.Megbízható Vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos hibás volt a termék ,nem müködött.Az eladó az összeget visszautalta,hozzáállása és komunikációja tökéletesen pozitív.Remélem lesz még sikeres üzletünk.Mindenkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A hirdetésben a DVB-T szerepelt. Rákérdeztem a driver-re, az eladó szerint w7-ig jó. A valóságban a driver csak az az analóg részre jó. Nem éltem a visszavásárlásra felkinált garanciával, de az eladó eljárását nem tartom korrektnek.
Másik fél: A Vevo nem komonikalja le a hibat csak itt akkor nem olvasta el az elso levelet amit kuldtem de hat vannak meg ilyenek:)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
frederixc (231) (Vevő)
Semleges
2014.12.02. 07:07:12
1989711149
Hálás köszönet a családtól a POZITÍV hozzáállásért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
7848758.masterroy (40) (Vevő)
Semleges
2014.11.13. 18:48:37
1989994541
A termékek 21 napig várhatók össze,kár hogy erre vonatkozó információkat elfelejt megosztani leendő vevőivel a terméklapon.Pedig Fótra kimászkálni cashbe kerül barátom,ne haragudj de 11 Ft-os termékért nem fogok utazgatni.
Másik fél: Azert van lehetoseg kerdezni a hirdetesben Okoska egybekent meg vallata a felteleket a amikor licitalas gombra kattint szoval ezek utan azthiszem hogy maskor jobb ha elotte el olvassa az aukcios oldalon levo szabalyokat es maga gyartja a vasarlasi felteteleket utolag igy ebben az esetben megerdemelne azt hogy kitiltsak innen de sajnos erre nincs lehetoseg mert aki nem hajlando megtenni azt hogy kerdez es nem hajlando a felteteleke el fogadni az ne vasaroljon itt egybirant meg okoskodokra nincsen szukseg itt ugygondolom hogy ha mar megveszi valaki a termeket lehetne rugalmasabb is hiszen nem a szemet gyujtoket tamogatom akik aztan itt hagyjak hetekig honapokig az arukat 21 nap az eleg donteni
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben.Ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem tudok tovább várni
Másik fél: Emberunk a tobboszori meg keresesre sem regalt de ugynezki elbujocskazik ha mar valakivel megbizniszelte a termeket jobb aron aztan pedig egy ilyen hulye ertekelest ad de hat vannak meg Magyarorszagon sajnos ilyen emberek ezeket le kellene tiltani de ugylatszik az aukcios oldalnak nem erdeke hogy kiszurje az ilyen idiotakat
Sajnos, nem volt kompatibilis az áru.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nem találta meg a megbeszélt billentyűgombot.Elnézést kért és visszautalta a pénzt.A kommunikáció teljesen pozitív volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tfelsberg (72) (Eladó)
Semleges
2013.11.09. 14:09:26
1806671597
A vevővel nem sikerült felvenni a kapcsolatot. A terméket meghirdetem újra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az árú szállítása gyors és pontos volt,csak a termék információ volt hiányos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék elég gondatlanul volt csomagolva és ebből adódóan lett hibás a termék. Sajnálom, hogy a termék nem lett jó, viszont értékelem az eladó becsületességét, amiért a visszafizetési garanciát betartotta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendkívül korrekt partner. A kapott termékek nem illeszkedtek a meglévő eszközhöz, ezért visszaküldtem. A vételárat visszakaptam. Ezúton is köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudok pozitív értékelést adni. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött össze az én hibám..még egyszer elnézést!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
felvidek78 (67) (Vevő)
Semleges
2011.10.30. 16:26:05
1485155690
Termékleírás alapján a termék jó az én nyomtatómba. Valójában nem megfelelő. Az eladó felajánlotta, hogy visszautalja a pénzt, ettől eltekintettem, mert felbontottam a termék gyári dobozát.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nem kezdeményezte a kapcsolat felvételt,én pedig nem kerestem az eladót.A termék leütése óta eltelt 14 nap.Akikkel eddig üzletet kötöttem,mindenki korrekt,és kommunikatív eladó volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
roninnet_a (18) (Vevő)
Semleges
2011.09.20. 16:46:51
1473895411
Igazából nem tudom mit is kéne mondanom. Az áru megérkezett, még azelőtt, hogy a fizetés részleteit egyeztethettük volna. Számlát szerettem volna pl. kérni, de az eladó közölte, hogy csak plusz postaköltség ellenében küld. Fizetni szerettem volna az áruért átutalással (én becsületes marha), még utólag is, mire az eladó közölte, hogy csak pozitív értékelés ellenében adja meg a bankszámlaszámát. Namármost, ha nem értékelek, vagy nem pozitívan, akkor nem kell fizetni, mert nem kapok számlaszámot?
Másik fél: Legyen igaza :)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a működőnek mondott alaplap, nálam nem volt használható! Az eladó korrekt módon visszautalta a pénzt. A termék visszaküldésének költsége sajnos engem terhelt. Ez azt hiszem elfogadható.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Véletlen licit,elnézésed kérem. Korrekt partner!!!Csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
raktaros70 (114) (Vevő)
Semleges
2010.12.21. 08:31:19
1434081837
Félreértés történt. Bocs.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
