zoltan75 (12) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(12 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(12 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 12 15 adásvétel
Semleges: 2 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 14 17 adásvétel
Lakhely: Becsehely
Regisztráció dátuma: 2002.09.28.
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

szauterl (46) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2003.10.20. 14:59:10

Termékkód

424182

Sokáig gondokoztam, végül Semleges... Ez az első semleges reakcióm. Egyszer ezt is el kell kezdeni... Amikor a kézbesítő által kiállított értesítőn 2055 Ft-ot láttam, csak lestem. Azt eddig is tudtam, hogy a posta drága, de erre nem gondoltam. A termék 600 Ft volt. Erre 1000 Ft-ot számlázott Zoltán, amire rájött 1055 Ft postaköltség. Ha kaptam volna bakszámlaszámot, 480 (csomag)+50(átutalási díj) Ft-ból megúsztam volna a járulékos költséget. De az utánvétet választottam, így ez ügyben szót nem emelhetek. A bajom más! A problémám az, hogy nem a licitált összegről szólt a számla... +400 Ft lett felszámolva. Lehet, hogy a villámárat összekeveri a licitált összeggel??? Mert én nem vi

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Pyramyd (9) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2003.10.05. 21:34:06

Termékkód

336502

nem érkezett meg a csomag... Kár!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.