zoltan75 (12) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sokáig gondokoztam, végül Semleges... Ez az első semleges reakcióm. Egyszer ezt is el kell kezdeni... Amikor a kézbesítő által kiállított értesítőn 2055 Ft-ot láttam, csak lestem. Azt eddig is tudtam, hogy a posta drága, de erre nem gondoltam. A termék 600 Ft volt. Erre 1000 Ft-ot számlázott Zoltán, amire rájött 1055 Ft postaköltség. Ha kaptam volna bakszámlaszámot, 480 (csomag)+50(átutalási díj) Ft-ból megúsztam volna a járulékos költséget. De az utánvétet választottam, így ez ügyben szót nem emelhetek. A bajom más! A problémám az, hogy nem a licitált összegről szólt a számla... +400 Ft lett felszámolva. Lehet, hogy a villámárat összekeveri a licitált összeggel??? Mert én nem vi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem érkezett meg a csomag... Kár!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.